Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepiej sprzedające się produkty w sklepie gram.pl #3

14 postów w tym temacie

Adam Berlik

Star Wars: The Old Republic wciąż trzyma się mocno i zajmuje prawie połowę listy TOP 10 PC. Call of Juarez: The Cartel, przynajmniej w wersji na X360, radzi sobie nie najgorzej. Warto odnotować, że gracze w sezonie ogórkowym kupują sporo gier w cyfrowej dystrybucji.

Przeczytaj cały tekst "Najlepiej sprzedające się produkty w sklepie gram.pl #3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 21:51, topyrz napisał:

Wiesiek pierwszy sprzedaje się obecnie lepiej niż drugi O_o


Pewnie dlatego że dwójeczkę wszyscy co chcieli kupić to pre-order zrobili. A ci co nie zrobili byli w znacznej mniejszości, aż takiej że nawet w TOP 10 nie ma wieśków dwóch.

Ale że Heroes V Złota Edycja tak schodzi to ciekawe. Czyżby nadrabianie zaległości przed szóstą częścią??

Szkoda że nie podali ilości sprzedanych gier itd. Ciekawe dlaczego swoją drogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 22:07, Ryu_Makkuro napisał:

> Wiesiek pierwszy sprzedaje się obecnie lepiej niż drugi O_o

Pewnie dlatego że dwójeczkę wszyscy co chcieli kupić to pre-order zrobili. A ci co nie
zrobili byli w znacznej mniejszości, aż takiej że nawet w TOP 10 nie ma wieśków dwóch.

Ale że Heroes V Złota Edycja tak schodzi to ciekawe. Czyżby nadrabianie zaległości przed
szóstą częścią??

Szkoda że nie podali ilości sprzedanych gier itd. Ciekawe dlaczego swoją drogą?



Akurat info o ilości sprzedanych kopii są zawsze ściśle tajne. To po prostu informacja handlowa, której się nie podaje (dlatego nigdy nie wierzy się w informacje podane przez vgcharts...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby kogoś poniosła fantazja? Albo czegoś nie rozumiem/nie doczytałem. Czemu "Bestsellery" z sklep.gram.pl mówią coś zupełnie innego? Jakiś spisek? Manipulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak sprawiedliwość, ludzie zamawiali kolekcjonerkę przedpremierowo wieśka, a teraz jeszcze można ją normalnie kupić i to z dodatkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 22:15, De-sti napisał:

Czyżby kogoś poniosła fantazja? Albo czegoś nie rozumiem/nie doczytałem. Czemu "Bestsellery"
z sklep.gram.pl mówią coś zupełnie innego? Jakiś spisek? Manipulacja?


To zestawienie w newsie jest z ostatniego tygodnia, na sklepie jakoś miesięcznie na dodatek z preorderami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzię kupują Mass Effecta na PC, a dzisiaj dodano go do CDA ;P (nie chcę robić przez to żadnej reklamy, po prostu zdziwiło mnie to ;d )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsolka wyskoczyła przed gry :) ale fakt faktem, że teraz ceny na nowe Xksy są fajne, za jakiś czas sam się zastanowię nad zmianą swojego starego modelu na nowy, bo mam permanentny brak miejsca na dysku (60gb) ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować