Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niesamowity gameplay z bety Diablo III

38 postów w tym temacie

Tak jest. Co jak co, ale gry Blizza wyróżniają się grywalnością, grafika spada tu na drugi plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, zapowiada się fajnie.
Choć mam wrażenie, że te mapy na otwartej przestrzeni są po prostu strasznie puste. Tu jakieś drzewo, tam jakaś studnia, kilku wrogów, ale ogólnie gleba i jeszcze więcej gleby.
Oby to była przypadłość tylko bety i tego filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 10:30, sc napisał:

Tak jest. Co jak co, ale gry Blizza wyróżniają się grywalnością, grafika spada tu na
drugi plan.


W pełni się z tym zgadzam, ba cała koncepcja z rzutem izometrycznym itd. bardzo mi się podoba, wręcz nie wyobrażam sobie, żeby Diablo miało wyglądać inaczej. Chodzi mi jedynie o nieco za małe nasycenie kolorów w niektórych lokacjach. Do czegoś trzeba się przecież przyczepić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 10:46, pepsi napisał:

/.../ Do czegoś trzeba się przecież przyczepić ;)


Przyczepić się można do wszystkiego, mi akurat grafika w niczym nie przeszkadza, a rzut izometryczny w tej grze jest na miejscu, również nie wyobrażam sobie Diabełka widząc postać zza pleców bądź jego oczami ;)
Ja się przyczepię do jednego... Dlaczego tej gry nie ma jeszcze w sprzedaży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie, że ostatecznie grafika będzie wielka bo jest to styl Blizza który po prostu wolno się starzeje. Ja też przed premierą SCII myślałem, że nie będę mógł patrzeć na kolorki w tej grze, ale teraz jest to gra na którą można patrzeć bardzo długo i zachwycać się dbałością o szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika w takim stylu nie będzie wielka bo nie ma tego jak wycisnąć może w efektach ale jak narazie to no nie ma wielkiego zaskoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika to inna kwestie zupełnie - tutaj liczy się maksymalna grywalność. Aczkolwiek ja lubię jak gra jest dość kolorowa, żywa. Z drugiej strony niektóre kolorki w DIII na tym video wyglądają świetnie, niektóre lokacje. Nie podoba mi się ta mgiełka momentami, która powoduje, że w ogóle niewiele widać, ale co tam, nie ma się co czepiać wszystkiego. Ważne by wreszcie ją wydali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem nic odkrywczego... jak grałem w Torchlight''a na początku to myślałem że gram w taką "bardziej animowaną wersję DIII". Ale fakt: grafika w takiej grze jak Diablo nie jest najważniejsza, chodzi przecież o parcie do przodu i zostawianie za sobą trupów. Nawet mi ten system wymagający podłączenia się do neta mi nie przeszkadza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra jest po prostu straszliwie słaba graficznie, ale nie pod kątem efektów (bo te są niezłe), ale w kwestii ogólnego wyglądu i projektu. Wszystko jest jakieś takie przesadnie sterylne. Nie wiem, nie podoba mi się wizualnie.

Jeśli idzie o rozgrywkę to ja zacząłem ziewać w drugiej minucie. Jakoś wcześniejsze fragmenty z rozgrywki były sporo ciekawsze i nie wiem co stało się z grą w becie, że wygląda na zwyczajnie nudną. Stworki jakoś tak porozmieszczane bez ładu i składu, i bez jakiegoś pasującego do otoczenia klucza gatunkowego też nie nastrajają optymistycznie. Na tę chwilę nie jest to gra która wywołowała by u mnie opad szczęki i na pewno nie jestem przekonany do kupna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat w tej grze jest najbardziej istotny, ale klimat ma to do siebie że można go w bardzo prosty sposób pogrzebać, np: zbyt kolorową grafiką...

I czy tylko ja mam takie wrażenie czy postacie z D3 są jakby żywcem wyjęte z WOWa ??? Stylistycznie na 100 %

I niech mi ktoś wyjaśni co jest takiego "niesamowitego" w tym filmie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Co ciekawe, na ekranie brakuje wszelkich menusów i charakterystycznych kul w kolorach czerwonym i niebieskim, symbolizującym (odpowiednio) stan zdrowia i poziom many."


Hmmmmm... Może dlatego, że nagrywana była tylko część ekranu... Celowy zabieg. Sam tak robię często przy nagrywaniu gameplaya. Tak samo nie ma kursora a wszyscy wiedzą, że był bo jak inaczej sterowało by się postacią...

Nie rozumiem też narzekania na grafikę. Po pierwsze skąd pewność, że autor filmiku grał na wyższych ustawieniach graficznych. Po drugie mdłe odcienie.. Ja sądzę, że to celowy zabieg fabularny. Na początku pokazują nam piękny świat, który przez kolejne parę aktów zostaje zniszczony przez szeroko pojęte "zło". Coś jak powrót do Tristram w dwójce. Poza tym jak wiadomo Blizzard dostosowuje poziom graficzny swoich produkcji do jak najszerszego grona graczy, tak było w Starcrafcie II tak będzie i tu.

Ja tam pozostaję optymistą w stosunku do każdej gry Blizzu. Nigdy mnie nie zawodzą. Aktualnie to jedyny dew na którego można liczyć dzięki bardzo mocnemu supportowi ze strony twórców i długim testom.
Pamiętajcie, że oni nigdy nie wydają "niedokończonej" gry a i tak zawsze znajdą czas na poprawki po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grafika nie jest najwazniejsza ale tutaj po prostu kluje w oczy swoja beznadziejnoscia, modele i tekstury wygladaja bardzo slabo, do tego podstawowe bledy graficzne np. w oswietleniu, jedne obiekty sa za mgla, ale inne nie, wyglada to tragicznie, na dodatek beznadziejne animacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja po tych 7miu minutach mam lekki niesmak bo mimo iż zaczynam dzień od sprawdzenia nowych newsów w temacie D3 i czekam na tą produkcję z utęsknieniem to jednak te postaci wydają mi się jak narazie mega mdłe. Może poza barbarżnijcą i magolem. Zastąpienie nekromanty doktorkiem z buszu zupełnie bez sensu, brak paladyna(lub klasy tego typu) - duża strata. Mam nadzieję, że się mylę ale jak narazie boję się o nowe diablo, nie o to czy go blizz sprzeda bo fanbojufff są tabuny, ale czy klimat starego dobrego diablo przypadnie do gustu takim "dziadkom" jak ja, którzy to wiele godzin młodości tracili w kafejkach pijać trunki wyskokowe i grając w diablo 1 po sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować