Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szanse na demo Deus Ex: Bunt Ludzkości bliskie zeru; pierwsza recenzja z PS3

22 postów w tym temacie

tylko 8/10 dla takiego hitu? juz zaczyna wychodzisz szydlo z worka, im blizej premiery tym gorzej bedzie z ocenami, do tego boja sie wydac demo zeby nie odstraszyc fanow deus exa, moze i ta gra zasluguje na oceny typu 94% ale nie wiadomo czy oceniajacy grali w jedynke, te same serwisy dawaly 92% dla invisible war a wszyscy wiedza co za crap to byl :P, ode mnie: nie ma dema - nie ma sprzedanej kopii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 11:42, blizzFail napisał:

tylko 8/10 dla takiego hitu? juz zaczyna wychodzisz szydlo z worka, im blizej premiery
tym gorzej bedzie z ocenami, do tego boja sie wydac demo zeby nie odstraszyc fanow deus
exa, moze i ta gra zasluguje na oceny typu 94% ale nie wiadomo czy oceniajacy grali w
jedynke, te same serwisy dawaly 92% dla invisible war a wszyscy wiedza co za crap to
byl :P, ode mnie: nie ma dema - nie ma sprzedanej kopii


Skąd wiesz, że to hit grałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 11:42, blizzFail napisał:

tylko 8/10 dla takiego hitu? juz zaczyna wychodzisz szydlo z worka, im blizej premiery
tym gorzej bedzie z ocenami, do tego boja sie wydac demo zeby nie odstraszyc fanow deus
exa, moze i ta gra zasluguje na oceny typu 94% ale nie wiadomo czy oceniajacy grali w
jedynke, te same serwisy dawaly 92% dla invisible war a wszyscy wiedza co za crap to
byl :P, ode mnie: nie ma dema - nie ma sprzedanej kopii


Ja nie wiem co to za crap - wg mnie gra całkiem dobra, ukończyłem ją z przyjemnością. Ale fakt, że jedynka była sporo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 11:53, Henrar napisał:

Kolejne koto (trzecie?). Zachowujesz się jak niejaki crpgfan. Przestań trollować i wróć
za miesiąc jak ochłoniesz.

nie wiem o czym piszesz, wroc jak ochloniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Do minusów zaliczono natomiast konstrukcję postaci niezależnych i walki z bossami. " - wnioskuję z tego cytatu, że bossowie nie będą mieli 10 metrów i nie wiadomo jakiego paska życia a''la Imperator w Warhammer Online, a ludzie będą bardziej ludzcy. Albo na odwrót :P Ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie tylko? 8 to bardzo dobra ocena, nie wiem czemu utarło się, że 7 to gra średnia. 7 to gra dobra, 5 to średnia, więc ósemka jest niezłą oceną. Fakt, po DE spodziewałem się samych 9-tek ale teraz też jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem,dlaczego gry poniżej 7-8 są już skazywane jako crapy. Ocena 8 to nadal BARDZO DOBRA ocena a 9 to DOSKONAŁA. A 10 to już chyba Bóg stworzył tą grę :D. I chyba tylko idioci mogą sądzić,że ocena 8 to "tylko ocena 8,nic specjalnego". Jeżeli chcecie grać w same 10,no to sorry,za dużo se nie pogracie.

A co do dema: Szkoda,że go nie ma,mogliby przynajmniej wydać benchmark jak to Capcom robi z każdą swoją grą,bo nie jestem pewien czy gra mi będzie chodziła płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to dema nie ma ? :) krąży juz przecież od kilku miesiecy :D ....i swoją droga jest genialne co tylko świadczy o tym że mamy do czynienia z pełnoprawnym następcą Deusa.
A oceny .... niektóre lepsze niektóre gorsze tak samo było mimo wszystko z oryginałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 12:28, SimplyLucas napisał:

Jak to dema nie ma ? :) krąży juz przecież od kilku miesiecy :D

Breaking news (slowpoke.gif), to wersja demo/beta, która wyciekła do sieci (czy tam ją wykradziono), co tym samym czyni jej pobieranie nielegalnym.

W sumie też przykre, że dziś dla ludzi wyznacznikiem jakości gry jest nota końcowa, a nie właściwa treść.

A w Human Revolution wierzę na tyle, że demo potrzebne mi nie jest, a grę kupuję w dniu premiery. Niemniej jednak w przypadku takiej produkcji jakaś wersja testowa byłaby mimo wszystko wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thank You Captian Obvious

Press Demo/Preview Build tak to się dokładnie nazywa
I tak na marginesie , jeśli na oficjalnym forum Eidosu mozna się wypowiadać na temat wrażeń z niego bez jakichkolwiek konsekwencji to chyba wystarczy jako wyznacznik jego "legalności" . Konsekwencje wyciągnięto ( i to mało uciążliwe mimo wszystko ) wobec jednego z włoskich dziennikarzy od którego ów przeciek się zaczał.

Co do właściwego dema, myślę że jeśli się pojawi to już po premierze jak że według mnie patrząc na dośc dziwną kampanię reklamową Human Revolution wyciek preview builda był przeciekiem kontrolowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 13:57, Zgreed66 napisał:

A co im sie tu nie podobało?


To jeden z tych argumentów po których nie można zarzucić komuś kłamstwa....
"nie wiedząc co autor miał na myśli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 13:12, SimplyLucas napisał:

Co do właściwego dema, myślę że jeśli się pojawi to już po premierze jak że według mnie
patrząc na dośc dziwną kampanię reklamową Human Revolution wyciek preview builda był
przeciekiem kontrolowanym.


Też mi się tak wydaje :P Preview build pobrałem, zagrałem tylko prolog i dostałem naprawdę ogromnego hype''u. Nie trzeba mi nic więcej, żeby kupić tę grę, serio. No, może jeszcze gdyby dołączali na osobnej płytce soundtrack, a nie dawali go na DVD. I tę dodatkową stówę w portfelu, bo pre-orderu nie jestem w stanie złożyć.

A pewnie takich ludzi jak ja jest więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę odpalał bety żeby przejść grę do połowy i popsuć sobie zabawę. W demie mogli by dać coś w stylu poziomu treningowego w DX1 i już był bym zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 15:59, Zordon88 napisał:

Nikt tu zdaje się nie wiedzieć o becie ? :)

Masz jakieś informacje z "pierwszej ręki" ? Bo z tego co mi wiadomo żadnej bety nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować