Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Analityk: Rekord Modern Warfare 3 nie przekreśli sukcesu Battlefielda 3

13 postów w tym temacie

oh Ci analitycy. Przewidują różne warianty, więc może któryś okaże się prawdą.;) Ale akurat z tym mogę się zgodzić.
Co do samych gier to dopiero pod koniec roku będzie wiadomo kto wygra to walkę FPS''ów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... w tym roku nie, ale mam nadzieję, że za jakieś 2 lata zobaczymy odświeżone CoD, co będzie efektem ciągłych sukcesów EA/DICE. Jak nie BF4 (czy jakaś odnoga BF3, typu BC3) to MoH2 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze mam nadzieję, ze CoD tym razem przegra walkę - niestety bo MW2 spora część ludzi się zawiodła, w dodatku rozpad Infinity Ward zrazi czesc graczy, ktorzy orientują się jako tako w branzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Analitycy....tfu...jego mać....ja się pytam: Gdzie są teraz ci analitycy którzy 5 lat temu trąbili na prawo i lewo, że frank szwajcarski bedzie maksymalnie po 2,70 w roku 2011. Ja mogę być takim samym analitykiem jak oni. Każdy z nas może być. Co to za problem:

1. Dorwać raport sprzedaży konsol.
2. Raport sprzedaży konkretnego tytułu
3. Poczytać portale branżowe i zobaczyć jakie głosy na forach umieszczają sami gracze.

Cuda wianki opowiadają a potem i tak wszystko na opak wychodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa wierzyć analitykom :D. Dziad swoje Babka swoje... Analizy i analizy. Pierdo lamento jakby to Pan Ferdynad Kiepski powiedział. Batalia zacznie się po premierze gier i wszystko się wyjaśni. ;-) Stawiam na BF3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na korzyść MWF przemawia ogromna baza graczy, jaką sobie zbudowali przez poprzednie części. Nawet, jeśli BF3 jest wybitny i przekona do siebie ok. 10 mln fanów nie sądzę, żeby zwolennicy MWF tak łatwo zmienili obóz. Mechanika gry, unikalne rozwiązania - to przyciąga do określonej marki.

To tak, jak z przejściem z Quake na Unreal- obie gry są świetne, ale maja zarówno wielkie, jak i subtelne różnice. Nawet te drobiazgi mogą się przełożyć na większy sukces MWF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Konsole HD w ciągu ostatnich 12 miesięcy"
Że niby jakie? HD? Buhahaha.... jasne, HD to dopiero będą... ledwo co chodzi w 720p, a ja znajdą się 1080tki to i tak typowe gówna z mizerną grafą.

Co do samych gier, BF3 zmiecie jakością MW3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batalie, analitycy, wojny, fanboye, która lepsza która gorsza, " a ja kupie MW 3 bo BF 3 to będzie bla bla" , "ja to na pewno biore BF 3 bo MW 3 to bla bla".
Śmieszne jest to wszystko, ja osobiście lubie strzelanki i że tak powiem za przeproszeniem, wali mnie to która będzie lepsza, na pewno będe grał w obydwie te gry i nie bede sie zastanawiał nad róznicami która lepsza , a ten cały bajzel podsycany przez różne portale jak i przez ich użytkowników jest ... hmm... szkoda gadać.
Peace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że CoD jedzie od kilku odsłon na tym samym zmieniają się tylko bohaterowie i misje a technologia zostaje ta sama. BF3 Technologicznie jak gameplayowo zmiecie MW3 tu nie ma o czym rozmawiać.
A co do sprzedaży wszystko zależy od fanów(nie fanbojów). Nowe CoDy sprzedają się dobrze bo nie jadą na nowościach w kolejnych częściach a na marce i dla kasy co widać po kampanii 6H. A zasłanianie się tym że ważniejsze jest multi jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 14:01, DavidV napisał:

Że niby jakie? HD? Buhahaha.... jasne, HD to dopiero będą... ledwo co chodzi w 720p,


O znaffca. Dla twojej wiadomosci 720p to tez jest HD. 1080p to jest FullHD.

Ja tam napisze, ze znowu analitycy siedzą w je**** excelu i coś znowu pojdzie, nie po ich mysli ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować