Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Robin także w kampanii Batman: Arkham City?

25 postów w tym temacie

Chryste, im więcej czytam o nowym Batmanie, tym bardziej mam ochotę odpalić pierwszą część już zaraz :P I już chrzanię, że mi klimat nie odpowiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niech zapowiedzą obecność Cass i mają gwarancję, że grę kupię w dniu premiery. Robin był zawsze przy boku Batmana (chociaż zużycie Robinów Bruce ma dość spore) i Nietoperz jako samotny wojownik zawsze wydawał mi się nieco nienaturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe który Robin to będzie: Dick Grayson, Tim Drake czy może Damian Wayne<Z przyczyn naturalnych nie wymieniam tu Stephanie Brown :D>. Wydaje mi się iż ten Robin na obrazku jest za stary na Jasona Todda więc on w moich domysłach odpada, nie wiem też czy to co się dzieje w grze to wydarzenia przed czy po odejściu Dicka i przybrania przez niego ksywki Nightwing. Damian też w sumie odpada, jest w końcu pomocnikiem Batmana<Dicka Graysona> Czyli to będzie albo Dick Grayson albo Tim Drake, ja stawiam na tego pierwszego.
Co do samej gry to się już nie mogę doczekać, chyba sobie sprawię przy okazji AA na PS3<na PC niby przeszedłem ale wole mieć swój własny egzemplarz obu i to na PS3>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 14:44, marcin-malysza napisał:

Tylko ciekawe który Robin to będzie: Dick Grayson, Tim Drake czy może Damian Wayne<Z
przyczyn naturalnych nie wymieniam tu Stephanie Brown :D>. Wydaje mi się iż ten Robin
na obrazku jest za stary na Jasona Todda więc on w moich domysłach odpada, nie wiem też
czy to co się dzieje w grze to wydarzenia przed czy po odejściu Dicka i przybrania przez
niego ksywki Nightwing. Damian też w sumie odpada, jest w końcu pomocnikiem Batmana<Dicka
Graysona> Czyli to będzie albo Dick Grayson albo Tim Drake, ja stawiam na tego pierwszego.
Co do samej gry to się już nie mogę doczekać, chyba sobie sprawię przy okazji AA na PS3<na
PC niby przeszedłem ale wole mieć swój własny egzemplarz obu i to na PS3>


IMO to będzie Tim. Dick porzucił fuchę Robina jeszcze przed tym jak Babs wylądowała na wózku, a w pierwszej części była jednak Oracle, a Jason w tym okresie zajmował się byciem martwym, a później seryjnym mordowaniem bandytów. Kaptur sugerował by Damiana, ale ten jest dużo za młody, no i został Robinem w momencie kiedy Dick został Batmanem, więc jeżeli gra chce się trzymać continuity z komiksu, innej opcji niż Tim nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robin nie będzie grywalną postacią, potwierdził to definitywnie Sefton Hill, który powiedział, że Batman nie będzie miał żadnych pomocników. Zresztą SarahMay, osoba odpowiedzialna za kontakt z graczami postawiła sprawę jasno w oficjalnym FAQ.
Tak, to będzie Tim Drake
http://www.arkhaminfo.com/wiemy-jak-wyglada-robin-w-grze-batman-arkham-city-informacje-o-pomocniku-batmana-czarna-maska-oficjalnie-potwierdzony/
Możliwe, że bardziej chodzi tutaj o DLC, o którym "chlapnął" Kevin Conroy.
http://www.arkhaminfo.com/batman-arkham-city-bedzie-kontynuowany/#more-4997
A jak juz w kampanii, to się przewinie w jakimś przerywniku, ale i tak bardzo w to wątpię. Zapewne dziennikarze nie zrozumieli do końca wypowiedzi Daxa, skoro Sefton Hill zaprzeczyl, to widocznie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz będzie raz nie będzie... ale żadnych konkretów... Może Batgirl także się pojawi? Wstanie z wózka magicznie i zacznie latać ;-)
Jak dla mnie Batman to samotnik i żadnych pomagierów mu nie potrzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 17:06, Sanders-sama napisał:

Raz będzie raz nie będzie... ale żadnych konkretów... Może Batgirl także się pojawi?
Wstanie z wózka magicznie i zacznie latać ;-)


Oj żebyś się nie zdziwił. Babs przy najnowszym reboocie DC wraca jako Batgirl, bez wózka.

20110803003105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Robina nie będzie w głównym wątku, a przynajmniej nie jako obowiązkowa postać.
Nigdy za nim jakoś nie przepadałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 00:31, Crask napisał:

> Raz będzie raz nie będzie... ale żadnych konkretów... Może Batgirl także się pojawi?

> Wstanie z wózka magicznie i zacznie latać ;-)

Oj żebyś się nie zdziwił. Babs przy najnowszym reboocie DC wraca jako Batgirl, bez wózka.


Uff... nie przypominaj o tym. Najlepiej komentuje to ten komiks:

http://www.the-gutters.com/comic/147-ron-chan

Poza tym w międzyczasie pojawiło się parę Batgirls (z najbardziej lubianą Cassandrą Caine na czele) oraz Huntress, więc może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 00:31, Crask napisał:

> Raz będzie raz nie będzie... ale żadnych konkretów... Może Batgirl także się pojawi?

> Wstanie z wózka magicznie i zacznie latać ;-)

Oj żebyś się nie zdziwił. Babs przy najnowszym reboocie DC wraca jako Batgirl, bez wózka.


Zawsze mnie intrygowało jakim cudem z inwalidy znowu zaczęła być sprawna. W Batman Beyond jest panią komisarz... więc jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 10:54, Sanders-sama napisał:

Zawsze mnie intrygowało jakim cudem z inwalidy znowu zaczęła być sprawna. W Batman Beyond
jest panią komisarz... więc jak?



Batman Beyond jako animacja kontynuował wydarzenia z Batman TAS a tam z kolei Barbara nigdy na wózku nie wylądowała, nie mam więc pojęcia do czego pijesz ?
TAS jak i Beyond to dwa odrębne od komiksowego światy [nota bene chyba najbardziej udany produkt WB, oglądało mi się całą serię świetnie, chyba najlepsza kreskówka moich dziecięcych lat z resztą wszyscy wychowani na bajkach lat 90'' nie maja na co narzekać :) ]


A nawet gdyby w TAS wylądowała na wózku to jej sprawne nogi w Beyond mozna wytłumaczyć na wiele sposobów, można by to podciągnąć pod cały szereg wybiegów gdyby twórcy się uparli np :

- Wystarczy zrobić np epizod wspomnień, gdzie Bruce zadał sobie np trud by skorzystać z Lazarus Pit i tam wyleczyć Babs za której kalectwo czuł by się odpowiedzialny i już wyjaśnia się jej powrót do zdrowia.

- Postęp w medycynie

Itp, itd.. opcji jest od groma i trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 21:45, Sanders-sama napisał:

Czyli w Batman TAS Joker nie postrzelił jej w plecy tylko w komiksie?


Tak w Batman TAS joker nie postrzelił Barbary.
Był jeden epizod w którym

Spoiler

zginęła, zabił ją Scarecrow, potem w policyjnej wendetcie Gordona zabici zostali kolejno Nightwing [Grayson] i Robin [Drake] a Bruce finałowo został załatwiony przez Banea którego Gordon wynajął do załatwienia brudnej roboty, koniec epizodu pokazał jednak, że był to tylko koszmarny sen Brucea.



Ale oficjalnie w TAS Batgirl żyła i miała się dobrze aż do ostatniego odcinka serii.

Powody rozpadu "paczki" Brucea masz w filmie Batman Beyond Return of The Joker we flashbackach.
SPOILER FABULARNY :
Spoiler

pokazany jest tam ostatni pościg za jokerem, który porwał wczesniej z Harley Tima, po czym poddał go psychologicznym i farmakologicznym torturom, zmieniając w mini obraz siebie samego, młody nie wytrzymał presji i w finałowym pojedynku zastrzelił i zabił Jokera, psychologicznie był wrakiem, poddawany był terapii a Bruce po tych wydarzeniach rozwiązał "gang swoich pomagierów" bo nie zniósl ciezaru odpowiedzialności.
Jak się okazało Joker wyprzedził epokę o kilkanaście lat i procesem przemiany Drakea umieścił całą swoją jaźn w mikroprocesorze na jego karku, w ten sposób dekadę później już za czasów Terrego powrócił w ciele tima które genetycznie potrafiło się przemorfowac w jokera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 03.08.2011 o 22:04, Pietro87 napisał:


Powody rozpadu "paczki" Brucea masz w filmie Batman Beyond Return of The Joker we flashbackach.
SPOILER FABULARNY :

Spoiler

pokazany jest tam ostatni pościg za jokerem, który porwał wczesniej
z Harley Tima, po czym poddał go psychologicznym i farmakologicznym torturom, zmieniając
w mini obraz siebie samego, młody nie wytrzymał presji i w finałowym pojedynku zastrzelił
i zabił Jokera, psychologicznie był wrakiem, poddawany był terapii a Bruce po tych wydarzeniach
rozwiązał "gang swoich pomagierów" bo nie zniósl ciezaru odpowiedzialności.
Jak się okazało Joker wyprzedził epokę o kilkanaście lat i procesem przemiany Drakea
umieścił całą swoją jaźn w mikroprocesorze na jego karku, w ten sposób dekadę później
już za czasów Terrego powrócił w ciele tima które genetycznie potrafiło się przemorfowac
w jokera.



Chodzi o

Spoiler

Tima Drake?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować