Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Robin także w kampanii Batman: Arkham City?

25 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2011 o 22:04, Pietro87 napisał:

SPOILER FABULARNY


Przychodzi mi do głowy jedno po tym co przeczytałem...

COMICS ARE WEIRD!!
Dude...srsly.

Co do hejtu na Robina, moim zdaniem jest przesadzony. To nie jest taka zła postać(postacie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 22:04, Pietro87 napisał:

Powody rozpadu "paczki" Brucea masz w filmie Batman Beyond Return of The Joker we flashbackach.
SPOILER FABULARNY :

Spoiler

pokazany jest tam ostatni pościg za jokerem, który porwał wczesniej
z Harley Tima, po czym poddał go psychologicznym i farmakologicznym torturom, zmieniając
w mini obraz siebie samego, młody nie wytrzymał presji i w finałowym pojedynku zastrzelił
i zabił Jokera, psychologicznie był wrakiem, poddawany był terapii a Bruce po tych wydarzeniach
rozwiązał "gang swoich pomagierów" bo nie zniósl ciezaru odpowiedzialności.
Jak się okazało Joker wyprzedził epokę o kilkanaście lat i procesem przemiany Drakea
umieścił całą swoją jaźn w mikroprocesorze na jego karku, w ten sposób dekadę później
już za czasów Terrego powrócił w ciele tima które genetycznie potrafiło się przemorfowac
w jokera.



Oglądałem serial i film więc wiem o co loto ;-)
Chciałem nawet obejrzeć TAS całego bo kiedyś jak było w telewizji to się nieregularnie oglądało i nie pamiętam za dużo... Ale czasu znowu nie ma.
Widzę że jesteś fanem komiksów...

Spoiler

Podobno Batman miał synów, którzy stali się później Robinem i Batmanem ale to tylko było w wersji komiksowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest deczko inaczej.

Obecnie idzie seria Batman INC, gdzie

Spoiler

Bruce zarządza całą agenda "Batmanów", jeden na każde większe miasto. Tzn niedosłownie masy imitacji gacka, ot jeden wyszkolony bohater na jedno miasto a Bruce jako główny Commander, coś jak Liga Sprawiedliwych Gacków :)



A w Gotham rolę i płaszcz nietoperza
Spoiler

przejął Dick Grayson natomiast Robinem został Damian Wayne



Nie mniej niedługo nastąpi reboot DC universe i Bruce powróci do
Spoiler

roli Batmana

a Dick do
Spoiler

roli Nightwinga

, ale jak to wyjdzie to ciężko stwierdzić [albo znośnie i się rozkreci, albo kieprawo, jak swego czasu imho średnio udany analogiczny ruch marvela za Spidermanem Unlimited]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh edycja się zdupczyła =.=

Polecam TAS bardzo gorąco.
Co prawda serial jest kierowany do nastolatków, stad jakiś bardzo krwawych czy drastycznych scen nie posiada, ale klimat trzyma i merytorycznie nie jest typową kreskówką dla dzieciarni [jak obecne telewizyjna sieczka serialów animowanych]
dla mnie klimat gęsty tak, że ciąć można nożem.
Zarówno serial jak i filmy warto sobie zarzucić.
Posiadam cala serię TAS jak i Beyond i wszystkie filmy pełnometrażowe z oryginalnym dubem angielskim, jednym słowem dla fanów Gacka coś wspaniałego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować