Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Far Cry 3 - zapowiedź

31 postów w tym temacie

Przy wszystkich powyższych sporach ja powiem jedno: to będzie jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Skąd to wiem? Bo już FC2 był dla mnie genialny, chociaż niepozbawiony błędów, albo inaczej mówiąc niedociągnięć. Ostatnio sobie znowu zainstalowałem tą gierkę, żeby przejść ją w 100% i zobaczyć wszystko co można, wszystko co twórcy przygotowali.
Jeśli ktoś próbował grać w FC2 jak w skradankę to wie, że wielu możliwości nie było - pistolet z tłumikiem, mp5, karabin na strzałki i właściwie tyle, no może jeszcze maczeta. Nie było żadnych ruchów specjalnych, ukrywania zwłok i możliwości wspinaczki. Mimo to zaryzykuję stwierdzenie, że FC2 jest lepszą skradanką niż najnowszy Splinter Cell. Tymczasem w zamieszczonym gameplay''u, choć jest on krótki, widać wiele elementów czysto skradankowych. Dlatego powiedziałem, że "to będzie jedna z najlepszych gier w jakie grałem".
Pomijając elementy "gry na ducha", już sama grafika jest piękna. FC2 był podobno gorszy graficznie od Crysisa, tymczasem świat generowany przez Dunia Engine był o wiele ładniejszy. I tak będzie pewnie w przypadku FC3 (mam nadzieję, że na moim sprzęcie jeszcze to będzie działać). Dodatkowo wspomniane elementy przygodowe na pewno zwiększą atrakcyjność rozgrywki, a sama eksploracja wyspy - dla jednych nudna, dla mnie będzie świetną zabawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 23:25, Paaavlo napisał:

Przy wszystkich powyższych sporach ja powiem jedno: to będzie jedna z najlepszych gier
w jakie grałem.

Chyba bedziesz grać ;p

Dnia 02.08.2011 o 23:25, Paaavlo napisał:

Skąd to wiem? Bo już FC2 był dla mnie genialny

Wiesz gdzie lezy problem? Ano, ze to tylko dla ciebie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się dynamika walki, fizyka trafień, cały ten "realizm" strzelanin. Czuję, że wyjątkowo łatwo będzie można wczuć się w tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tak jakąś rzeźnią zalatuje ten nowy Far Cry. Ot tak po przejściu Soldier of Fortune mam lekkie Deja vu. Cóż, raczej nie kupię, ale mam nadzieję, że dla graczy znów wypuszczą taki edytor map jak do FC2 razem z możliwością wysłania na serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 23:28, Zgreed66 napisał:

> Przy wszystkich powyższych sporach ja powiem jedno: to będzie jedna z najlepszych
gier
> w jakie grałem.
Chyba bedziesz grać ;p


Napisałem: będzie jedną z najlepszych gier...
Miałem niby napisać: będzie jedną z najlepszych gier w jakie będę grać? Nie o to mi w mojej wypowiedzi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Uhm że tak zapytam....sceptycyzm sceptycyzmem ...ale na jakiej podstawie
> zakładasz że czesc trzeca powieli błędy dwójki ? Jasnowidz ?
> może powinieneś wygryżć Pana M.Pachtera naczelnego "wieszcza" branży...

Nie wiem jak poprzednik (ja nie wróżę z fusów), ale ta gra nie będzie żadnym hitem.
A opinia wzięła się z faktu, że po raz kolejny gra będzie wydana na wiele platform (crapBox i PS3).
CrapBox w dzisiejszych czasach już niedomaga i niestety przez to gry dla multiplatform na PC również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 08:41, Wiewciu napisał:

Nie wiem jak poprzednik (ja nie wróżę z fusów), ale ta gra nie będzie żadnym hitem.
A opinia wzięła się z faktu, że po raz kolejny gra będzie wydana na wiele platform (crapBox
i PS3).
CrapBox w dzisiejszych czasach już niedomaga i niestety przez to gry dla multiplatform
na PC również.


Argument żaden, w zasadzie mający się nijak do zarzutów stawianych FC2.
Multiplatformowośc nie ma nic do tego że np. spieprzono transport, powielano rozwiazania ( jedno wielkie copy paste jeśli chodzi o potyczki ) i momentami wiejąca nudą rozgrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować