Zaloguj się, aby obserwować  
darkwind21

Borderlands 2

959 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2012 o 17:38, Vivek1 napisał:

Będzie to twardy plastik o głównym kolorze skrzynki. reszta będzie malowana. Nie sądzę
byś dał radę zmodyfikować to tak łatwo jak myślisz.


No cóż, w takim razie zawsze zostaje farba świecąca w UV i kilka diodek UV nad półką, na której będzie leżała skrzynka. Wszystko da się obejść ;)

Dnia 28.07.2012 o 17:38, Vivek1 napisał:

Widziałem jej zdjęcia


Ciekawe fotki. Zapowiada się naprawdę nieźle... Nie mogę się już doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 21:29, Karanthir666 napisał:

Nie wiecie czy te wersjie pudełkowe na gram.pl, muve.pl, empiku itd. są na Steama?


Z tego, co mi wiadomo, tak. Będę baaaaardzo zły, jeśli nie będę mógł aktywować gry na Steamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 21:29, Karanthir666 napisał:

Nie wiecie czy te wersjie pudełkowe na gram.pl, muve.pl, empiku itd. są na Steama?

Afaik wersja pecetowa wymaga Steama niezależnie od dystrubutora, czy kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 22:12, ReVanMg napisał:

Afaik wersja pecetowa wymaga Steama niezależnie od dystrubutora, czy kraju.

Pytam się, bo znajomy kupił jedynkę w pudełku i nie jest na Steama. Więc wolę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 22:20, Karanthir666 napisał:

> Afaik wersja pecetowa wymaga Steama niezależnie od dystrubutora, czy kraju.
Pytam się, bo znajomy kupił jedynkę w pudełku i nie jest na Steama. Więc wolę się upewnić.

http://www.g4tv.com/thefeed/blog/post/721227/borderlands-2-to-use-steamworks-on-pc/ - to powinno rozwiać wątpliwości. Do tego na oficjalnym forum jest temat, założony przez devsów, który mówi to samo mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 22:33, ReVanMg napisał:

http://www.g4tv.com/thefeed/blog/post/721227/borderlands-2-to-use-steamworks-on-pc/ -
to powinno rozwiać wątpliwości. Do tego na oficjalnym forum jest temat, założony przez
devsów, który mówi to samo mniej więcej.

Znając pewną firmę c. wszystko jest możliwe. A jak coś nie wyjdzie, to wina wszystkich tylko nie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 21:55, Ring5 napisał:

> Nie wiecie czy te wersjie pudełkowe na gram.pl, muve.pl, empiku itd. są na Steama?


Z tego, co mi wiadomo, tak. Będę baaaaardzo zły, jeśli nie będę mógł aktywować gry na
Steamie...

Właśnie dlatego będę aktywował moją grę 22 nie 21 bo nas podliczają do innej strefy czasowej i 21 może nie wypalić aktywacja na steam, który nie lubi pre-orderów.

Pierwsza część miała dwie wersje, stem i non steam. Ja mam non steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie instaluję dwójeczkę, pudełeczko dość ubogie, płyta prawie identyczna z jedynką:) Dla mających jeszcze wątpliwości, steam jest wymagany.
Nie ma natomiast kodu do kompanii graczy, ciekawe jak punkty będą za B2 podliczane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja będę zmuszony sobie napisać reklamację do gram.pl, ponieważ nie mogę aktywować gry na stemie przez to co mam podane na instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilku krotnym próbowaniu załapało xD, tylko pytanie jak dobić kod z dodatkami, ponieważ na początku musiałem podać podstawowy kod, a teraz nie mam pojęcia jak wbić ten drugi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 13:17, Baczka napisał:

Po kilku krotnym próbowaniu załapało xD, tylko pytanie jak dobić kod z dodatkami, ponieważ
na początku musiałem podać podstawowy kod, a teraz nie mam pojęcia jak wbić ten drugi:)


Tak samo jak aktywujesz grę na steamie"dodaj gre>aktywacja produktu w steam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 13:17, Baczka napisał:

Po kilku krotnym próbowaniu załapało xD, tylko pytanie jak dobić kod z dodatkami, ponieważ
na początku musiałem podać podstawowy kod, a teraz nie mam pojęcia jak wbić ten drugi:)


Mi póki co nie chce złapać kodu : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick na Steam: ijanek (Janek_Izdebski). Kto chętny do coop''a/multi? Możecie mnie dodawać do znajomych jakby co. Grę odbieram dziś wieczorem i instaluję. :) To będzie nieprzespana noc. A jeszcze dziś mam odebrać fajny gifcik od Vojtasa, hehehehe. ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też z chęcią pogram z kimś, kto nie zgarnia całego lootu, moj xbox tag; randalldisher

Mam Mayę na 9 poziomie, ale mogę nową postacią zagrać, bo gra jest miodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować