Zaloguj się, aby obserwować  
darkwind21

Borderlands 2

959 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2013 o 15:27, zadymek napisał:

...


Ehm, właśnie spojrzałem do pudełka i z tego co widzę powinieneś mieć dwa kody - jeden do gry, drugi do premiere club. Oba trzeba zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 16:30, Noirr napisał:

Ehm, właśnie spojrzałem do pudełka i z tego co widzę powinieneś mieć dwa kody - jeden
do gry, drugi do premiere club. Oba trzeba zarejestrować.

I oczywiście wspomnienie o tym instrukcji przyekracza możliwości przeciętnego wydawcy z GB:/
Cóż poszukam drugiego kodu, dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się ktoś chętny do "casualowego" pogrania ze mną w coopie?:) Gram Zero, a w misjach wątku głównego jestem na zadaniu Where Angels Fear to Tread.
Mój nick na Steamie: bart0ssy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 18:12, bart0ssy napisał:

Znajdzie się ktoś chętny do "casualowego" pogrania ze mną w coopie?:) Gram Zero, a w
misjach wątku głównego jestem na zadaniu Where Angels Fear to Tread.
Mój nick na Steamie: bart0ssy


Ja niezmiennie pozostaje chętny, chciałbym za niedługo po raz kolejny zmierzyć się z kampanią (może być tylko podstawka, jest mi to obojętne), tym razem jak najwięcej korzystając z dobrodziejstw co-opu.

Koledzy bart0ssy i Kajdorf powinni znaleźć na swoim Steamie zaproszenia ode mnie, jeśli ktokolwiek reflektuje na wspólną grę w Bordka w dowolnej formie, to mój nick na Steamie to Galadh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 08:40, paraGaladh napisał:

Koledzy bart0ssy i Kajdorf powinni znaleźć na swoim Steamie zaproszenia ode mnie, jeśli
ktokolwiek reflektuje na wspólną grę w Bordka w dowolnej formie, to mój nick na Steamie
to Galadh.


hej, Ja to dopiero w weekend moge pograć. Zaproszenie przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W którymś z gramowych newsów poczytałem o kluczach Shift do Borderlands 2 i mam takie pytanie: czy gra zawiera jakiś stuff, którego nie mogę odblokować/zdobyć po prostu grając? Jak to jest z tymi kluczami, które trzeba wpisywać przy określonych skrzyniach? Czy będę mógł zdobyć je w grze, czy tylko czekając na to, aż Gearbox rzuci paroma kluczami na Facebooku itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 15:25, Gumisiek2 napisał:

Czy będę mógł zdobyć je w grze, czy tylko czekając na to, aż Gearbox rzuci paroma kluczami na
Facebooku itp.?

Golden key nie można zdobyć w grze, lecz na twitterku gearboxa są często czasami w hurtowych ilościach.
A co do skrzynki a konkretnie zawartości szału nie ma, lepszy sprzęt wyfarmisz normalnie w grze.
Pamiętam że na halloween gearboź rozdawał klucze na unikalne skiny dla każdej klasy i właśnie chyba to jest czymś co zdobędziesz jedynie przez ten klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe klucze na fejsie. I darmowa giwerka (shotgun, taki sobie...)

Happy Loverpalooza -- don''t miss the special celebratory SHiFT codes below!

For years, Moxxi has delighted and excited Pandora''s denizens with her theatrical style, pithy innuendos, and a seemingly endless supply of exes. But when it comes time to give out anniversary gifts and every single day marks a possible anniversary with someone, what''s a poor girl to do?

Simple -- the Loverpalooza! Today, everyone gets to be one of Miss Moxxi''s honorary exes. And Moxxi treats her exes well (apart from the ones she kills, of course) -- on Loverpalooza Day, she bestows eligible Pandoran men and women with free stuff!

To receive your gifts from Miss Moxxi, enter the SHiFT codes below into Borderlands 2:

PC / Mac Loverpalooza SHiFT Code: W3KJ3-69JR5-9CXT3-JTJJT-WSCK5
Xbox 360 Loverpalooza SHiFT Code: W3W3B-BHX9K-3TSTX-WXJ3J-XCHKH
PlayStation 3 Loverpalooza SHiFT Code: WJCJJ-HCBFB-CCKC3-H3CJT-6FBHW


This year''s offerings include special celebratory skins -- "Real Men Wear Pink" for Axton, "Tiptoe Through the Tulips" for Zer0, "Pretty and Pink" for Maya, "Pink Eyes" for Salvador, "Gumming the Works" for Gaige -- that will be available in the Quick Change character customization station, along with a special version of Moxxi''s Critical Heart Breaker shotgun that will be the same level as (and appear in the backpack of) the first character you load after redeeming the code.

These codes will be active through February 17, 2013 -- be sure to use them before them!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucze najlepiej uzyć na 50 lvl. Nagroda za otwarcie skrzynki zależy od Twojego poziomu. Na legendarki raczej bym nie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli wysyłacie zaproszenie to piszcie tutaj albo skad nicka znacie w prywatnej wiadomosci na steamie. Nieznanych osób nie przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś w stanie/chętny pomóc mi z końcówką dodatku Sir Hammerlock''s Big Game Hunt a konkretniej z

Spoiler

Jackensteinem

? Nie wiem czy tak bardzo lamię czy mam taką słabą postać, słaby ekwipunek albo wszystko po trochu w każdym razie nie mogę sobie z nim poradzić. Jeśli znalazłaby się osoba zainteresowana pomocą proszę o kontakt/zapro. Moje konto steam -> night_wolfpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 19:23, Night_Wolf88 napisał:

Byłby ktoś w stanie/chętny pomóc mi z końcówką dodatku Sir Hammerlock''s Big Game Hunt
a konkretniej z

Spoiler

Jackensteinem

? Nie wiem czy tak bardzo lamię czy mam taką słabą
postać, słaby ekwipunek albo wszystko po trochu w każdym razie nie mogę sobie z nim poradzić.

Na youTube wyglda to normalnie: masz bossa, któremu "odkrywasz" kolejne critpointy, a który raz na jakiś czas usuwa się z areny, i mięso armatni, które wtedy wchodzi byś mógł farmić ammo i ew złapać Second Wind. A kim grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 20:58, zadymek napisał:

Na youTube wyglda to normalnie: masz bossa, któremu "odkrywasz" kolejne critpointy, a
który raz na jakiś czas usuwa się z areny, i mięso armatni, które wtedy wchodzi byś mógł
farmić ammo i ew złapać Second Wind. A kim grasz?


Owszem na YT wygląda to prosto. Na TVHM trzeba mieć już jednak bronie z tych bliskich najlepszym , zwłaszcza Mayą (moja postać). Z początkowymi fazami nie mam raczej problemu, najgorzej z ostatnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 19:23, Night_Wolf88 napisał:

Byłby ktoś w stanie/chętny pomóc mi z końcówką dodatku Sir Hammerlock''s Big Game Hunt
a konkretniej z

Spoiler

Jackensteinem

? Nie wiem czy tak bardzo lamię czy mam taką słabą
postać, słaby ekwipunek albo wszystko po trochu w każdym razie nie mogę sobie z nim poradzić.
Jeśli znalazłaby się osoba zainteresowana pomocą proszę o kontakt/zapro. Moje konto steam
-> night_wolfpl


Na jakim poziomie grasz? Też gram Maya (50lvl), troche sie z tym questem namęczyłem. W koncu użyłem snajperki vladofa i dopiero wtedy go załatwiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 22:21, Kajdorf napisał:

Na jakim poziomie grasz? Też gram Maya (50lvl), troche sie z tym questem namęczyłem.
W koncu użyłem snajperki vladofa i dopiero wtedy go załatwiłem.


Mam 48 lvl, gram na True Vault Hunter Mode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 23:31, Night_Wolf88 napisał:

Mam 48 lvl, gram na True Vault Hunter Mode.


Do którego momentu dochodzisz? Na poczatku ma pojemniki na plecach, za każdy zniszczony pojemnik skacze na półkę. W tym czasie pojawia sie jego eskorta. Za trzecim razem on sam skacze i w tym momencie jak tylko wyląduje walisz w niego ile sie da. Ignorujesz obstawe, bo potem jak sie do Ciebie przyczepi to ciężko mu uciec. fakt ten dodatek ma podniesiony poziom trudności i momentami bez lepszego sprzetu jest ciężko. Próbowałem latać bez tarczy Bee-Gee, długo mi schodziło czyszczenie mapy.
Mam dwie snajperki, ale nie pamietam której użyłem. Dobiłem go potem PM.

20130217002412

20130217002438

20130217002520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 00:25, Kajdorf napisał:

Do którego momentu dochodzisz?



Ok udało mi się. W ostatniej fazie musiałem się sporo nabiegać i użyć kilku apteczek, ale udało się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 22:59, Kajdorf napisał:

Jesli wysyłacie zaproszenie to piszcie tutaj albo skad nicka znacie w prywatnej wiadomosci
na steamie. Nieznanych osób nie przyjmuje.


Zaakceptujesz moje zaproszenie, bo na Steam''ie nie mogę złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 12:37, kari222 napisał:

Zaakceptujesz moje zaproszenie, bo na Steam''ie nie mogę złapać.


Jedyne zaproszenie jakie mam to od: Fistan. Ponieważ nie widziałem tutaj wpisu od takiego nicka ani sie nikt nie zgłosił, to ono sobie wisi od pewnego czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 15:16, Kajdorf napisał:

Jedyne zaproszenie jakie mam to od: Fistan. Ponieważ nie widziałem tutaj wpisu od takiego
nicka ani sie nikt nie zgłosił, to ono sobie wisi od pewnego czasu ;)


To ja, nie napisałem, a zmiana nicku na stronie gram jakoś go nie zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować