Zaloguj się, aby obserwować  
darkwind21

Borderlands 2

959 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2013 o 12:13, Crew_900 napisał:

Cholery jedne, ale przeceny samego season pass`a to nie dadzą.


Chyba Gearbox zabrania, jak Getgames dało promocję, to musieli zdjąć po pół godzinie.

Zawsze możesz to kupić, a nie potrzebne keye komuś dać, albo puścić na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 12:46, Noirr napisał:

Jak rozumiem, pewne jest, że można je odpalić na naszym Steamie? Nie wiem jak to dokładnie
wygląda, ale trochę mnie martwi blokada regionalna czy coś tam.


Zagwarantować Ci tego nie mogę, ale z tego co wiem Borderlands 2 nie ma żadnych blokad regionalnych, poza tym Amazon też nie sprzedaje gier z blokadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wrażenia z DLC4?

Ja właśnie zacieram ręce na myśl o zabraniu się za niego, ale już na tym etapie przewiduję drobne problemy z kompanami z powodu mojej obecnej strefy czasowej, więc jeśli komuś nie straszne ''facecje czasowe'', to zapraszam do gry, znajdziecie mnie na Steamie pod nickiem Galadh, gdzie udzielę więcej szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 15:16, paraGaladh napisał:

Jak tam wrażenia z DLC4?


Pograłem tylko chwilę i wrażenia były świetne - świetny klimat. Dzisiaj/jutro mam nadzieję wziąć się na poważnie :] Pograłem tylko chwilę, ponieważ oczywiście był fakap - coś skopali i były problemy z łączeniem do hostów. W zasadzie to w ogóle nie mozna się było połaczyć. Mam nadzieję, że wydali już fiksa na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest pierwsze dobre fabularne DLC do Bordera 2. Ale nic dziwnego, skoro zabrali się za nie twórcy podstawki a nie jakieś łamagi z Triptych, które spartaczyły trzy poprzednie dodatki.

Absolutnie genialne dialogi. "Nowi" starzy bohaterowie - mistrzostwo. Mr. Torgue rządzi ponad wszystkim. Świetny design, fajni przeciwnicy, nowe patenty w mechanice, wreszcie slot machines na erydium, skrzynie, przy otwieraniu których rzucamy d20 i rezultat definiuje jakość skarbu plus parę innych. Dla kogoś takiego jak ja - co ma 4 postacie obładowane pomarańczowymi przedmiotami - bezużyteczne, ale ogólnie bardzo fajne.

Nowy gear jest mocny. Bardzo mocny. Nowe przedmioty od Seraph Vendora robione pod Kriega i to widać - jedyna postać, która nie posiada w drzewkach zdolności czegoś, co zakłada slag i trzeba było zmieniać co chwila broń. A tu dziwnym zbiegiem okoliczności - smg, co wali na raz prądem i slagiem oraz tarcza, która pluje slagiem w napastnika kiedy nas atakują. Oprócz sprawy Kriega, dzięki tym dwóm zabawkom ostatni skill Syreny w drzewku Cataclysm - Ruin - jest w sumie niepotrzebny - można wziąć smg Florentine, założyć kociego COMa z bonusem 99% do obrażeń smg i siać zniszczenie absolutne. Strzelba co strzela mieczami taka sobie - może na Normalu i TVHM użyteczna, ale żeby działała w UVHM, to trzeba mieć build mocno zorientowany na explosive damage. Pistolet Grog Nozzle mega przepakowany.

Największą mocną tego dodatku są oczywiście nawiązania. Całą swoja młodość spędziłem przy sesjach D&D, więc grając w ten dodatek czuję się jak w domu. Wyłapywanie tych wszystkich smaczków daje mi najwięcej frajdy.

I koniec tekst na podryw w stylu Borderlands 2, który mnie dosłownie wyrwał ze skarpetek - "Hej Moxxi, wiesz, powinnaś błyszczeć na pomarańczowo, bo twoje ciało jest LEGENDARNE".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 07:41, Siriondel napisał:

To jest pierwsze dobre fabularne DLC do Bordera 2.


Ja juz od jakiegos czasu sie slinie. Glupi bylem i nie kupilem SP jak byl w przecenie (chyba za 10 dolcow) i teraz trzeba czekac na SSS. Jak tylko SP wyjdzie na wyprzedazy w jakiejs ofercie, od razu lapie. Podstawke przeszedlem juz kilka razy i troche zaczyna mnie juz nudzic, wiec dodatkowa zawartosc jest naprawde mile widziana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie powiedzcie - macie jakiś fajny karabin w tej grze? Bo te najmocniejsze to takie rakietnice a to jest fe, je chce takiego ,,kałacha". Albo ewentualnie e-techa... nigdy jeszcze nie dropnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 09:37, tomoliop napisał:

Ludzie powiedzcie - macie jakiś fajny karabin w tej grze?


Szczerze mowiac, najczesciej biegam z shotgunami, ewentualnie jakies SMG. Assault rifles, moim zdaniem, sa znacznie slabsze, niz w jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 09:39, Ring5 napisał:

> Ludzie powiedzcie - macie jakiś fajny karabin w tej grze?

Szczerze mowiac, najczesciej biegam z shotgunami, ewentualnie jakies SMG. Assault rifles,
moim zdaniem, sa znacznie slabsze, niz w jedynce.


No wiem że są dużo słabsze i strasznie mnie to boli, bo najchętniej z nich strzelam. A shotguny są z kolei conajmniej trochę op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 15:59, tomoliop napisał:

A shotguny są z kolei conajmniej trochę op.


Tylko troche? :D Sa przegiete na calej linii :D szczegolnie, jesli dodatkowo zadaja bonusowe obrazenia wybuchowe. Wtedy 99% przeciwnikow pada od jednego strzalu (z bliska, naturalnie). Zzera to troche amunicji, dlatego praktycznie kazda moja postac na poczatku laduje cale Eridium w zwiekszenie zapasu amunicji do shotgunow wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można wejść do pomieszczenia z napisem "Sorry We''re closed" po pokonaniu Darkness? W środku widać skrzynie z 2 kostkami a na ścianie namalowane jest zakrwawione oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 09:37, tomoliop napisał:

Ludzie powiedzcie - macie jakiś fajny karabin w tej grze? Bo te najmocniejsze to takie
rakietnice a to jest fe, je chce takiego ,,kałacha". Albo ewentualnie e-techa... nigdy
jeszcze nie dropnął.

Ja mam nawet kilka- miniguny i "kałchy" właśnie. W dodatku elementarne (w tym wybuchowe) i czyste.
Paradoksalnie ma je mój snajper: elektryczny Vladof na stalkery, wybuchowy minigun Trogue do ogólnego użytku. Miałem tez kiedyś kwasowego e-techa ze stabilizacja ale już podarowałem komuś.
Jedna rada: chcesz dobry AR to tylko Vladof (ogólnie uważam tę firmę za killera w każdej kategorii oprócz RL, które są zabugowane), a e-techowe to już magia. A konkurencja? Tylko cudem Bandyci wyprodukują coś godnego uwagi (broń boże nie tykać ich legendarki) a Jackobs tylko z lunetą i zwiększoną stabilizacją, podobnie Dahl- bez lunety to crap.

I nie wyobrażam sobie tego zamienić za jakiś głupi shotgun, które z kolei moim zdaniem są totalnie daremne w tej odsłonie: na początku to może i szokują siłą ognia, ale nie oszukujmy się- na poczatku to wszystjko szybko ginie. Dalej to już tak cudownie nie jest: w okolicach 40-50 lvl pazurki pokazuje ledwo kilka wyjątkowo rzadkich zabawek takich jak Zęby Terramorphous''a czy mój dwulufowy Hyperionek z kwasem i krytykami. A takie mocarne Jacobsy czy Tediore''y szybko się dewaluują- bo albo za mały magazynek albo celność (na prawdę nie chcecie dopuszczać wrogów na wyciagnięcie ręki) mierna siła ognia. Jedyny wyjątek to karabiny Jacobs''a typu minigun: jako zastępstwo shotguna spisują się nieźle.
W załączeniu moje cacka.

20130702000346

20130702000354

20130702000359

20130702000406

20130702000411

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody na złote na klucze z okazji Dnia Niepodległości USA. Ważne do 8 Lipca. Razem aż 13 kluczy!
5 kluczy:
PC: W3WBJ-SC9HC-C3Z3J-3B3TJ-RS3HJ
PS3: W3CTB-J669B-S9WCB-ZTK3J-959W5
Xbox: W3W3B-6R5JT-SF93X-56BBT-6XFSB

5 kluczy
PC: CTWBJ-BXHSC-WBHJB-B3BBT-JJ5R9
PS3: C3CJJ-W6XZ3-ZH5CJ-STKJ3-RXH5X
Xbox: KTWJB-ZFW3J-HRSBX-5XTJT-395XH

3 klucze
PC: 5T5T3-9BW6R-WJHBJ-TJJJT-WFXRR
PS3: CBWBT-BFR9K-9SW53-9TCBB-KFSBF
Xbox: WJWJJ-JBFKJ-HRHT6-CFTJT-R3CJR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shotguny były IMO op przed nerfem bee, po nerfie są raczej słabe, oczywiście z drobnymi wyjątkami (no i w odniesieniu do endgame, wcześniej są OK) ;) Te drobne wyjątki jak dla mnie są dwa - pierwszy to - mój ulubiony - Deliverance. Uwielbiam go za to, jak pięknie sprawuje się przy duelach i gdy trzeba zagrać mocno defensywnie. Drugi to Butcher. Uwielbiam jego salwę :D

Karabiny są generalnie słabe, nawet te bardzo mocno szybkostrzelne cudeńka od Vladofa. Nawet z bee dmg mają mniejszy od lepszych smg.

Skoro już tyle screenshotów to i ja się pochwalę ;) Zestaw armory by aop, bez którego nie ruszam się z sanktuarium ;) Siriondel wspominał, że Harold jest najlepszą bronią w grze - mogę to potwierdzić. Ten pistolet to masakrator a do tego można go bardzo szybko zdobyć (jesli nie farma to automaty z drugiego dlc, tego wybuchowego). Norfleet to cudo przy walce o życie a Bitch to smg, które po prostu uwielbiam :] No i infinity + zestaw tarcz na każdą sytuację.

Przepraszam za formę, ale gram nie przyjmuje tylu screenów w 1 poście ;)

Siriondel - wow, dzięki za kluicze :]

20130706003133

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos wydajności, zakupiłem sobie Borderlands 2 w promocyjnej cenie 30 zł. Rekomendowana konfiguracja dla wysokich ustawień graficznych wskazuje na to, że Lenovo Y580 z i7 powinien odpalać ją płynnie (tzn 40-50 fps) przy wysokich. I owszem, przez pierwsze 2 minuty fpsy są na poziomie 40-50 przy stu procentowym użyciu GPU natomiast po upływie tego czasu, użycie karty jest na poziomie 80% a podczas akcji na ekranie (strzelanie, bieganie itp.) mam jakieś 18-24 fps. Rzecz jasna przy takim poziomie nie da sie grac normalnie i komfortowo a szukając odpowiedzi w internecie dowiedziałem się, że to bolączka kart z serii 6xx. No fajnie, tylko że od premiery nie ma na to żadnego rozwiązania a ja chciałbym zagrać w coś co jest oceniane wszędzie na 9/10. Może komuś udało się choć w połowie rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować