Zaloguj się, aby obserwować  
darkwind21

Borderlands 2

959 postów w tym temacie

Czy Season Pass obejmuje wszystkie DLC które wyszły do tej pory [wraz z Vault Hunter pack''iem] czy trzeba będzie coś potem jeszcze dokupić? Pytam bo widzę że jest w promocji na steam''ie i zastanawiam się nad kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 21:56, Noma napisał:

Czy Season Pass obejmuje wszystkie DLC które wyszły do tej pory [wraz z Vault Hunter
pack''iem] czy trzeba będzie coś potem jeszcze dokupić? Pytam bo widzę że jest w promocji
na steam''ie i zastanawiam się nad kupnem.


SP obejmuje 4 fabularne DLC i Ultimate Vault Hunter Pack. Pozostałe 2 postacie z Mechromancer Pack i Psycho Pack musisz dokupić (Mechromancer w wersjach z Premiere Club można było dostać) tak samo te skórki po 33 centy.
Co do Creature Slaughterdome nie jestem pewien ale chyba też trzeba dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 22:21, darkwind21 napisał:

Co do Creature Slaughterdome nie jestem pewien ale chyba też trzeba dokupić.


Tak, trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na przejście wszystkich DLC z Season Passa w tym tygodniu ? Holiday Sale jest więc szkoda nie skorzystać i nie kupić Season Passa za około 40zł. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 00:54, NdysH napisał:

Ktoś chętny na przejście wszystkich DLC z Season Passa w tym tygodniu ? Holiday Sale
jest więc szkoda nie skorzystać i nie kupić Season Passa za około 40zł. :D

Nieźle chcesz przyciąć, jedno dlc to około 8 godzin na UVHM (dragons keep to ponad 12)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 01:50, DarkWolf_PL napisał:

> Ktoś chętny na przejście wszystkich DLC z Season Passa w tym tygodniu ? Holiday
Sale
> jest więc szkoda nie skorzystać i nie kupić Season Passa za około 40zł. :D
Nieźle chcesz przyciąć, jedno dlc to około 8 godzin na UVHM (dragons keep to ponad 12)


Nie mówię o jednej sesyjce :) Kilka sesji np. Wtorek, środa, czwartek po jednym dlc czy nawet mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Male pytanko: do kiedy wazne sa fejsbukowe kody na ekwipunek dla poszczegolnych postaci? Moj lapek jest w serwisie, wroci pewnie dopiero w przyszlym tygodniu i nie wiem, czy instalowac gre na lapku zony tylko po to, by moc skorzystac z kodow czy tez spokojnie poczekac na powrot kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedzieli nowe DLC, podniesienie max lvl do 72.

"Gearbox continue to add to Borderlands 2′s bulging bag of DLC with two more bits of content, which will expand the colourful co-op shooter sometime this Autumn. If you’re scraping the level cap, you’ll be pleased to hear that it will soon be raised to 72 (well, if you buy the DLC), while T.K. Baha (an NPC from the first game) will return a bit later down the road. Probably at Halloween, because of that whole ‘he’s a zombie now’ thing. Read on for more details."

http://www.pcgamer.com/2013/07/21/borderlands-2-to-get-yet-more-dlc-level-cap-raised-and-t-k-baha-reintroduced/?ns_campaign=article-feed&ns_mchannel=ref&ns_source=steam&ns_linkname=0&ns_fee=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiększenie lcapa to będzie coś pięknego. Nowe wyzwania, możliwosć stworzenia naprawdę totalnie niszczących buildów i dalsza farma. To co będzie się działo na ekranie z tymi nowymi buildami...chcę to dlc, już, teraz, natychmiast :] Liczę też, że dorzucą jakieś nowe legendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 00:20, aope napisał:

Zwiększenie lcapa to będzie coś pięknego. Nowe wyzwania, możliwosć stworzenia naprawdę
totalnie niszczących buildów i dalsza farma. To co będzie się działo na ekranie z tymi
nowymi buildami...chcę to dlc, już, teraz, natychmiast :] Liczę też, że dorzucą jakieś
nowe legendy.

Randy już kiedyś wyrażał wąty odnośnie zwiększania level capa: mowa była o balansie, o ustawieniu zbyt poteżnych buildów itp Już teraz da się zrobić mieszankę, choć bez zdobywania "korzeni" więcej niż jednego drzewka. Zwiększenie capa może spowodować, że pewne skille będzie trzeba jakoś pogodzić bo mogły by się żreć- stąd spodziewał bym się modyfikacji niektórych istniejących skilli. No i biznes to biznes: zawsze moga lobbować swoje nowe DLC ordynarnie osłabiając skille;)

A propos modyfikacji: nie obraził bym się gdyby kilka istniejących legend przebudowali przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka
Mógł by ktoś mi pomóc z Terramorphous The Invincible . Chodzi o wersje na PS3 jeśli mógł by ktoś pomóc był bym bardzo wdzięczny. Jeśli ktoś będzie chciał pomóc to proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2013 o 02:11, RamnS napisał:

Siemka
Mógł by ktoś mi pomóc z Terramorphous The Invincible . Chodzi o wersje na PS3 jeśli mógł
by ktoś pomóc był bym bardzo wdzięczny. Jeśli ktoś będzie chciał pomóc to proszę o kontakt
na PW

Widzę że jesteś nowy, bez Gram Sajta nie masz dostępu do PW ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe DLC to miazga. Myślałem, że będzie to tylko podniesienie level capa, a tutaj oprócz tego nowy sprzęt, nowy content na endgame, nowe głowy, przepakowane poziomy. Do spółki z ostatnim update (który jest obszerny i wnosi kilka nowości) można stwierdzić, ze Gearbox naprawdę kocha swoje dziecko przynajmniej tak mocno, jak kochają je gracze :] Świetne wsparcie. Nie mogę doczekać się premiery :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 17:21, aope napisał:

Nowe DLC to miazga. Myślałem, że będzie to tylko podniesienie level capa, a tutaj oprócz
tego nowy sprzęt, nowy content na endgame, nowe głowy, przepakowane poziomy.


Mam nadzieję, że do wtorku dotrzemy do 61 obecnymi postaciami i będziemy mogli z miejsca wejść w ten dodatek nie tracąc znakomitego flow. Jestem odrobinkę bardziej podekscytowany, niż się tego spodziewałem; będzie czym się bawić, raczej bez wahania kupuję od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować