Zaloguj się, aby obserwować  
darkwind21

Borderlands 2

959 postów w tym temacie

Witam. ostatnio chciałem pograc z kolegą w co-op ale pojawił sie problem bo nie mogłem sie z nim połączyc
za kazdym razem wyświetlał sie komunikat ze nie moze sie połączyc z hostem. i okazało sie ze tylko z nim sie nie moge połaczyc. w wyszukiwarce gier łączyło mnie z kazdym graczem tylko nie z nim. ustawienia internetowe mielismy te same. do innych graczy razem moglismy dołączyc ale ze soba grac nie mozemy. mamy tego samego dostawce internetu. wiec czy moge was prosic o pomoc w rozwiązaniu tej zagadki:) co jest grane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim.Mam pytanko, czy można zwiększyć ilość złotych kluczy w borderlands 2 w plikach gry?Pytam się bo mam pirata (czekam na hejt) i nie mogę korzystać z ShiftCod''ów.Jeśli się da to proszę o pomoc.Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2014 o 16:59, M4gicznyKOT napisał:

Siemka wszystkim.Mam pytanko, czy można zwiększyć ilość złotych kluczy w borderlands
2 w plikach gry?Pytam się bo mam pirata (czekam na hejt) i nie mogę korzystać z ShiftCod''ów.Jeśli
się da to proszę o pomoc.Z góry dzięki.

Dzięki za informację, żegnamy się od razu. Piractwo = BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak a propo złotych kluczy. Jeśli komuś przytrafi się aktywacja złotych kluczy w liczbie powyżej 250 i ich automatyczny reset to można napisać do supportu żeby przywrócili wartość sprzed resetu. Mnie się tak przytrafiło, zapomniałem, że mam juz limit i aktywowałem kolejna paczkę pięciu kluczy. Napisałem do supportu i bez problemu przywrócili mi wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem edycję GOTY i mam złoty klucz do skrzynki.
Mam lvl 11. Kiedy użyć tego klucza i co będzie w tej skrzynce? Czy przedmioty, które tam są, zależą od levelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedmioty ze skrzyni skalują się do poziomu gracza. Itemy trafiają się różne, broń, mody granatów, tarcze itp, w liczbie do maksymalnie 3 sztuk, jeśli dobrze pamiętam.

Tak jeszcze przypomnę, że klucz z GOTY to nie jedyny klucz jaki da się wykorzystać. Kody na złote klucze często trafiały się na twitterze Randy''ego Pitchforda https://twitter.com/duvalmagic (od czasu premiery The Pre-Sequel to ta część je głownie dostaje, ale wciąż czasem jeszcze jakimiś do BL2 rzuci, np. kod na 5 kluczy z 27 listopada). Zebrane różne Shift-kody można znaleźć np w sekcji poradników na Steamie czy na Borderlands wiki. Można w ten sposób odblokować nie tylko klucze, niektóre kody dodają np. skiny, głowy, czy ekwipunek. Część kodów ma termin ważności, więc nie wszystkie już podziałają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest z tą grą? :)
Mam 15 lvl, gram Psycholem (Krieg). Robię wszystkie zadania jakie tylko mogę, na bieżąco kontroluje posiadany przeze mnie sprzęt i.....granie to katorga! Jako że nie jestem fanem coopa to pocinam solo i serio, ledwo daję radę.
Nawet nie udało mi się uwolnić

Spoiler

Rolanda

za pierwszym podejściem i musiałem lecieć w drugie miejsce gdzie go przetransportowano.
Do wszystkiego podchodzę spokojnie, nie lecę na Rambo, staram się kucać za osłonami itp.
Teraz robię sobie misję poboczną ze zmutowanymi muchami i praktycznie nie jestem w stanie jej podołać.
Dodam, że gdy grałem w jedynkę, to nie miałem żadnych tego typu problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wykonujesz przypadkiem misji przeznaczonych dla postaci wyższego poziomu? Na ekranie spisu misji, każdy quest jest oznaczony proponowanym poziomem postaci. Już nieduża różnica na niekorzyść gracza potrafi znacząco utrudnić grę, szczególnie jeśli gra się dla zabawy, bez godzin grindu i dążenia do zdobycia konkretnych itemów. Mimo wszystko dobór ekwipunku jest ważny, ale tutaj konkretnie nie pomogę bo Kriegiem nie grałem.

Masz jakieś złote klucze (wspominałem o ich zdobywaniu w poprzednim poście)? Jeśli tak, to ze skrzyni w Sanctuary można czasem coś całkiem niezłego wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko. Właśnie badam DLC, Tiny Tina''s Assault on Dragon Keep. Mam lvl 41 i chciałbym go podbić do dokładnie 51. I tu pojawia się pytanie: jeśli "wyjdę" z tego dodatku, po prostu podbiję poziom na innym DLC (np. Sir Hammerlock''s Big Game Hunt) i wrócę do Tiny Tina''s Assault on Dragon Keep to przeciwnicy dalej będą mieli poziom 41, czy automatycznie przeskalują się na mój nowy poziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2014 o 21:44, Arfiv2 napisał:

Mam małe pytanko. Właśnie badam DLC, Tiny Tina''s Assault on Dragon Keep. Mam lvl 41
i chciałbym go podbić do dokładnie 51. I tu pojawia się pytanie: jeśli "wyjdę" z tego
dodatku, po prostu podbiję poziom na innym DLC (np. Sir Hammerlock''s Big Game Hunt)
i wrócę do Tiny Tina''s Assault on Dragon Keep to przeciwnicy dalej będą mieli poziom
41, czy automatycznie przeskalują się na mój nowy poziom?


Na pewno wszystkie zaczęte questy zostaną na starym poziomie. Przeciwnicy to różnie. Zależy od poziomu trudności. Niektóre DLC maja swój max lvl do jakiego przeciwnicy dochodzą. Nie dotyczy to UVHM gdyż tam przeciwnicy od razu dostosowują się do twojego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilki dni z kumplem próbujemy wyfarmić tarcze "The Bee" na OP8. Ja farmie w "Foreście" on z tego gościa w stacji radiowej. Kompletnie nic nie leci. Błąd czy pech? Mi zabicie 3 drzewek zajmuje 10-15 min, jemu tego gościa nie całą minute i nic. Najdłużej co siedzieliśmy na mapie to 3 godz. Czy w ogóle leci na tarcza na OP8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób mogę zagrać w DLC z edycji GOTY?

Wczoraj po prawie 50h gry grając solo, ukończyłem Borderlands 2.
Momentami miałem tej gry szczerze dość i chciałem sobie zrobić od niej przerwę, ale wystarczyło, że obejrzałem jakiś filmik na YT i już do niej wracałem.
Grę ukończyłem Psycholem na 34 poziomie. Robiłem wszystkie poboczne jakie napotkałem, choć pod koniec gry 3-4 widniały jako Undiscovered. Ostatni boss był bardzo prosty i bardziej trudziłem się z niektórymi zwykłymi przeciwnikami w pewnych momentach gry.
Od czasów jedynki gra stała się bardzo wymagająca. W Borderlands często zwyczajnie leciałem na Rambo, nawet nie bardzo dbając o ekwipunek. W przypadku dwójki trzeba było się pilnować i nie szarżować zbyt mocno.
Ogromnie denerwowały mnie przeskoki poziomu trudności pomiędzy poszczególnymi questami głównymi. W jednym jesteś bogiem i nikt nie jest w stanie Ci podskoczyć, w następnym dostajesz wpierdziel od zwykłego robota. Siłą rzeczy trzeba cisnąć poboczne.
Zastanawiam się czy można sobie dać radę w tej grze nie robiąc pobocznych i cisnąć tylko main questa. Myślę, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 10:58, kaczek93 napisał:

W jaki sposób mogę zagrać w DLC z edycji GOTY?

Wybierasz z listy lokacji w Fast Travel np. Oasis ( Captain Scarlett and her Pirate''s Booty) albo Hunter''s Grotto (Sir Hammerlock’s Big Game Hunt)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 11:34, prf napisał:

> W jaki sposób mogę zagrać w DLC z edycji GOTY?
Wybierasz z listy lokacji w Fast Travel np. Oasis ( Captain Scarlett and her Pirate''s
Booty) albo Hunter''s Grotto (Sir Hammerlock’s Big Game Hunt)..

A długie są te DLC? Czy to po prostu takie dłuższe questy poboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 11:46, kaczek93 napisał:

> > W jaki sposób mogę zagrać w DLC z edycji GOTY?
> Wybierasz z listy lokacji w Fast Travel np. Oasis ( Captain Scarlett and her Pirate''s

> Booty) albo Hunter''s Grotto (Sir Hammerlock’s Big Game Hunt)..
A długie są te DLC? Czy to po prostu takie dłuższe questy poboczne?

Przejście ich zajmie ci trochę czasu.Np.Mr Torgue's Campaign of Carnage 2 albo 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni próbuje wydropić od Moxii SMG kwasowy na OP8. Kiedyś mi dała ale na op7 i to gdy grałem z kumplem. Zrobiłem reset fabuły i znowu próbuję ale bez skutku. Starego SMG przeniosłem do innej postaci, tutaj gdy da mi ognisty to zamykam grę bez robienia save. Mam szansę że mi wypadnie czy raczej mizerne. Próbuje nawet z reliktem do dropa, ale bez skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem dziś grę, chciałem kontynuować ją po zakończeniu, a gry biorę "continue" to mi się odpala gra od początku, tyle że z zachowaniem tego z czym kończyłem pierwsze przejście.
To normalne czy jakiś bug?
Liczyłem na to, że będę mógł zwyczajnie pobiegać po całej mapie i zrobić DLC.....
Gdy po zabiciu ostatniego bossa wyłączałem grę, to mogłem jeszcze udać się w dowolne miejsce i liczyłem, że będzie tak samo gdy uruchomię grę ponownie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować