Zaloguj się, aby obserwować  
darkwind21

Borderlands 2

959 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2014 o 19:33, luzac napisał:

Wejdź w wybór postaci, kliknij na swoją postać i wybierz normalny playthrough.

Gra zaczyna się od początku, choć na ekranie wyboru postaci pokazuje mi, że mam aktualną misję, którą wziąłem w momencie gdy ostatnio wychodziłem z gry.

Edit: Ta....Już teraz to mi już pokazuje misję "My first gun". Super.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2014 o 19:45, kaczek93 napisał:

A chciałem zrobić DLC....

Dobra, mam DLC, bo przed znalezieniem oka Claptrapa jest punkt szybkiej podróży. Nie zmienia to faktu, że główna fabuła leci od początku i nie wiem dlaczego tak się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w podstawowej wersji Borderlands 2 trafiamy w wątku głównym do Lynchwood? Pytam, bo lubię wykonywać wszystkie misje z danej lokacji naraz jak już do niej trafię, a mam kilka zadań właśnie w Lynchwood, a do tej pory nie miałem tam głównej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trafisz tam z główną misją, ale będą zadania poboczne z Sanctuary (zacznie się od Slab Kinga, po tym jak zrobisz jeden chain w Lynchood to też będzie jedno z tablicy w Sanctuary), Dust (Bane SMG) i Overlook (snajperka Hyperion), które ciebie tam zaprowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi, gram w borderlands 2 już 3lata ,kocham tą grę , zbudowałem 7 postaci na 72 Level,ze wszystkimi misjami i nie mogę zdobyc INFINITY pistol.DOC MERCY ładowałem aż 50 razy i nic,co mam zrobic.


PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2015 o 21:40, iszka napisał:

co mam zrobic.


Odezwać się na forum gearboxa. Jest tam mnóstwo tematów do wymiany broni, znajdziesz dowolne infinity. Pewnie będą nawet ludzie, którzy za darmo puszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś pudełkowa wersja Borderlands 2 na PC z absolutnie wszystkimi DLC które doń wyszły? Czy muszę jednak kupować jakieś niepełne GotY, a potem pojedyncze DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2015 o 16:25, Boleksy napisał:

Czy jest jakaś pudełkowa wersja Borderlands 2 na PC z absolutnie wszystkimi DLC które
doń wyszły? Czy muszę jednak kupować jakieś niepełne GotY, a potem pojedyncze DLC?

Nie ma takiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy, to co, GOTY B2 jest niepełne? Leci do mnie wersja na PS3, ale byłem pewien że wszystkie dodatki ta edycja zawiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GOTY nie zawiera ciuszkowych dlc, drugiego podwyższenia lvl capu i pięciu dodatkowych scenariuszy Headhunter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2015 o 17:43, luzac napisał:

GOTY nie zawiera ciuszkowych dlc, drugiego podwyższenia lvl capu i pięciu dodatkowych
scenariuszy Headhunter.

Jakieś znaczące te dodatki, czy to jakieś ''popierdółki''? Warto je posiadać, czy to raczej kosmetyczne sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciuszki to pierdoły, Headhuntery to takie mini questy, jakbyś chciał więcej zabawy na Pandorze.

Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2 łączy się z poprzednikiem i level cap wzrasta z 50 poziomu na 72, a doddatkowo masz ciekawsze bronie do zebrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2015 o 00:36, Noirr napisał:

> co mam zrobic.

Odezwać się na forum gearboxa. Jest tam mnóstwo tematów do wymiany broni, znajdziesz
dowolne infinity. Pewnie będą nawet ludzie, którzy za darmo puszczą.

tak.ale tylko w multi.a ja gram sam.nie przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2015 o 01:39, iszka napisał:

> > co mam zrobic.
>
> Odezwać się na forum gearboxa. Jest tam mnóstwo tematów do wymiany broni, znajdziesz

> dowolne infinity. Pewnie będą nawet ludzie, którzy za darmo puszczą.
tak.ale tylko w multi.a ja gram sam.nie przez internet.

Wystarczy że omówicie się na konkretny termin, on/ona wyrzuci ci broń i po sprawie. Chyba że mowa o piracie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować