Zaloguj się, aby obserwować  
darkwind21

Borderlands 2

959 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2015 o 09:25, BluesBoy napisał:

Witam ! Kupiłem w bundlu Borderlands 2 na steam. Mam pytanie. Czy istnieje spolszczenie
do tej gry?


Nie, ale gra jest tak prosta że sobie poradzisz po angielsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hey, cześć!
na początku lipca zaopatrzyłem się w B2 GOTY + UVHM pack 2. Mam 55 lvl Axtonem, planuję wbić 72 poziom i chcę się trochę pobawić w endgame. Problem polega na tym, że nie wiem dokładnie jak to wygląda. Całe te raidy, farmienie itp. Szukałem trochę na youtubie ale są tam głównie filmiki z samych raidów gości z full legendarnymi buildami, a ja właśnie chcę się dowiedzieć jak do tego etapu dojść :P
Jest może gdzieś jakiś poradnik/guide/filmik, który wyjaśnia krok po kroku podstawy endgame''u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok! pewnie i tak tu nikt nie zagląda(teraz rozumiem dlaczego), po paru rozgrywkach w necie wiem już, że ta gra to $#;@&%^%@ kupa @^%*&
poprzedni post jest już nieważny, cały temat Badziewia2 też pewnie zamknięty(nieoficjalnie) :]
dziekuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, nie jest tak tragicznie, choć już dobrze nie będzie - jak w każdej grze co-opowej dużo zależy od ludzi z którymi się gra. A, że 3 lata po premierze graczy, także nowych coraz mniej, więc i trudniej trafić na kogoś przyjemnego. Zwłaszcza jak nie ma się znajomych do pary. Tym bardziej, że sama społeczność została podzielona przez premierę Pre-sequla, który nawet jeśli nie utrzymuje poziomu 2, to jest dawał tak potrzebną nową zawartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram trochę na op8, dzięki pomocy fajnych osób, faktycznie są jednak naprawdę spoko ludzie którzy grają w tą grę(a mało ich + to dziwne wyszukiwanie serwerow na podstawie moich postępów/questów/itp.), szkoda ze ta ilość glitchy i buggów tworzy jakieś nowe "mechaniki" rozgrywki,
swoją drogą ciągłe lagi, ściny i dc były powodem klawisza " T ", który odpowiedzalny jest za "push to talk" dopiero jak zajrzałem w procesy windowsa i 100% zużycie dysku przez to "coś"(izolacja wyresu urządzenia audioblablacośtam) zkminiłem w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napotkał ktoś może ten nieco wnerwiający błąd? Mianowicie raz na kilka-(naście) uruchomień gry, po pewnym czasie wysiada dźwięk a próby wyjścia do menu głównego kończą się na ekranie ładownia. Ten zaś ładuje się bez końca (w każdym razie ''dotrwałem'' do max. 3 minut), alt+tab (jak i reszta skrótów) nie funkcjonuje i jedynym wyjściem pozostaje reset...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2015 o 00:46, Boleksy napisał:

Czy ktoś ma doświadczenia z tą wersją? Co to znaczy, że jest cyfrowa? W pudełku jest
tylko kod czy jest też instalka na płycie?


Cyfrowa, czyli w ogóle nie istniejąca fizycznie. Po zakupie (wyłącznie płatność z góry) znajdziesz na swoim koncie w Empiku klucz aktywacyjny, w przypadku Borderlands 2 to zapewne będzie klucz na Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2015 o 00:46, Boleksy napisał:

pffff, cena masakra! sprawdź na konsoleigry.pl, dostaniesz grę w tej samej wersji GOTY 2x taniej :]
przelew internetowy(te z kategorii 24h) i masz klucz aktywacyjny w 5 minut na swojej skrzynce mailowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, co zawiera Season Pass? Mam edycję GOTY więc nie wiem czy Season Pass dodaje elementy, które już posiadam, byłbym wdzięczny za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do gry po 2 latach i wreszcie mogę normalnie przechodzić ponieważ na starym kompie nie bardzo chciał mi chodzić. Zauważyłem, że trochę frajersko kupiłem dawno temu podstawową wersję bez goty. Da się jakoś dokupić cały zestaw tych dlc w normalnej cenie? Czy tylko pozostaje zakupić w promocji całą goty za 30 zł? Warto w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2015 o 15:37, Nightdew napisał:

Da się jakoś dokupić cały zestaw tych dlc w normalnej cenie?


Możesz zaryzykować i poczekać do najbliższej Steamowej wyprzedaży, licząc na to, że Season Pass będzie w jakiejś rozsądnej cenie (ale podejrzewam, że nawet, jeśli będzie, to nie taniej, niż 5-7 euro), a i wtedy nie będziesz miał całej zawartości (np. Kriega, o ile mnie pamięć nie myli).

Dnia 17.11.2015 o 15:37, Nightdew napisał:

Czy tylko pozostaje zakupić w promocji całą goty za 30 zł? Warto w ogóle?


Moim zdaniem, jeśli zależy Ci na tych dodatkach, za 30 złociszy warto. Ale to uzależnione jest od tego, jak bardzo podoba Ci się ta gra i ile z nią planujesz spędzić. Ja osobiście jedynkę uwielbiałem i ukończyłem całą+DLC, po czym grindowałem, żeby znaleźć najlepszą broń dla moich postaci, ale dwójki w całości (czyli wszystkich DLC) nie ukończyłem. Skończyłem podstawkę, skończyłem DLC z Captain Scarlett i sobie odpuściłem. Jedynka podobała mi się bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2015 o 15:37, Nightdew napisał:

Wróciłem do gry po 2 latach i wreszcie mogę normalnie przechodzić ponieważ na starym
kompie nie bardzo chciał mi chodzić. Zauważyłem, że trochę frajersko kupiłem dawno temu
podstawową wersję bez goty. Da się jakoś dokupić cały zestaw tych dlc w normalnej cenie?
Czy tylko pozostaje zakupić w promocji całą goty za 30 zł? Warto w ogóle?

DLC dodają kupę contentu, jak najbardziej warto. Season pass daje cie praktycznie to samo co GotY oprócz 2 dodatkowy Vault hunterów (mechromancer i psycho). Warto jednak zauważyć że goty/season pass nie zawierają w sobie wszystkich DLC, takich jak: dodatkowe skiny czy misje headhunterskie. Obecnie trwa jesieniobranie na muvie, radzę śledzić temat bo bordki tam to stały punkt programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, troszkę pogooglowałem, więc może edytuję swojego posta i spytam inaczej.

Borderlands 2 GOTY + Borderlands 2 Ultimate Vault Hunters Upgrade Pack 2 Digistruct Peak Challenge + wszystkie pięć Headhunter DLC - czy ten zestaw da mi wszystkie DLC i każdy, nawet najmniejszy dodatek (poza jakimiś durnowatymi skórkami, jeżeli takie są, a także poza tymi kodami na itemki, które Gearbox kiedyś rozdawał) do gry? Jak rozumiem, Borderlands 2 nie otrzyma już żadnej dodatkowej zawartości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2015 o 18:05, Gumisiek2 napisał:

OK, troszkę pogooglowałem, więc może edytuję swojego posta i spytam inaczej.

Borderlands 2 GOTY + Borderlands 2 Ultimate Vault Hunters Upgrade Pack 2 Digistruct Peak
Challenge + wszystkie pięć Headhunter DLC - czy ten zestaw da mi wszystkie DLC i każdy,
nawet najmniejszy dodatek (poza jakimiś durnowatymi skórkami, jeżeli takie są, a także
poza tymi kodami na itemki, które Gearbox kiedyś rozdawał) do gry? Jak rozumiem, Borderlands
2 nie otrzyma już żadnej dodatkowej zawartości?

Yup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2015 o 18:05, Gumisiek2 napisał:

Borderlands 2 GOTY + Borderlands 2 Ultimate Vault Hunters Upgrade Pack 2 Digistruct Peak
Challenge
+ wszystkie pięć Headhunter DLC


Gdyby ktoś chciał zrobić ze swojego Borderlands 2 "GOTY" prawdziwe Borderlands 2 GOTY, to na Steamie można dostać ww. dodatki za łącznie nieco ponad 6 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio postanowiłem se zagrać z powrotem w Borderlandsa 2 i zauważyłem że nie użyłem kodu z "premiere club". Jak mogę go aktywować? Nie wiem gdzie wpisać ten kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2016 o 00:41, Daps128 napisał:

Witam. Ostatnio postanowiłem se zagrać z powrotem w Borderlandsa 2 i zauważyłem że nie
użyłem kodu z "premiere club". Jak mogę go aktywować? Nie wiem gdzie wpisać ten kod.

O ile pamiętam mój Premiere Club aktywował się sam, równolegle z aktywacją na Steam (co było dziwne). Jakby co, to aktywujesz toto tak jak grę na Steam.
BTW Skąd pewność, że nie wykorzystałeś kodu? Nie masz Gaige i broni marki Gearbox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować