Zaloguj się, aby obserwować  
darkwind21

Borderlands 2

959 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2012 o 22:17, Misquamaqus napisał:

Uuu.... no to pograłem :(


Eeee? Edycja Kolekcjonerska jest, jak sama nazwa wskazuje, dla kolekcjonerów, którzy są tyle w stanie wydać za różne bajery związane z grą - i w sumie cena wysoka, ale jakościowo twórcy się postarali (skrzynka jest mega). No ale przecież nikt nie będzie zmuszał do zakupu i zwykła edycja zawierająca pudełko, płyty z grą i jakieś tam instrukcje czy inne papierki ;) Chyba żadna firma nie mogłaby sobie pozwolić na puszczenie gry za 150$, nawet Blizzard chce mniej za swoje ; P

Chyba że chodzi o coś innego, a ja nie rozumiem. W każdym razie na grę też czekam, jedynka była bardzo przyjemna, chociaż miejscami przynudzała, ale w coopie było milusio. No i w nowym trailerze czuć klimat poprzedniczki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/..../

W każdym razie na grę też czekam, jedynka

Dnia 13.07.2012 o 02:02, Adjatha napisał:

była bardzo przyjemna, chociaż miejscami przynudzała, ale w coopie było milusio. No i
w nowym trailerze czuć klimat poprzedniczki ^^


Jedynka jest cudowna w COOP.
Pykam dziennie, nawet przed chwilą wyszedłem z gry, bo już 2 godzinki pomykałem.

Też czekam na B2 i mam cichą nadzieję, że cena nie przekroczy 200 zł za najprostrze wydanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w co-op gram dopiero od początku tego tygodnia i nie powiem - zabawa jest przednia. A Playthrough 2 to spore wyzwanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 12:36, O2si napisał:

Ja w co-op gram dopiero od początku tego tygodnia i nie powiem - zabawa jest przednia.
A Playthrough 2 to spore wyzwanie :)


Yyy tematów nie pomyliłeś przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 12:45, Ecko09 napisał:

Yyy tematów nie pomyliłeś przypadkiem?



Hmmmm, nie? Prześledź poprzednie posty to się zorientujesz, że mój post jest nawiązaniem do wiadomości Misquamaqusa (napisał o co-opie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Borderlands 2? MOAR GUNZ!

Z trailerów wygląda, że idzie to w dobrym kierunku: dobre elementy z pierwszej cześci, tylko jeszcze lepsze. I EK bogata jak na dziejsze czasy, już czekam na pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 22:52, Vivek1 napisał:

Wiadomo kiedy będzie można w Polskich sklepach zamawiać ek?

Chodzą słuchy że jedynie standardowa edycja wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można już zamawiać ek w sklepie muve.pl. Najdroższa ek kosztuje 420zł, a tańsza 260zł. Oczywiście w wersjach na pc.

ja już sobie zamówiłem tą za 420zł. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 16:05, astradamus napisał:

Wie ktos czy ukaże się ta gra na steamie? Bo szczerze licze na to bym nie musiał płacić
za nią pieniędzmi.

Podobno komponent sieciowy jest ściśle powiązany ze Steamworks, więc pewnie nawet będzie wymagała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 16:09, zadymek napisał:

> Wie ktos czy ukaże się ta gra na steamie? Bo szczerze licze na to bym nie musiał
płacić
> za nią pieniędzmi.
Podobno komponent sieciowy jest ściśle powiązany ze Steamworks, więc pewnie nawet będzie
wymagała.


Cieszy mnie bardzo ta wiadomość. Bo chce kupić preorder na steamie i jestem ciekaw czy dostane free DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że te bonusy z pre-ordera(nowa klasa, itp.) sklep gram.pl uwzględni, bo na razie nic o tym nie ma w opisie produktu:/ Ma ktoś na ten temat jakieś info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 20:19, Jaddeth napisał:

Mam nadzieje, że te bonusy z pre-ordera(nowa klasa, itp.) sklep gram.pl uwzględni, bo
na razie nic o tym nie ma w opisie produktu:/ Ma ktoś na ten temat jakieś info?

Wszystkie pudełka pre-orderowe powinny zawierać kod do gry wraz ze wszystkimi dodatkami. Zwłaszcza, że gra będzie wymagała steam... Co dla mnie oznacza dość długie przerwy w graniu w razie wyjścia patcha o dużej wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 20:19, Jaddeth napisał:

Mam nadzieje, że te bonusy z pre-ordera(nowa klasa, itp.) sklep gram.pl uwzględni, bo
na razie nic o tym nie ma w opisie produktu:/ Ma ktoś na ten temat jakieś info?

To ma związek z darmowym członkostwem w jakimś Premier Club''ie, więc pewnie jakiś kod rejestracyjny będzie dołączony do pre-orderów. A czy wszystkich? Z sieci wiem, że nie wszystkie sklepy uczestniczą w promocji, więc trzeba się pytać indywidualnie. Masz tu listę większości z nich
http://forums.gearboxsoftware.com/showthread.php?t=134551

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklepy uczestniczące w promocji pre-orderowej:
- Muve.pl
- Gram.pl
- Grymel.pl
- Merlin.pl
- Ultima.pl
Ps. Ja bym polecił muve.pl bo tak za kuriera się nie płaci. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 19:06, Vivek1 napisał:

ja już sobie zamówiłem tą za 420zł. :]


No to witamy w klubie :) Ja też już rączki z niecierpliwością zacieram na myśl o otwieraniu tej EK. Mam tylko nadzieję, że replika skrzyni nie okaże się jakimś tekturowym badziewiem. Ciekawe, czy da się później zrobić jakieś małe modyfikacje, żeby odpowiednie elementy świeciły. Parę diodek i bateria powinny skutecznie załatwić sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 09:45, Ring5 napisał:

> ja już sobie zamówiłem tą za 420zł. :]

No to witamy w klubie :) Ja też już rączki z niecierpliwością zacieram na myśl o otwieraniu
tej EK. Mam tylko nadzieję, że replika skrzyni nie okaże się jakimś tekturowym badziewiem.
Ciekawe, czy da się później zrobić jakieś małe modyfikacje, żeby odpowiednie elementy
świeciły. Parę diodek i bateria powinny skutecznie załatwić sprawę.

Będzie to twardy plastik o głównym kolorze skrzynki. reszta będzie malowana. Nie sądzę byś dał radę zmodyfikować to tak łatwo jak myślisz. Widziałem jej zdjęcia (w porównaniu do jakiegoś jamnika) i wyląda solidnie, zwłaszcza jak ten pies w niej spokojnie leżał. Oto są jej zdjęcia.
http://www.justpushstart.com/wp-content/uploads/2012/05/gallery_5_6_11646.jpg
http://www.trueachievements.com/customimages/005412.jpg
http://img38.imageshack.us/img38/1046/scaledphptn0server739fi.jpg
...aż się doczekać nie mogę. Szkoda,że nie przesunęli premiery na sierpień jak już Borderlands 2 osiągnął status gold. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować