Zaloguj się, aby obserwować  
darkwind21

Borderlands 2

959 postów w tym temacie

Po Sand Hawk udam się niedługo, polując na wersję z szokiem :) Cel na dziś to Slagga i w związku z tym boskim smg pytanie. Czy szansa na jego drop z Hodunka jest większa, jeśli quest z wyborem strony konfliktu jest aktywny? Podczas tvhm nie udało mi sie zdobyć tej broni z tego konkretnego przeciwnika (dropnęła z jakiegoś innego, próbowałem go farmić po zaliczeniu questa), jednak tutaj chciałbym załatwić sprawę szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 03:09, aope napisał:

A mi dzisiaj dropnął masakrator totalny. Kilka wybuchowych pocisków jednocześnie, brak
mnożnika (potencjał przy 61 lvl bee jest masakryczny), po slagu niszczy wszystko i wszystkich.
Najmocniejsza ze wszystkich zabawek, jakie do tej pory udało mi się dorwać.

Mój ma mnożnik, ale i tak się"opłaca" bo, jak piszesz, masakra totalna. Tylko z dystansu jakby nieciekawe zachowanie...ale od czego jest Lyuda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 11:09, aope napisał:

Moja pierwsza perła. Fire rate jest zabójczy. Szkoda, że na 60 lvl :/

Oooo. Kolejny comeback. Tym razem Rzeźnik ma więcej "perełek" ale dalej szybkością konkuruje z CKM'' emem;)
BTW A co (atrybuty) sprawia, że jest toto perłowe? Bo chyba nie szybkotrzelność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 16:01, zadymek napisał:

BTW A co (atrybuty) sprawia, że jest toto perłowe? Bo chyba nie szybkotrzelność?


Z tego co zauważyłem to ma szansę na nieprzerwany ogień mimo opróżnienia magazynka :] Nie wiem tylko czy to jakas procentowa szansa, ale jest nieźle :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, widzę że masz szczęście do dobrego sprzętu (no chyba że się wymieniasz) :P Butcher jest najlepszą perłą i w sumie razem z Avengerem to są jedyne dwie warte uwagi, reszta to śmieci. To jest moje główne narzędzie zagłady, gdy znudzi mi się jazda z Cobrą / Haroldem. Ze slagiem to już kosmos w ogóle, co pewnie już przetestowałeś :)

Odnośnie pytania zadymka, to wyrażając się precyzyjnie, z każdym wystrzałem istnieje losowa szansa na losowe uzupełnienie magazynka o losową ilość pocisków, efektywnie czyniąc magazynek większym niż podają statystyki. Dodatkowe ammo nie jest oczywiście pobierane z naszego zasobu, czyli to taka pośrednia forma regeneracji amunicji. Ogólnie mistrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 17:49, Siriondel napisał:

Heh, widzę że masz szczęście do dobrego sprzętu (no chyba że się wymieniasz) :P


Latam sam i od kilku dni farmię te same kilka lokacji :) Zależy mi na dropie 61 lvl bee głównie, reszta "po drodze". Najwyraźniej droga jest dobra :D Wciąz jest szansa na drop bee z "nadajnika" tak jak na tvhm? Czy coś tam zmienili? :]

Dnia 14.05.2013 o 17:49, Siriondel napisał:

Butcher
jest najlepszą perłą i w sumie razem z Avengerem to są jedyne dwie warte uwagi,


Super :D

Dnia 14.05.2013 o 17:49, Siriondel napisał:

to śmieci. To jest moje główne narzędzie zagłady, gdy znudzi mi się jazda z Cobrą / Haroldem.
Ze slagiem to już kosmos w ogóle, co pewnie już przetestowałeś :)


Owszem, masakrator jest konkretny, zwłaszcza przy stacku anarchii na poziomie 150 i wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak człowiek faktycznie może się zirytować, jak po prawie godzinie farmienia jednego przeciwnika wypada...no właśnie, 60 ;)

20130517135427

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 13:54, aope napisał:

Jednak człowiek faktycznie może się zirytować, jak po prawie godzinie farmienia jednego
przeciwnika wypada...no właśnie, 60 ;)

To wyobraź sobie frustracje kogoś kto po prawie godzinie prób już prawie ubił raid bossa i nagle tamten go wessał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 13:54, aope napisał:

Jednak człowiek faktycznie może się zirytować, jak po prawie godzinie farmienia jednego
przeciwnika wypada...no właśnie, 60 ;)

Mówiłem Ci? :P Dlatego położenie nacisku na farmienie w stosunku do jedynki uważam za idiotyczną decyzję twórców. Nie dość, że masz żałosną szansę od 0.5 do ok 4% na pomarańczowy drop, to jeszcze musisz się modlić, żeby ten drop miał maksymalny poziom. Dlatego osobiście wybrałem skarbce na końcu DLC1 i DLC3. W skrzyni zawsze będzie loot na 61 poziomie i rozczarowania żadnego.
A swoją drogą, że The Bee dropnęła Ci dopiero po godzinie farmienia Hellquista... miałeś pecha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Dropnęła druga po 15 minutach :D Nie jest to najlepszy roll, ale blisko :D

zadymek - z którym bossem tak się męczysz? Bo po wessał stawiam na Terra? ;)

Siriondel - mi akurat decyzja o postawieniu na farmę bardzo się podoba. To ma swój urok :) W jedynce tego nie było i niestety miało to przełożenie na żywotnośc tytułu :)

btw - elektryczna flying sand hawk + bee = o matko :O

20130517154159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 15:42, aope napisał:

zadymek - z którym bossem tak się męczysz? Bo po wessał stawiam na Terra? ;)

A który używa skilla Black Whole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 15:48, zadymek napisał:

> zadymek - z którym bossem tak się męczysz? Bo po wessał stawiam na Terra?
;)
A który używa skilla Black Whole?


Podobno Terra, ale nie doświadczyłem, bo padł zanim zaczął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 15:50, aope napisał:

Podobno Terra, ale nie doświadczyłem, bo padł zanim zaczął :D

I zapewne Bee+Conference Call tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 16:40, zadymek napisał:

> Podobno Terra, ale nie doświadczyłem, bo padł zanim zaczął :D
I zapewne Bee+Conference Call tak?


Bee + dobre ogniowe smg :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i

Spoiler

warrior

padł na uvhm :] Farmiłem tego shotguna na normalu. Farmiłem na tvhm. Bez powodzenia. Aż do teraz :]

20130518013451

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie jest 66% zniżki na B2. Szkoda tylko, że przy okazji nie zorganizowali również zniżki na Season Pass. Pewnie trzeba będzie poczekać na Summer Sale.

@Aope

Gratki CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować