Zaloguj się, aby obserwować  
darkwind21

Borderlands 2

959 postów w tym temacie

W USA wypuścili appkę na iOS i Androida, która po zeskanowaniu kodu kreskowego lub QR daje szansę na dodanie jakiejś broni w grze. Niestety appka na Google Play i iTunes ma blokadę regionalną i nie można jej pobrać. Zna ktoś może bezpieczną stronę, gdzie znajdę tę apkę na Andka w formacie apk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Czy jest ktoś chętny aby pomógł mi pokonać Digistruct Peak na poziomie OP4? Padam na okrągło w miejscu które wygląda jak koloseum. Po kilkudziesięciu próbach mam już po prostu dość utykania w tym samym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2013 o 21:51, Last_Aid napisał:

Witam
Czy jest ktoś chętny aby pomógł mi pokonać Digistruct Peak na poziomie OP4? Padam na
okrągło w miejscu które wygląda jak koloseum. Po kilkudziesięciu próbach mam już po prostu
dość utykania w tym samym miejscu.


Moge pomóc. Ksywa na steam taka sama jak tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2013 o 17:09, berbelek napisał:

Który poziom OP udało się was przejść solo?


Zrobiłem solo OP8 Salvadorem (sprawę znacznie ułatwił drop Nozzle podczas Loothunt) i Majką, wliczając oczywiście kompletne przejście z ubiciem bossa. Gaige chyba OP4, Psycho OP3.
Zdecydowanie najłatwiej wbija się op Salvkiem. W jednej łapie Harold, w drugiej Nozzle (ew. jeśli nie jest możliwy Nozzle, a już nie dropi, to slagowy pistolet moxxi od biedy ujdzie, ale będzie trzeba uważać) + Rough Rider + Storm Front i jest maszyną do zabijania z natychmiastowym uzupełnianiem zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynam grać drugą postacią i mam pytanie, pewnie banalne, jak mogę skorzystać z broni pierwszej postaci? Wszystkie spluwy pochowane w schowkach np u Rolanda, nie są widoczne, chyba że coś przeoczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska :)
Gram w BL2 od ponad roku a dalej nie mogę dojść do tego jak zdobyć Legendary bronie czy osłone cokolwiek??

Oglądałam filiki na YT ale za cholera tam ich nie ma i nie wiem co źle robie…

Może mi ktoś pomóc :)

z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 20:57, BlackAfra napisał:

z góry dzięki


Najprostsza farma to w Wildlife Exploitation Preserve. Podczas zadania Doctor''s Orders (zbieranie nagrań - nie zbierać), pudełka w małym pomieszczeniu koło klatki Bloodwinga mają ogromną szansę na spawnowanie loot midgetów. Na UVHM będą to legendary midgety, które z kolei mają zwiększoną szansę na legendy i perłowce. Jeden run zajmuje do 10 minut, a praktycznie za każdym razem zdropi legendarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, będę kombinować a jeszcze jedno takie pytanko czy da się je zdobyć w jakiś inny sposób, shift kody czy dokupic jakiś pakiet, ponoć w 2012 były puszczane na Legendarny ale od tamtej pory nigdzie nie doczytałam wzmianki żeby się powtórzyło to… Na UVHM musze sobie jeszcze poziom podnieść bo kurde na 55lvl jest ciężko…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ShiftCody są na facebooku. Musisz tylko stronę zalajkować. Teraz na święta dali kod na 20 kluczy. Pojawiają się co kilka dni, na ogół na 3 klucze. Jak masz smarftona to jest aplikacja która wyświetla kody z tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2014 o 21:26, BlackAfra napisał:

Dzięki wielkie, będę kombinować a jeszcze jedno takie pytanko czy da się je zdobyć w
jakiś inny sposób, shift kody czy dokupic jakiś pakiet, ponoć w 2012 były puszczane na

Były dodawane do którychś kolekcjonerek zdaje się.

Dnia 11.01.2014 o 21:26, BlackAfra napisał:

Legendarny ale od tamtej pory nigdzie nie doczytałam wzmianki żeby się powtórzyło to…

Ta gra "jest o" polowaniu na łup, to by ją zepsuło. Są shiftcode''y na losowanie wysokopoziomowych giwer (fiolety i e-tech''y), to musi ci wystarczyć.

Dnia 11.01.2014 o 21:26, BlackAfra napisał:

Na UVHM musze sobie jeszcze poziom podnieść bo kurde na 55lvl jest ciężko…

Biiiig mistake. Jako, że specyfiką UVHM jest to, że poziom trudności rośnie wraz z twoim poziomem, najzwyczajniej w świecie strzelasz sobie z stopę. Około 50-53 to jeszcze ujdzie bo sprzęt na 50lvl tyle jeszcze uciągnie, ale powyżej to już totalne piekło. Mówi to gracz, który przeinwestował (farmiąc legnedarki i Terramoprhous''a) do 55lvl i gorzko tego żałował grając w UVHM ;)

Co do techniki farmienia legendarek to najprościej zdobędziesz na właściwych boss''ach:
Fabled Tortoise (niestety to crap), Lyuda (bardzo często wypada, mniej więcej jedna na 10 podejść) oraz Veruc (można farmić razem z Lyudą, czasem nawet obie wyskakują naraz;) Slagga/Maggie (zależy od decyzji fabularnej). Do tego Infinity, Badaboom, Black hole, Pitchfork i najłatwiejszy, Hornet. Reszta to już droga przez mękę (taki Logans Gun farmiłem 200 razy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 19 lvl i udalo mi sie zdobyc jedna pomaranczowa giwere z jakiegos bardzo dziwnego przypadku,na 8 lvl otworzylem jakas zwykla skrzynie z amunicja i wyskoczyl z niej jakis dziwny goblin po zastrzeleniu go wydropil orange i jakis zlom moj jedyny item wyzszy niz niebieski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 13:50, szaryczlowiek napisał:

Mam 19 lvl i udalo mi sie zdobyc jedna pomaranczowa giwere z jakiegos bardzo dziwnego
przypadku,na 8 lvl otworzylem jakas zwykla skrzynie z amunicja i wyskoczyl z niej jakis
dziwny goblin po zastrzeleniu go wydropil orange i jakis zlom moj jedyny item wyzszy
niz niebieski.

Wyskoczył ci tzw Loot midget i to jest jeden z pewniejszych sposobów na zdobycie "jakiejś legendarki" Wyżej ktoś dał lokalizację mapy gdzie jest tych kurdupli w bród (nawet do sześciu). Podobnie jest w przypadku zwierzaków klasy Chubby/Tubby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się nad kupnem sezon passa ale gdy przeglądałem różne sklepy internetowe zauważyłem edycję GOTY w bardzo atrakcyjnej cenie i mam związku z tym pytanie:
Czy kupując ową edycję GOTY zastąpi mi ona sezon passa ? bo jak dla mnie różnica w cenie jest duża więc nie chciałbym przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zastąpi SPka i w dodatku dostaniesz jeszcze skiny i inne DLCki, co wyszły (oczywiście nie wszystkie. Nie dostaniesz nowych DLC w tym Ultimate Vault Hunter 2, który podbija Ci maksymalny poziom o 11 poziomów [z 61 do 72 levela]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2014 o 13:37, Heartbreaker napisał:

Tak, zastąpi SPka i w dodatku dostaniesz jeszcze skiny i inne DLCki, co wyszły (oczywiście
nie wszystkie. Nie dostaniesz nowych DLC w tym Ultimate Vault Hunter 2, który podbija
Ci maksymalny poziom o 11 poziomów [z 61 do 72 levela]).

Dziękuję za odpowiedź i zapomniałem dodać w swoim poście to że posiadam już Ultimate Vault Hunter1/2 oraz mechromancer/psycho pack a po prostu chciałem kupić 4 fabularne DLC jak najtaniej chociaż Creature Slaughter Dome oraz skinami nie pogardzę . W każdym razie jeszcze raz dzięki za odpowiedź i za zapewnienie mnie że edycja GOTY to po prostu taki lepszy sezon pass dla tych co już posiadają podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować