Zaloguj się, aby obserwować  
darkwind21

Borderlands 2

959 postów w tym temacie

ja mam pytanie do graczy, którzy ukończyli Ultimate Vault Hunter Mode i mają max 61 lvl. Czy farmiąc Legendarne Midgety, które wyskakują z pudełek w Wildlife Exploitation Preserve dostajecie tylko Różowe Relikty... Mi za każdym razem wyskakują tylko relikty i ani razu legendarny przedmiot na 61 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 21:33, mic7 napisał:

ja mam pytanie do graczy, którzy ukończyli Ultimate Vault Hunter Mode i mają max 61
lvl. Czy farmiąc Legendarne Midgety, które wyskakują z pudełek w Wildlife Exploitation
Preserve dostajecie tylko Różowe Relikty... Mi za każdym razem wyskakują tylko relikty
i ani razu legendarny przedmiot na 61 lvl

Wyskakuje dużo reliktów, i czasem Legendarka a nawet (o wiele rzadziej) Perłowce. A jeśli chce się zwiększyć częstotliwość znajdowania Legendarek lepiej skoncentrować się na "właściwych bossach" i raid bossach. A jak cię przypili możesz zerknąć na towar w maszynach Torgue.
Co do lvl sprzętu to broń losowana jest z pewnego zakresu, więc drop kształtuje się w granicach 59-61 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś limit premii do szybkostrzelności?
Salvadorem używam Infinity i mam sheriff''s badge (52,5%), out of bubblegum (35%), keep firing (88%), lay waste (40%), locked and loaded wiem że nie liczy się do infinity. W sumie mam ponad 200%, ale w trakcie strzelania jakoś tego nie widzę (a może po prostu nie jestem w stanie już tego wyłapać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 11:44, Last_Aid napisał:

Czy jest jakiś limit premii do szybkostrzelności?
Salvadorem używam Infinity i mam sheriff''s badge (52,5%), out of bubblegum (35%), keep
firing (88%), lay waste (40%), locked and loaded wiem że nie liczy się do infinity. W
sumie mam ponad 200%, ale w trakcie strzelania jakoś tego nie widzę (a może po prostu
nie jestem w stanie już tego wyłapać).

Nie ma limitu dla szybkostrzelności. Podobno w okolicach 30 dźwięk nie nadąża za szybkostrzelnością, może stąd to wrażenie. Manekin z kolei "łamie się" już około 15, więc chyba nie ma nawet relatywnie dokładnej metody oceny jak szybko broń strzela. Możliwe też, że trudno wyłapać przyśpieszenie z powodu charakterystycznego sposobu strzelania Infinity.
Pamiętaj tylko, że:
-Keep firing działa najlepiej broń na automatyczną ponieważ max. premię osiąga się gdy strzela się ogniem ciągłym i "rozkręca się" chwilkę zanim osiągnie maksimum
-Lay Waste to kill skil
-a Out of bubblegum działa tylko gdy nie chroni cię osłona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 19:15, squn82 napisał:

Jaka jest najowsza wersja gry borderlands ? bo ja mam 1.07

Steam automatycznie aktualizuje grę do najnowszej wersji, więc tak, 1.07 powinno być najnowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 19:59, Dared00 napisał:

> Jaka jest najowsza wersja gry borderlands ? bo ja mam 1.07
Steam automatycznie aktualizuje grę do najnowszej wersji, więc tak, 1.07 powinno być
najnowsze.


Niestety jak uruchamiam grę to nic nie aktualizuje a przy wejściu w online w grze dostaje info że mam pobrać nowy update ;/ ktoś wie jak lub gdzie to zaktualizować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2014 o 20:27, squn82 napisał:

Niestety jak uruchamiam grę to nic nie aktualizuje a przy wejściu w online w grze dostaje
info że mam pobrać nowy update ;/ ktoś wie jak lub gdzie to zaktualizować ??

Sprawdź spójność plików. Jak coś brakuje to po sprawdzeniu steam sam pobierze brakujące pliki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza wersja to 1.7.0. Aktualizacja była 28 listopada. Zobacz ustawienia na steamie czy masz włączony autoupdate, w grze sprawdź ustawienia network options. Network działa tylko na wyszukiwanie gier, ale zobacz jaki masz tryb włączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej gdzie kupić UVHM 2 czyli ten od 61 do 72 lvl. bo nie umie tego nigdzie znaleść.. mam edycje GOTY ale tam jest tylko max lvl do 61 a na PSN nie ma tej 2??? Pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem sobie Borderlands 2, jeszcze tylko 4 rundy w ore chasm i standardowa gra bedzie skonczona. Mam werseje gry GOTY, w jakiej kolejnosci polecacie przejść 4 dodatki ?? Mam też 1 klucz do skrzynki w Sanktuarium ale nie wiem czy warto go teraz otwierac na 34 lvlu. Wiem że jest też tryb UVH ale narazie chciałbym całą grę normalnie ukonczyc z dodatkami a dopiero na new game + (o ile jest) tą postacią na powyższym trudniejszym trybie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2014 o 10:24, Kerigun napisał:

Ukończyłem sobie Borderlands 2, jeszcze tylko 4 rundy w ore chasm i standardowa gra bedzie
skonczona. Mam werseje gry GOTY, w jakiej kolejnosci polecacie przejść 4 dodatki ??


Z mojej perspektywy to za dodatki warto się brac dopiero na UVHM, czyli gdy poziom mobów i lootu skaluje się do poziomu gracza. Jeśli natomiast grasz na normalu i ukończyłeś już grę, to kolejność dodatków jest dowolna - przejdziesz przez nie jak przecinak, nie będą stanowiły żadnego wyzwania (no, moze poza Sir Hammerlock''s Big Game Hunt, ale to tak słaby dodatek jest, że polecam zostawić go na szaaary koniec).

Dnia 07.02.2014 o 10:24, Kerigun napisał:

Mam
też 1 klucz do skrzynki w Sanktuarium ale nie wiem czy warto go teraz otwierac na 34
lvlu. Wiem że jest też tryb UVH ale narazie chciałbym całą grę normalnie ukonczyc z dodatkami
a dopiero na new game + (o ile jest) tą postacią na powyższym trudniejszym trybie.



Zasada ze skrzynią jest prosta - korzystasz z niej gdy przestajesz dawać radę i giniesz coraz częściej, bądź Twój sprzęt przestaje sprawiać frajdę. Poziom nie ma znaczenia. Zaglądaj na http://orcz.com/Borderlands_2:_Golden_Key#Latest_Shift_Codes po więcej kluczy - najnowsze 2 kody shift dają aż 20 (dla PC odpowiednio CB5T3-TCZKT-Z5TX5-33JB3-BWCCT i C3KJ3-WCZW3-H5TFK-BTB3T-9RKTZ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2014 o 11:50, aope napisał:

Z mojej perspektywy to za dodatki warto się brac dopiero na UVHM, czyli gdy poziom mobów
i lootu skaluje się do poziomu gracza. Jeśli natomiast grasz na normalu i ukończyłeś
już grę, to kolejność dodatków jest dowolna - przejdziesz przez nie jak przecinak, nie
będą stanowiły żadnego wyzwania (no, moze poza Sir Hammerlock''s Big Game Hunt, ale to
tak słaby dodatek jest, że polecam zostawić go na szaaary koniec).


Ale jest new game + ?? po prostu teraz chciałbym na luzie ukonczyc wszsytko a potem tą samą postacią po raz kolejny grę przejść na UVHM :D

Dnia 07.02.2014 o 11:50, aope napisał:

Zasada ze skrzynią jest prosta - korzystasz z niej gdy przestajesz dawać radę i giniesz
coraz częściej, bądź Twój sprzęt przestaje sprawiać frajdę. Poziom nie ma znaczenia.
Zaglądaj na http://orcz.com/Borderlands_2:_Golden_Key#Latest_Shift_Codes po więcej kluczy
- najnowsze 2 kody shift dają aż 20 (dla PC odpowiednio CB5T3-TCZKT-Z5TX5-33JB3-BWCCT
i C3KJ3-WCZW3-H5TFK-BTB3T-9RKTZ)


Gdzie te kody wpisuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2014 o 13:28, Kerigun napisał:

Ale jest new game + ?? po prostu teraz chciałbym na luzie ukonczyc wszsytko a potem tą
samą postacią po raz kolejny grę przejść na UVHM :D


Po ukończeniu gry (podstawki) odblokowujesz True Vault Hunter Mode. Aby sie do niego dostać wychodzisz z gry a następnie z menu wybierasz "Select character i postać. Pojawi Ci się ramka z wyborem trybu. Po ukończeniu TVHM odblokowuje Ci się Ultimate Vault Hunter Mode, czyli tryb, gdzie IMO zaczyna się prawdziwa zabawa i pojawia prawdziwe wyzwanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2014 o 20:52, aope napisał:

Po ukończeniu gry (podstawki) odblokowujesz True Vault Hunter Mode. Aby sie do niego
dostać wychodzisz z gry a następnie z menu wybierasz "Select character i postać. Pojawi
Ci się ramka z wyborem trybu. Po ukończeniu TVHM odblokowuje Ci się Ultimate Vault Hunter
Mode, czyli tryb, gdzie IMO zaczyna się prawdziwa zabawa i pojawia prawdziwe wyzwanie
:]


Ok, pograłem chwilke, oczyściłęm oasis z piratów i każdy był na strzała, boss na 2 ;/ Czy jak włącze TVHM to gre zaczynam od początku czy tylko zwiększa się trudność poprzez dopasowanie wrgów do mego lvla ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować