Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Might & Magic: Heroes VI - testujemy tryb hot-seat

23 postów w tym temacie

Jak dla mnie gry takie jak herosy są ciut nudne, fakt skończyłem w życiu z gier strategicznych tylko red alert, ale grałem też w trzecich herosów, disciples dwa i nieco nowsze kings bounty, i cieszy mnie w nowym herosie to że walka jest bardziej taktyczna, bo w tych wszystkich strategiach turowych jest jej mało, a mianowicie tyle: najpierw rąbę wrogów słabszych od siebie a potem coraz mocniejszych, i nie zastanawiam się za bardzo jak po prostu sypę wszyskim co mam (choć fakt nie na oślep). Ja dla tej gry mówię tak, bo zmiany są odważne a ja nie mam zamiaru grać cały czas w kolony herosa 3, a jak tylko gra się fajnie to znaczy, że gra jest po prostu dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 14:44, flaszman napisał:

cieszy mnie w nowym herosie to że walka jest bardziej taktyczna, bo w tych
wszystkich strategiach turowych jest jej mało, a mianowicie tyle: najpierw rąbę wrogów
słabszych od siebie a potem coraz mocniejszych, i nie zastanawiam się za bardzo jak po
prostu sypę wszyskim co mam (choć fakt nie na oślep).


Hmm... Taka "taktyka" może Tobie wystarczy na średnim poziomie trudności w walkach z komputerem. Spróbuj pograć z doświadczonymi żywymi graczami a przekonasz się błyskawicznie o tym, że to trochę za mało, żeby wygrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oklepałem ta całą betę dokładnie, od deski do deski bo kocham herosy ale VI ? WTF ? Facepalm itd.

Z tymi miastami to jest opcja, ale każdy dureń co idzie na łatwizne z tego skorzysta. A esencją rozgrywki w Herosach była umiejętnośc mieszania armii z różnych ras i budowania jednej potężnej, co nie było wcale takie proste jak trzeba było zwracać uwagę na morale itd. Druga sprawa surowce to już porażka na całej linii.

Ja póki co pozostane najzagorzalszym fanem piąteczki, a trójeczka też spoko, aczkolwiek przeniesienie jej do nowej grafiki tak jak to zrobili w piątce to bardziej na mnie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować