Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard chce premiery Diablo III w tym roku. Oficjalnie. Ale...

22 postów w tym temacie

Diablo wyjdzie kiedy wyjdzie, ważne jest to, że mamy pewność tego, że dostaniemy maksymalnie dopracowany produkt. Premiery Blizzarda zawsze trwały długo i były przeciągane jednak to co dostajemy zawsze spełnia oczekiwania graczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie muszą się śpieszyć z premierą. Czekam na tę grę od paru lat i pół roku w tą czy w tą nie robi mi różnicy. Wolę poczekać i dostać maksymalnie dopracowany produkt, a nie jakiś zabugowany i okrojony syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 10:24, Brolly666 napisał:

Diablo wyjdzie kiedy wyjdzie, ważne jest to, że mamy pewność tego, że dostaniemy maksymalnie
dopracowany produkt. Premiery Blizzarda zawsze trwały długo i były przeciągane jednak
to co dostajemy zawsze spełnia oczekiwania graczy :D

maksymalnie? nie wiem skad sie biora mity o dopracowaniu gier blizzarda, dla mnie sa dopracowane tak jak kazda inna gra, nawet miesiace po premierze wywracaja patchami do gory nogami statystyki bo nie mogli przez ostatnie 10 lat znalezc balansu

pewnie acti juz im dalo do zrozumienia, ze maja zrobic miejsce dla coda, wiec zaczeli juz przyzwyczajac graczy do nowej nowiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie w ciagu najblizszych miesiecy wychodzi multum naprawde zajebistych gier, wiec z d3 nie musza sie spieszyc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to niema szans żeby wyszło w tym roku. Nawet niech beta rozpocznie się w przyszłym miesiącu i będzie trwała kolejne trzy. To już mamy grudzień a przecież trzeba to jeszcze zrobić ostateczne szlify wysłać do tłoczni, sklepów itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też nie muszą się spieszyć... niech zrobią to dobrze, najlepiej jak potrafią. I tak zainteresowani tą grę kupią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam strasznie mieszane uczucia, z jednej strony Diablo zawsze było "must have"m, z drugiej strony to co do tej pory pokazali nie zachęca, a czasami nawet odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrażenie że dla Singleplayerowego gracza ta gra będzie wielkim rozczarowaniem. Coś jak słaba kampania w Starcraft II, tylko tutaj będzie jeszcze gorzej... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można oczekiwać od tego produktu by był w pełni zadowalający dla każdego. Blizz chce iść o krok na przód, a to zawsze wzbudza zachwyt i kontrowersje. Nie zdziwię się, gdy zmiany jakie zajdą w Diablo, przełożą się na inne tytuły nie koniecznie tego producenta. Mogą okazać się rewolucyjne, bądź też totalną klapą. Wszystko zależy od wsparcia Blizz''a, a o to chyba nie trzeba się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 12:49, PC4ever napisał:

Nie można oczekiwać od tego produktu by był w pełni zadowalający dla każdego. Blizz chce
iść o krok na przód, a to zawsze wzbudza zachwyt i kontrowersje. Nie zdziwię się, gdy
zmiany jakie zajdą w Diablo, przełożą się na inne tytuły nie koniecznie tego producenta.
Mogą okazać się rewolucyjne, bądź też totalną klapą. Wszystko zależy od wsparcia Blizz''a,
a o to chyba nie trzeba się martwić.


Ja mam wrażenie że po World of Warcraft i przejęciu przez Acti, Blizzard leci na kasę. Vide Pocięcie Starcrafta II na kawałki. Dlatego mam wrażenie że Diablo III będzie dobre tylko przez internet... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 13:08, Koski napisał:

Vide Pocięcie Starcrafta II na kawałki.


Nie nazwałbym tego pocięciem. Wydali, ok. Tylko normalnie skończyłoby sie na dodatkach w stylu The Frozen Throne -> ktory sam był kontynuacją watkow z RoC. Ciekawostką jest, że jak wydali TFT, to tą dodatkową kampanię z Rexxarem wydali nieskonczoną i dokończyli ją w ktoryms patchu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zależy mi na większej funkcjonalności nowego BNetu. Samo Diablo 3 może sobie wychodzić i dwa lata byleby sama gra była "opakowana" w jakiś ciekawy i funkcjonalny system socialu a nie jak w SC2 gdzie działanie i możliwości BN2 są naprawdę na miarę gry sprzed 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo newsów ostatnio, ale wszystkie mało znaczące. Czekam z niecierpliwością, kiedy
wejdę na gram.pl i zobaczę newsa: "Znamy oficjalną datę premiery Diablo III". W sumie to
czekam na ten moment od 3 lat: xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie.. :D Jest Ale.... już myślałem, że gram zapodało newsa na którego czekam i czekam :D [chyba jak każdy], a tu news, z ale :P. Chciałbym by wyszło Diablo ]I[ pod koniec tego roku, ale w to po prostu wątpię. Po drodze pewnie pojawi się jeszcze kilka "ale" i to spowoduje opóźnienie w premierze .. No i wiadomo.. każdy czeka na BETA - testy ;]. Bo dosłownie każdy BETA-TESTER będzie niczym wybraniec w Matrixie.. Bo nie chce mi się wierzyć by Blizzard zrobił podobną akcję co Ubisoft zrobił z HIV, że porozdawali tysiące kluczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim single pleyerze? Wiadomo od dawna, że Diablo3 nie ma single playera... Do gry wymagane jest stałe połączenie z internetem seavy są przechowywane na serwerach blizza i nie tylko bo npc tak samo... Mi osobiście w ogóle to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować