Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tło fabularne RAGE na najnowszym zwiastunie

14 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2011 o 12:17, TheFlyingDutchman napisał:

Fajny trailer, tylko zwiększył moją chęć na gierkę. Niezły podkład audio, szczególnie
od ok. 1:30!


Właśnie, dobra nuta. Trailer też mi się podoba, chociaż fabuła nie zapowiada się jako wybitna... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yes, yes, yes :)
To już pewne, że długie jesienne wieczory, spędzę pośród gorących piasków pustkowi :)
Tuż po DX:HR przesiądę się na Rage''a :) Okres przedświąteczny zapowiada się rewelacyjnie wypełniony :D
A trailer baaardzo fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 12:26, Sinirio napisał:

Właśnie, dobra nuta. Trailer też mi się podoba, chociaż fabuła nie zapowiada się jako
wybitna... XD


Podobna myśl się i u mnie przekradła cichaczem, licząc, że nawet przy średniawej fabule w Rage nadal będzie się bardzo przyjemnie grało. Borderlands też wybitnej fabuły nie miało, a spędziłem z gierką ogrom czasu i liczę, że tutaj w najgorszym (a może w najlepszym) wypadku też tak będzie. A nutę muszę gdzieś odszukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie o zasadzie, że gra o dennej fabule czy nawet jej pozbawiona, gdy jest maksymalnie grywalna, to i tak będziecie w nią grać i się nią zachwycać, a denny gameplay położy każdą, nawet najlepszą fabułę. Co nam z przepysznej opowieści, gdy w grę grać się nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 18:23, Demagol napisał:

Pamiętajcie o zasadzie, że gra o dennej fabule czy nawet jej pozbawiona, gdy jest maksymalnie
grywalna, to i tak będziecie w nią grać i się nią zachwycać, a denny gameplay położy
każdą, nawet najlepszą fabułę. Co nam z przepysznej opowieści, gdy w grę grać się nie
da...


Zgoda, piwko ... e tu nie można piwek dawać, szkoda :-) Grywalność, grywalność ... liczę, że taki będzie Rage, tak samo jak i zapowiedziany Borderlands 2 ;-) Oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować