Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham City z polskimi napisami

41 postów w tym temacie

No to się ja zapytam. Czy tak trudno było zrobić do innego hitu jakim był Duke napisy polskie ? Żal.pl Cenega. Wybieracie te gry, które dadzą wam więcej mamony do kieszeni. Ale wydawca. Jak z koziej pały. Tak żle się dzieje w Polsce, że fajni muszą robić za was spolszczenia i robotę za, która się im nie płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak sprowadzę z Anglii bo nie chcę dawać pieniędzy cenedze, z LA Noire też tak zrobiłem (choć mogłem nabyć za pół ceny na move pl ale nie przeżyłbym tego, że na mnie zarobią) i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 13:30, Harrolfo napisał:

Wiesz, oczywiste było, że gra na pewno będzie miała dubbing angielski ale kwesta spolszczenia
wersji konsolowych była otwarta.

Nie była to kwestia otwarta. Początkowo, kochana Cenega, nie zamierzała nic zrobić. Dopiero po petycji, łaskawie dodają napisy. Polska jest niby 50 lat za Europą, i to właśnie wychodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się cieszę, że będą polskie napisy, a nie dubbing z polskimi "gwiazdami i aktorami". Jakoś nie pamiętam kiedy ostatnimi laty wyszedł porządny dubbing. Niemniej i tak nie kupię premierówki. Poczekam na opinie innych i aż stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 13:37, Harrolfo napisał:

Ok, ale też nie było oczywiste, że nie będzie ;)
Ja podpisałem petycję i cieszę się, że coś ona dała :)


Do tego doszło, że trzeba pisać petycję żeby ruszyli dupę i odwalali swoją robotę ? Rzeczywiście tej kraj to porażka :)

@Karanthir666 O ile wiem to w ME2 i Dragon Age`u było wspaniały Dubbing. Teraz grałem w ME2 i było bosko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, dla mnie jedynym zgrzytem jest zmiana aktorki podkładającej głos pod Harley Quinn a tak to jest ok. Grę pewnie kupię, razem z AA które na PC przeszedłem ale na PS3 też bym ogarnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 13:44, vegost napisał:

Do tego doszło, że trzeba pisać petycję żeby ruszyli dupę i odwalali swoją robotę ? Rzeczywiście
tej kraj to porażka :)


Cenega to rosyjska firma należąca do 1C, więc nie ma się zbytnio co dziwić, a już na pewno nie ma co psioczyć na kraj, w końcu polski CDP robił porządne wydania gier do czasu przerzucenia się z dystrybucji na produkcję gier. Teraz większość rynku dystrybucji jest w rękach Cenegi - tak jakbyśmy cofnęli się o 15 lat w sposobie podejścia do klienta. Ale w Rosji jest pewnie i tak jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie cieszcie się z polskiej wersji. Chyba nie wszyscy pamiętają jak to było z Falloutem. Mam nadzieje że Cenega upadnie. Gry które ONI wydają kupuję online poza Polską (często Steam jeżeli cena nie jest astronomiczna).

Nie dołożę grosza do partactwa Cenegi. Szkoda że CD Projekt Red nie wydaje tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 13:55, dariuszp napisał:

Nie cieszcie się z polskiej wersji. Chyba nie wszyscy pamiętają jak to było z Falloutem.
Mam nadzieje że Cenega upadnie. Gry które ONI wydają kupuję online poza Polską (często
Steam jeżeli cena nie jest astronomiczna).

Nie dołożę grosza do partactwa Cenegi. Szkoda że CD Projekt Red nie wydaje tej gry.


Tak samo ja miałem nadzieję że EA Polska padnie ale na razie ma się dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 13:44, vegost napisał:

> Ok, ale też nie było oczywiste, że nie będzie ;)
> Ja podpisałem petycję i cieszę się, że coś ona dała :)

Do tego doszło, że trzeba pisać petycję żeby ruszyli dupę i odwalali swoją robotę ? Rzeczywiście
tej kraj to porażka :)


Mówię, że jesteśmy 50 lat Europą ;) To jest niestety prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować