Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo: Przyszłe gry na 3DSa będą pozbawione... 3D?

22 postów w tym temacie

No i zdrowe podejscie. Tym bardziej, że teraz nie ma obaw czy któeś studio potrafi do porrządku tę technologię wykorzystać czy nie.
@up
Ale ty hejtujesz każdą wzmiankę o 3D w 3DSie. I.. O?! Ponownie się mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat 3D nie za bardzo interesuje, nawet nie wiem czy bym był w stanie to zobaczyć, więc płakał z tego powodu nie będą. ;p

Poza tym to dobrze, że nie chcą wpychać tej opcji na siłę do każdej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 17:59, Ichibanboshi-kun napisał:

Ale ty hejtujesz każdą wzmiankę o 3D w 3DSie. I.. O?! Ponownie się mylisz.


Nie od dziś wiadomo, że Palpatine jest fanatykiem Sony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuszne podejście - jest wiele gier w których 3D jest po prostu zbędne. Pierwszym z brzegu przykładem niech będzie wydany równo z premierą 3DSa Ghost Recon - Shadow Wars. Gra jest wcale niezła, ale efekt głębi w niej po prostu niczemu nie służy i osobiście częściej gram w to z suwakiem ustawionym na zero. Zupełnie odwrotnie jest z Pilotwings Resort - tam głębia bardzo pomaga oceniać odległości, zbierać znajdźki, wykonywać ewolucje. Zatem Iwata słusznie prawi - niech wykorzystywane funkcje będą dopasowane do charakteru gry.

A co do wypowiedzi pewnego trolla - miałem komentować zgryźliwie, ale może powstrzymam się od wrzucania mu do klatki pokarmu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat 3D w grach to dla mnie jest niepotrzebne... taki bajer, z którego tak naprawdę bym często nie korzystał czy to w grach na PC, czy na telewizorze, czy na 3DS''ie. Tak samo z daleka trzymam się 3D w kinach. Wolę standardowe 2D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 18:39, Muradin_07 napisał:

Akurat 3D w grach to dla mnie jest niepotrzebne... taki bajer, z którego tak naprawdę
bym często nie korzystał czy to w grach na PC, czy na telewizorze, czy na 3DS''ie. Tak
samo z daleka trzymam się 3D w kinach. Wolę standardowe 2D :)


Łooooo chłopie, 3D w kinie jest epickie. Efekty cząsteczkowe lecące na ciebie rządzą totalnie (przykład: Transformers 3). 3DSa planuje kupic pod koniec wrzesnia , jak nie wyjdzie to na 6 grudnia czekac trza. Ja jestem całkowicie za 3d wiec chce jak najwiecej gier wykonanych w tej technologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 18:59, T3de napisał:

Łooooo chłopie, 3D w kinie jest epickie. Efekty cząsteczkowe lecące na ciebie rządzą
totalnie (przykład: Transformers 3). 3DSa planuje kupic pod koniec wrzesnia , jak nie
wyjdzie to na 6 grudnia czekac trza. Ja jestem całkowicie za 3d wiec chce jak najwiecej
gier wykonanych w tej technologii.


To zależy dla kogo... jak dla mnie to idę do kina na film, a nie na efekty. Ok... są spoko, nie wiem jak w nowych Transformerach, ale w dwóch wcześniej podobały mi się bez 3D. Jedyny film... w sumie to nie film, ale poszedłem na U2 w 3D. To był początek tej technologii w kinach tak na masową skalę... nie mówię o wybrykach w stylu Mali Agenci 3D. A tak to unikam, parę razy próbowałem i to nie dla mnie. Nie chodzi tu o bolące oczy, głowę i tak dalej... po prostu nie lubię. Ale każdy lubi co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale film to również doznania estetyczne. Zatem powtarzać będę w kółko. 3D to narzędzie, które trzeba potrafić okiełznać i wykorzystywać jak, chociażby, 3DS czy DreamWorks w Kung Fu Pandzie 2. Gdy jest to 3D stereoskopowe, nadające obrazowi złudzenie odległości to jest to naprawdę świetny efekt. Albo to co pokazał Cameron w Avatarze. Jak dla mnie to jest coś, co trzeba porządnie wykorzystać, bo wygląda fenomenalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muradin_07 to zależy - Avatar czy Transformers 3 w 3D są po prostu zajebiste i tego się nie ogląda w 3D, ale... no właśnie - nowy Conan, którego widziałem reklamę w 3D - REWELACJA! Podczas walk są takie sceny jakbyś to Ty brał w nich udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli z ichniego na nasze : 3d w 3ds''ie okazało się klapą ale przecież nie powiemy tego w prost więc będziemy się z tego powoli wycofywać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 05:15, Braveheart napisał:

Kogo tak na prawdę "trzy De" obchodzi ? :D... Nie sprawdza się w filmach i kinie a w
grach ma się sprawdzać... ??

Emmm, mnie? A zatem.. Check.
filmy... Wiadomo, nie wszystkie, ale sprawdza. Check.
Gry, na 3DS? Hell yeah. Check.

3D stereoskopowe w grach na 3DS się naprawdę sprawdza. Poza tym zdjęcia wyglądają fantastycznie(można również pobierać te z aparatów Fujifilm oraz Fujitsu), a i tylko czekać aż EU dostanie odpowiednik Netflixa i filmy w 3D.

To co powiedział Iwata nei jest dobre dlatego, że nikt 3D nie lubi, a dlatego że nie wszystkie gry to potrzebują. Np. w strategiach nei widzę użytku dla tej technologii. W grach tpp jak Zelda albo w nadchodzącym Lost Labyrinth, laski lecą for Christ sake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to oczywiste. 3D nie do wszystkiego pasuje i po co je wrzucać na siłę.

Tak samo jak nie każda gra na DSie korzystała z ekranu dotykowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 17:56, palpatine napisał:

Tak, Mario i Mario. A ogólnie ludzie mają gdzieś 3D z tej konsoli. Być może zauważyli,
że jest dziadowskie ? Rychło w czas...

No tak tylko Mario. ;(
Tym bardziej że pierwsze Mario na 3DSa wyjdzie chyba ze trzy kwartały po premierze konsoli.
No tylko Mario.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować