Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska The Elder Scrolls V: Skyrim zapowiedziana

85 postów w tym temacie

Cena z kosmosu, pobili stosunek cena jakość z TOR.
Czyli Figurka + Artbook + MO + Opcjonalnie Mapa... za 600zł....
Porównać to teraz do naszego Wiedźmina czy COH lub nadchodzącego dziś zaprezentowanego EK Dead Island...

Ok rozumiem, artbook fajny, wybajerzony, figurka też niezgorsza, mapa jeśli zrobiona na skórze to szacunek, ale aż 600zł...
Tak z 300 no do 400 w porywach [jeśli mapa skórzana] to jeszcze bym był w stanie względnie zrozumieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Figurka wygląda fajnie i jest dość szczegółowa, ale dorzucili do tego artbook, płytę z materiałami wideo i wołają o tyle kasy? Bez komentarza.
Panowie z Bethesdy chyba za bardzo się w sobie zadufali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja wygląda świetnie. Dużo lepsze to niż masa dodatków. Jednak cena to przesada co najmniej o połowę jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:03, Imeilic napisał:

Czy mi się wydaje, czy jakiś czas temu koleś od Bethesdy narzekał, że gry są za drogie...?


Narzekał, ale tylko na gry innych ekip... o ich nie jest :) [w jego mniemaniu oczywiście, bo w naszym to juz co innego]

Btw ta cena szokuje w sumie nas w naszych realiach, za granica gdzie osoba wykonująca ten sam zawód co my tutaj [np pielęgniarka, sanitariusz, policjant, ba nawet głupi kasjer w sklepie] ale zarabiająca 3-5x tyle co my, pomyśli najwyżej, "kurcze nieco droższa niż inne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, zrobią tyle ile będzie zamówień przedpremierowych, nie ma się co martwić że zabraknie. A cena ? Cena kosmiczna, na pewno nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2011 o 22:16, Imeilic napisał:

w sumie, ono w nagrode ma "kozackie" imie


I przesrane w szkole... w późniejszej pracy pewnie też :)


Swoją drogą, jestem ciekaw co będzie najdroższą kolekcjonerką 2011-2012.
Nowy TES czy może jednak Diablo ]I[ ? TOR prężnie się starał, ale chyba odpadł z wyścigu [chyba, ze ułoży się to TES, TOR, D3... no oczywiście nie wykluczam pojawienia się kolejnego czarnego konia w tym "wyscigu szczurów" :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:27, Piotrek54321 napisał:

A nie wspominał nic o pozwie Bethesdy w sprawie "Scrolls"?

W sumie jeżeli wstkie firmy patrzyłyby na nazwy swoich gier w ten sposób to użycie w tytule takich słów jak: dead, heroes, magic, islad, craft itp. itd. kończyłoby się w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, wydanie pierwsza klasa i taką EK chciało by się mieć. Już od dłuższego czasu oczekiwałem na informacje o takiej edycji.
Ale ta cena to zdecydowanie przegięcie. Ja rozumiem, że figurka, że wysoka jakość, ale sorry...
150€ to cena z kosmosu. Co prawda mam nadzieję, że wersja PC będzie jednak tańsza.
Pożyjemy zobaczymy.

A co do mapy.
Ekskluzywna mapa (wykonana na czymś w rodzaju materiału) będzie dołączana do wszystkich pre-orderów. Dlatego nic o niej nie wspomniano. Nie jest to część zarezerwowana na EK tylko do wszystkich pre-orderów.
Dodatkowo, każdy egzemplarz, także te zakupione po premierze, będzie miał zwykła papierową mapę.
http://bethblog.com/index.php/2011/06/23/get-a-premium-skyrim-map-with-your-preorder/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym kupił artbook, ale gra kasy nie warta... Myślicie, że zrobią kolekcjonerkę bez gry lub z samym artbookiem? Miło by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh shit!!!!!:OCena większa niż świat Skyrim:/Mam nadzieje że kolekcjonerka pojawi się w Polsce i cena nie będzie tak przegięta zwłaszcza na PC bo ta wersja mnie interesuje ale czy kolekcjonerka czy inne duperele Oblivion był Legendą i Arcydiełem więc na Skyrim też się skusze a byle gó*** nie biorę:D ale cena dobijająca,mam nazieję że u nas to ogarną ale z wyrokami się wstrzymam:/Na razie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować