Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska The Elder Scrolls V: Skyrim zapowiedziana

85 postów w tym temacie

No i nie trafili bo ja figurek do odkurzania nie potrzebuje xd. Figurka oczywiscie ladna i cala kolekcjonerka wyglada klimatycznie, ale ja liczylam na cos malego co mozna zabrac ze soba. To sie zadowole zwykla wersja x).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 23:21, Jeggred napisał:


Ok, przyznaję, że na pierwszy rzut oka TES przegrywa w tym porównaniu. Ale zwróć uwagę na to, że dla większości graczy making off, artbook i coś co można postawić na półce to podstawa kolekcjonerki. Chociaż edycja kolekcjonerska TESa jest uboższa to jednak lepiej przemyślana.

Nie zmienia to faktu, że cena jest tak wysoka, że ciężko mi w nią uwierzyć. Mam nadzieję, że coś się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde kolekcjonerka naprawdę mi się podoba, chciałbym coś takiego mieć co jest rzadkością raczej. Ale ta cena jest rozbrajająca, zdecydowanie przegięli muszę powiedzieć. Tyle to ja nie dam, więc albo poczekam i kupię okazyjnie, albo zadowolę się podstawową wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już kupuje tylko wersje elektroniczne albo "skromne" pudełkowe kolekcjonerki w DVD boxach. Dlaczego? Nie mam już miejsca. Figurki, artbooki, koszulki (niestety wszystkie bardzo średniej jakości :/), latarki, breloczki, plakaty, naklejki i STOS figurek... Szczerze? Teraz to wolę jakiś nie wpływający na rozgrywkę gadżet w grze (zwierzaczek, aura wokół bohatera, specyficznie wyglądająca zbroja ALE tylko wyglądająca, żadnych dodatkowych statsów czy coś w ten design) tak by pokazac innym, że posiadam tą EK zamiast kolejnego wątpliwie wykonanego badziewia, lub figurki/monety/popiersia które będzie tylko zbierać kurz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze za mało rzeczy jest w tym EK
Po drugie jak już będę Skyrim''a kupował to tylko zwykłą edycję.
Po trzecie Co to ma być za cena ?!?!?!?

Szału nie ma, du** nie urywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:12, Pietro87 napisał:

> Czy mi się wydaje, czy jakiś czas temu koleś od Bethesdy narzekał, że gry są za
drogie...?

Narzekał, ale tylko na gry innych ekip... o ich nie jest :) [w jego mniemaniu oczywiście,
bo w naszym to juz co innego]

Btw ta cena szokuje w sumie nas w naszych realiach, za granica gdzie osoba wykonująca
ten sam zawód co my tutaj [np pielęgniarka, sanitariusz, policjant, ba nawet głupi kasjer
w sklepie] ale zarabiająca 3-5x tyle co my, pomyśli najwyżej, "kurcze nieco droższa niż
inne".

Niby tak ale nie zdajesz sobie sprawy że utrzymanie (mówię o sobie w irl)też jest 3,4x droższe niż w Pl...Takie właśnie myślenie ludzi że nie wiadomo ile to sie za granicą zarabia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakis Trailer z PC tej gry w koncu? Bo ten z Xboxa to jakas graficzna zenada jak dla mnie, wiec chcialbym zobaczyc czy bedzie to wygladalo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:23, Pietro87 napisał:

Swoją drogą, jestem ciekaw co będzie najdroższą kolekcjonerką 2011-2012.
Nowy TES czy może jednak Diablo ]I[ ? TOR prężnie się starał, ale chyba odpadł z wyścigu
[chyba, ze ułoży się to TES, TOR, D3... no oczywiście nie wykluczam pojawienia się kolejnego
czarnego konia w tym "wyscigu szczurów" :)]

Witaj
Cena na serio zbić potrafi ... gęba opada. Jakby mi ktoś dał 600 PLN na gry i powiedział "Masz idź sobie kup" to by się kupiło co najmniej 6 w cenie po 100 PLN za sztuke...a realia by wyglądały inaczej bo by było ich w rzeczywistości więcej :P gdzie było by w co grać przez najbliższe 6 miechów :D... Swoją drogą. Czyżby Ci się spodobała cyferka w moim wykonaniu jeśli chodzi o nowego Diabełka ? ;> [chyba mój. Bo ja pierwszy zacząłem tego chyba używać tutaj]

Spoiler

]I[

?? :D:d :P Pytam z ciekawości, bo jakoś u nikogo wcześniej tego nie widziałem. Zawsze używali III albo po prostu 3 :P
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba nowy rodzaj reklamy, zrobić najdroższą kolekcjonerke aby się mówiło o grze, bo nie wiem za co mam dać 600zł.Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam chyba na głowę upadł. 600 zł to nieco więcej niż mój miesięczny budżet na rozrywkę. Wystarcza mi on na 2-3 wypady do kina, kilka książek i gier oraz na wyjazd na konwent. Mam to wydać na jedną grę, której jeszcze na oczy nie widziałem?

Wątpię czy znajdzie się tłum chętnych, nawet na zachodzie. Zarobki większe, ale i wydatki też - wiem bo byłem. Oszczędzałem więcej niż tutaj, ale nie aż tyle by 150 euro na jedną grę wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zawiodłem się na tej edycji kolekcjonerskiej :/. Miałem w planie kupić kolekcjonerską Skyrima, bo to porządna gra, ale ten zestawik mi się nie podoba :/ a w dodatku 600zł to chyba przesada :D tyle kosztuje nowy Xbox :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście, za oceanem koszt tej kolekcjonerki jest nieco mniejszy bo 149$ Co i tak nie zmienia faktu, że jest to dość duża cena. Ale kolekcjonerka jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować