Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska The Elder Scrolls V: Skyrim zapowiedziana

85 postów w tym temacie

A ludzie narzekali na cenę EK SW:TORa : >

Swoją drogą wspomniana przeze mnie gra też w Europie kosztuje 150euro, a jednak w Polsce sprzedawana jest w cenie "amerykańskiej" (150 $). Może w przypadku Skyrima też tak będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma soundtracku, nie ma kolekcjonerki - dla mnie. Zresztą porównać to z Dead Island i wiadomo, co lepiej wybrać, gdy się lubi oba gatunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2011 o 03:52, Braveheart napisał:

Spoiler

]I[

?? :D:d :P Pytam z ciekawości, bo jakoś u nikogo wcześniej tego nie widziałem.
Zawsze używali III albo po prostu 3 :P
Pozdrawiam.


A no widzisz jednak nie jesteś pierwszy.
Na forum blizza kilka osób tego używa, ale masz pewna zasługę, bo jak ją wstawiłeś to mi o tym przypomniałeś :)

Hmm a za 6 stówek...
Można dostać dobry kompakt z dobra matryca, nawet taki jaki ja mam w domu BenQ DC E1050 [do 3-4 stówek nówkę kupi na bank, jak nie taniej]. Co prawda żadna to mega apratura :) Ale zdjęcia jak na kompakt robi bardzo porządne [dobra matryca jak na taki aparat]


Hmm a jak bym miał wydać to na gry... Można za taką sumę kupić najmniej z 5-8 gier w dobrych wydaniach [co prawda nie nowych ale np seria DOW, czy inne klasyki w platynie].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 23:47, Siberian_Husky napisał:

Szczerze? Teraz to wolę jakiś nie wpływający na rozgrywkę gadżet w grze (zwierzaczek,
aura wokół bohatera, specyficznie wyglądająca zbroja ALE tylko wyglądająca, żadnych dodatkowych
statsów czy coś w ten design) tak by pokazac innym, że posiadam tą EK zamiast kolejnego
wątpliwie wykonanego badziewia, lub figurki/monety/popiersia które będzie tylko zbierać
kurz.


Tylko zauważ że po takim tygodniu te wszystkie exclusivy będą na torrentach i tyle z nich masz...

@Gosu

Engine był robiony pod konsole i dostaniemy port, więc będzie troszeczkę lepiej od TES IV wyglądać i tyle..

PS:Podoba mi się figurka ale nie kupię tego z 2 przyczyn...
1. Za drogo
2.Wolę poczekać na GOTY ze wszystkim w jednym wydaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Jeggred pewnie że TES5 ma lepszą wersje CE, bo ma konkretnie dobrze wykonaną figurkę, a nie sterte chinskiego badziewia, oczywiście kupie obie edycje CE z tych gier ale nie sądzę, że za 179 dostaniesz coś dobrego, poza koszulką i grą oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to się prezentuje, a cena wygląda (jak prawie zawsze przy kolekcjonerkach) na grubo zawyżoną. Ktoś wspominał o sklepie game.co.uk , jednak tam nie istnieje możliwość wysłania paczki powyżej 1kg poza UK, a z pewnością Skyrim zalicza się do tej kategorii.
Bardzo przydatne byłoby info, czy gramer.pl zamierza tę EK sprzedawać i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie cena nie jest wysoka jak na taka figurke (ponad 27cm) - jesli sama gra na konsole jest jakos po 200 zl + artbook ktory pewnie za jakies 150 + figurka za 250 - cena jest calkiem ok (zwroccie uwage na wykonanie tego smoka - takie figurki potrafia kosztowac nawet 1000 zl) jesli ktos siedzi w figurkach z anime/gier to wie o czym mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakość wykonania imho będzie odbiegać od tego co masz na promo-posterach, nie wierz w cuda, że wrzucają w ta kolekcjonerkę figurkę tej klasy co np replika rękawicy freddiego mierząca około 12 cali która kosztuje coś koło 300zł w przeliczeniu na nasze.

Ja bym ta figurkę oceniał, jako finalnie coś na poziomie np Spawn seria 13 - Lord Covenant, czyli figurka w granicach cenowych 70zł, no ok Lord ma jakieś 18 cm, tu jest coś koło 27+ więc doliczmy nawet z 50zł, nie wyjdzie za chiny wartość tej figurki nawet 150zl.

Ale nawet artbook - 100zł, figurka 150, gra 100 [w wersji PC, na konsole 200] = 350 do 450zł w porywach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK bardzo mi się podoba / choć brak tu soundtracka,może jest wśród dodatków na drugiej płycie? / ale ta cena?
za 200 - 250 bym kupił a tak,kupie tylko zwykłą edycję a szkoda bo artbook bardzo mnie kusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro EK kosztuje 150 funtów, 150$, 150 euro to może i 150zł :D? A na poważnie - będzie ją można zamówić w gram.pl czy tylko na Amazonie np.? I czy będą jakieś dodatkowe rzeczy wirtualne do tej edycji? Np. High-endowe przedmioty, DLC jakiś gratis etc.? Poważnie się zastanawiam nad tym zakupem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 08:52, Henrar napisał:

Cena normalna - ale na normy zachodnie. Dla nas to jednak trochę za drogo.



Co ty nie powiesz? To niby jaki procent nowo wydawanych gier ma EK w podobnej cenie? Jeśli to "normalna" cena zachodnia, to nie będziesz miał problemu z wymienieniem powiedźmy 10 gier wydanych w przeciągu ostatnich 3 lat, których EK tyle kosztowały. Mnie ma myśl przychodzą ze 3 tytuły, których ceny EK są zbliżone do 150 Euro, a w tym okresie wydano o wiele więcej gier.

Z tego co mi wiadomo to uśredniając ceny EK oscylują w granicach 60 - 80 Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować