Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska The Elder Scrolls V: Skyrim zapowiedziana

85 postów w tym temacie

Hmm skoro staram sie caly czas opierac swoje "domysly" na konkretnych przypadkach to nie rozumiem za bardzo.
-wartosc figurki-podany przyklad
-stosunek cen gier USA/PL-podany przyklad


Mowie tylko iz Cena jest w amazonie co nie przeklada sie na realna w naszym kraju cene!

Tak wiec nie mozna z gory stwierdzac iz cos jest nie oplacalne skoro nie ma ceny w Polsce.

A cena w USA jest calkiem dobra nawet jesli odrobine zawyzona to i tak na tamtym rynku sie sprawdzi bez problemu.

Problemem byloby gdyby taka cena w 100% przelozyla sie na wydanie w polsce czyli te 450 zl.

Swoja droga jesli cena bedzie oscylowac w Polsce na poziomie 360-400 zl. to zakup jak dla mnie "kolekcjonera" jak najbardziej intratny.

Wystarczy porownac z kolekcjonerka SC2 swego czasu rowniez za 400 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 10.08.2011 o 13:44, mef666 napisał:

Hmm skoro staram sie caly czas opierac swoje "domysly" na konkretnych przypadkach to
nie rozumiem za bardzo.
-wartosc figurki-podany przyklad
-stosunek cen gier USA/PL-podany przyklad


Człowieku, to że jedna figurka o wysokości 12 cali kosztuje 300 zł czy 400 zł nie oznacza że inna musi kosztować 200 zł. Rozpiętość cen figurek z PVC jest znacznie większa, ale Ty to po prostu ignorujesz.

To tak jakby stwierdzić ze skoro takie Volvo V60 może kosztować 120 tys zł, to Skoda Oktavia Combi też tyle powinna kosztować, bo to samochód o podobnych rozmiarach.


Podobnie ignorujesz to, że fakt iż do tej pory stosunek cen W USA i Polsce w większości przypadków pasował do pewnego schematy, nie oznacza że w tym przypadku musi też tak być. Ty nie stwierdzałeś że może tak będzie - ty napisałeś że nie ma opcji by tak się nie stało. Pewność można będzie mieć dopiero po ogłoszeniu ceny!

Dnia 10.08.2011 o 13:44, mef666 napisał:

A cena w USA jest calkiem dobra nawet jesli odrobine zawyzona to i tak na tamtym rynku
sie sprawdzi bez problemu.


Skąd to wiesz? Tak na prawdę to nie wiesz (bo nie masz skąd wiedzieć) i znów snujesz przypuszczenia które przedstawiasz jako pewnik. Prawda jest zaś taka że na wszystkich forach internetowych jakie odwiedziłem, również tych na których piszą Amerykanie, jest wiele osób poddających w wątpliwość zasadność tej ceny, więcej niż tych którzy deklarują chęć zakupu.

Nie wiem ile EK Skyrim''a wypuszczą i nie wiem ile się sprzeda, ale pewne to na razie jest tylko to, że większość osób komentujących sprawę, wyraża się w sposób krytyczny.

W UK nowe EK Obliviona można było kupić, zanim się wyczerpał nakład, po 40 funtów - czyli jakieś 1/3 pierwotnej ceny. Podejrzewam że to samo może spotkać to wydanie Skyrim''a.

Na tym skończę, bo dalsza rozmowa po prostu nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bym chętnie kupił edycję bez smoka ale za to z mapą w lepszej jakości,z artbookiem i dodatkowym dyskiem / a najlepiej z soundtrackiem /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcilabym sie dowiedziec od redakcji:


Kiedy bedzie mozna zlozyc Pre-Order na edycje kolekcjonerska??u konkurencji juz mozna skladac a na gram.pl narazie nie ma ani sladu. (lubie u was kupowac moj stuff, wiec nie moge sie juz doczekac!)

Ten smok jest swietny! Zbieram figurki statuetki z gier i anime, wiec idealny rarytas dla mnie zwlaszcza ze jestem maniakiem smokow ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować