Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Składamy komputer, na którym ruszy Battlefield 3 - artykuł

181 postów w tym temacie

Bc2 chodzi przyzwoicie wiec wymiana sprzętu nie będzie konieczna.

Co mnie śmieszy w tym temacie - kupno konsoli pozwala na komfortową grę, right?
W przypadku PC wszyscy podają wyższe półki cenowe a obniżenie detali grozi amputacją ręki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda mi takich ludzi jak ara8, 0 argumentow
prawda jest ale taka ze przy tej samej cenie radeony potrafia minimalnie wiecej i pobieraja DUZO DUZO mnie pradu nix gtx 4xx lub 5xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 11:17, bartek_bie napisał:

szkoda mi takich ludzi jak ara8, 0 argumentow
prawda jest ale taka ze przy tej samej cenie radeony potrafia minimalnie wiecej i pobieraja
DUZO DUZO mnie pradu nix gtx 4xx lub 5xx



Ja mówie tylko tyle że geforce jest moim zdaniem lepszy i tyle a reszta mnie gówno obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie porownoj bf 3 pc vs konsole

konsole puszcza obraz w 630p albo nizej czasem nie ma rodzielczosci hd tylko tam pisza
ta sama konsola gdy odpalila w rodzialce full hd wyciagnelaby ze 2-3 fpsy sad true

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 11:19, bartek_bie napisał:

nie porownoj bf 3 pc vs konsole

konsole puszcza obraz w 630p albo nizej czasem nie ma rodzielczosci hd tylko tam pisza
ta sama konsola gdy odpalila w rodzialce full hd wyciagnelaby ze 2-3 fpsy sad true


Ty chyba sam nie wiesz co mówisz . poza tym ja nie mówie że jakość w konsolach jest o niebo lepsza niż o PC stwierdzam jaka jest różnica graficzna między jedną a drugą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerz - to Twoje pieniądze, ale IMO sprzęt bez sensu - laptop ma być mobilny, czyli najlepiej lekki i wygodny do korzystania w ruchu/trasie. To coś pewnie trzyma na baterii < 1 godziny, waży ponad 5kg (normalny laptop 15.4, 2.7kg po 8 godzinach noszenia w plecaku sprawia, że ramiona odpadają, do tego na 100% grzeje się niemiłosiernie - prawdopodobnie od spodu i z wierzchu - nie położysz na kolanach, bo doznasz oparzeń, a do tego po dłuższym korzystaniu ciepłą klawiatura i inne elementy płyty wierzchniej powodują bardzo odczuwalny dyskomfort. Na dodatek cena na poziomie pewnie 6k+.
IMO jak się jest mobilnym graczem, to lepiej zainwestować w konsolę i nie za duży monitor z HDMI, do tego subnotebook w okolicach 13/14 cali do pracy, jeżeli jest taka potrzeba - do 10 godzin na baterii, masa poniżej 2kg, starsze gry pójdą (w LoLa penie da radę pograć, na przykłąd), jak się chce w coś popykać na nim. Cena wyjdzie porównywalna, a komfort tak pracy, jak i grania będzie IMO znacznie lepszy. Ale, jak już mówiłem, każdy ma swoje upodobania - dla mnie laptop do grania to jeden z najgorszych zakupów, jakich dokonałem (wyprzedzany chyba tylko przez trafienie idealnie w tę gałąź Sempronów, która niedługo potem straciła cały support, żeby oszczędzić kilka groszy, a potem i tak bycie zmuszonym do wydania tej kasy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 11:15, ara8 napisał:

I gdzie tutaj macie różnicę możę w cieniach ale to i czasami jest uciążliwe heh i tak
na marginesie 18 sekunda ciekawa płynność


Nie rozśmieszaj...
Battlefield 3 będzie działać na konsolach z maksymalną ilością 24 osób na serwer, a z kolei PCty będą ciągnąć nawet 64 osoby! Co za tym idzie mapy będą pewnie większe na blaszakach(tak jak to było w BC2). No i wiadomo, cienie, trójwymiarowość trawy, zniszczenia - te wszystkie rzeczy będą lepiej wyglądać jak i sprawować się na PieCach :)

Ja planuję wymianę komputera w przyszłym roku i ten potworek bardzo mi odpowiada. Dzięki Gram.pl! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 11:22, bartek_bie napisał:

to widac ze nie jestes obiektywny czlowiekiem skoro wolisz placic wiecej hajsu za gorsze
grafike i marke to prosze bardzo : ))


Więcej...hah jak ty to policzyłeś, 2+2=5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę różnicy w grafice pomiędzy PS3, a PC. Natomiast argument, że na serwerze będzie max. 24 osoby, zamiast 64 jest dziwny :P Na mniejszych mapach zawsze jest większa dynamika grania przez neta. Ciekawe ile razy zdarzy się wam grać z 63 innymi graczami przez sieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 11:26, KingShaq32 napisał:

Ja tam nie widzę różnicy w grafice pomiędzy PS3, a PC. Natomiast argument, że na serwerze
będzie max. 24 osoby, zamiast 64 jest dziwny :P Na mniejszych mapach zawsze jest większa
dynamika grania przez neta. Ciekawe ile razy zdarzy się wam grać z 63 innymi graczami
przez sieć :P


Jest minimalna różnica która bd zauważalna tylko przez pierwsze 5 minut i tylko wtedy gdy bd miał w pokoju włączonego BF3 na pc i konsoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 11:29, Klimat napisał:

>

Różnice będą widzieć osoby, które wydały kupę kasy na PC, który będzie w stanie płynnie wyświetlać BF3, bo nie będą chcieli przyznać się, że mogliby wydać znacznie mniej na konsolę i TV :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 11:21, wojcio102 napisał:

> I gdzie tutaj macie różnicę możę w cieniach ale to i czasami jest uciążliwe heh
i tak
> na marginesie 18 sekunda ciekawa płynność

Nie rozśmieszaj...
Battlefield 3 będzie działać na konsolach z maksymalną ilością 24 osób na serwer, a z
kolei PCty będą ciągnąć nawet 64 osoby! Co za tym idzie mapy będą pewnie większe na blaszakach(tak
jak to było w BC2). No i wiadomo, cienie, trójwymiarowość trawy, zniszczenia - te wszystkie
rzeczy będą lepiej wyglądać jak i sprawować się na PieCach :)

Ja planuję wymianę komputera w przyszłym roku i ten potworek bardzo mi odpowiada. Dzięki
Gram.pl! :)


Ale tutaj mi chodziło o grafike a nie o servery i gre przez sieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta dyskusja do niczego nie prowadzi ... Jak ktoś chce grać na PC (np, ja ;P ) to niech gra , a jak komuś pasuje bardziej konsola to proszę bardzo. Ot cały problem. Ludzie zrozumcie , że dla nie których lepszy jest pad , a dla innych klawiatura. Nie rozumiem jak można kłócić się o takie głupoty. Fakt , że większość gier na PC z włączonymi wszystkimi bajerami i dużą rozdziałką wygląda lepiej jest zupełnie naturalny (chyba , że to jakiś nieudany port).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 11:09, ara8 napisał:

Snafu

gram na padzie w fpsa i podoba mi sie to a skoro nie umiesz to co ci poradze ze nie
umiesz trzymać pada XD

Przecież Snafu sam napisał iż gra na padzie w jednym ze swoich postów<komfortowo>, czytaj ze zrozumieniem. Co do zdania na temat domniemanej wyższości GF''a nad Radkiem to chyba przespałeś. Na chwilę obecną w testach jdnak Radek jest wydajniejszy. I jedno, naucz się pisać normalnie. "Geforce do grania radoen do srania.", "...jesteś taki zakochany w radeonach to go kup i nie zawracaj dupy.""Ja mówie tylko tyle że geforce jest moim zdaniem lepszy i tyle a reszta mnie gówno obchodzi ". Chyba kultura słowa jest ci zupełnie obca a jest tyle sposobów by wyrazić swoją dezaprobatę czemukolwiek w dużo kulturalniejszy sposób.

Dziwi mnie iż pod artykułem na temat konfiguracji PC w ogóle jest gadka na temat konsol, na litość Allaha. Artykuł o PC a niektórzy zatwardziali konsolowcy się puszą, o konsolach a PC''towcy się napinają. To jest lekki

Spoiler

idiotyzm

<według mnie>.

Co do Konfiguracji zaprezentowanej w artykule to ja bym jednak zmienił Procka na AMD Phenom II 965 BE, troszkę droższy od tego z artykułu ale i wydajniejszy. Reszta pozostała by bez zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O różnicach w grafice to porozmawiajcie po premierze gry. I nie zapominajmy o tym, że na konsolach będzie się miało 30fpsów, a na dobrym PC pewnie 60+. I skończcie w końcu tą wojnę PC vs konsole. Te kwestie były poruszane miliony razy a i tak nikt nikogo do niczego nie przekonał... Jak ktoś płaci ponad 1000zł za urządzenie do grania, dostaje do tego pad, który może 10% konsolowców tak na prawdę ogarnia, a za nową grę płaci 200zł to jego sprawa. Oczywiście musi mieć też komputer, żeby móc używać internetu i trollować na forach. I ten komputer raczej nie jest demonem szybkości bo przecież zamiast go porządnie ulepszyć lepiej kupić 5 gier na xboxa/ps3. Więc zasiadają przed tym swoim 10 letnim komputerkiem, którego tak nienawidzą i starają się przekonać wszystkich, że konsole są najlepsze, a PC nieopłacalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 10:41, akodo_ryu napisał:

Argumenty panie dzieju, argumenty - to taki wytwór, który pozwala stwierdzić, czy ktoś
mówi z sensem, czy jest, że tak pozwolę sobie to ująć, "full of shit".


Nie zorientowałeś się już po jego pierwszym poście, że jedyne po co tu wszedł to trollować i wywołać wojnę? :)

@Klimat - od tego są systemy antycheaterskie i admini na serwerach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować