Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Łagodniejsza wersja Heavy Rain w Europie jeszcze w tym miesiącu

18 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Gra słów nieunikniona: Ciężki deszcz przemocy i nagości jednej z bohaterek ominie Wasze pociechy, pozwalając na wesołą rozgrywkę w gronie całej rodziny. Przy okazji, możecie nauczyć dzieci, że nie warto gubić się w centrach handlowych.

Przeczytaj cały tekst "Łagodniejsza wersja Heavy Rain w Europie jeszcze w tym miesiącu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nie było łatki dla tych osób które mają pierwszą wersję. Mi "Heavy Rain" bardzo odpowiada i nie chciałbym żeby moją grę też "ugrzecznili" jakimiś patchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest żart?!

A odnośnie przedostatniego akapitu to Cage sam mówił, że gra jest przeznaczona tylko i wyłącznie do pełnoletnich ludzi. Ja bym stawiał, że to jest pomysł jakiegoś "genialnego" kołka z Sony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki to ma sens? Skoro wizją twórców była taka a nie inna gra to nie można jej tak po prostu wykastrować. To nie będzie to samo "tylko bez przemocy". Jestem stanowczo przeciwko takim zabiegom. Tak poza tym to w grę w ogóle nie grałem...

PS. Czy tylko mi klauny kojarzą się z psychopatami? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy gry bez seksu i przemocy. Niech dzieci nauczą się, że jak facet zaczepia ich nocą w mieście to z pewnością nie chce nic złego im zrobić. Sorry, ale w świecie gdzie codziennie w wiadomościach dziecko widzi informacje, że ktoś kogoś zabił, ktoś pobił, a wojsko gdzieśtam ostrzelało cywili zabranianie 16-to latkom oglądania krwi to absurd. Z jednej strony mówi się dzieciom i młodzieży, żeby nie gadała z nieznajomymi itp. a z drugiej siedzą dziwni (jak na mój gust) ludzie i walczą o to, żeby w grach RPG ludzie nawalali się wielkimi balonami. Co do seksu to spójrzmy prawdzie w oczy. Seks nas otacza, a uprawiać go można od 15-tego roku życia (co nie znaczy, że niektórzy nie robią tego wcześniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee w tej wersji obecnej nie jest zle, striptiz byl w porządku - pani pokręcila pupą, cos pokazała, ale napewno tego bym nie cenzurowal, bo takie typu sceny dodaja klimatu ;) Co do scen krwawych to jedynie, gdy N chcial sobie obciąc P - poza tym bylo spoko. Powinni zostawić obecną wersje w spokoju, kto chce kupi sobie ocenzurowaną, w koncu na świecie są rozne dzieciaki, a w co bedą grac to tylko i wylacznie kwestia wyboru przez rodzica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 20:23, Almarcino napisał:

Eee w tej wersji obecnej nie jest zle, striptiz byl w porządku - pani pokręcila pupą,
cos pokazała, ale napewno tego bym nie cenzurowal, bo takie typu sceny dodaja klimatu
;) Co do scen krwawych to jedynie, gdy N chcial sobie obciąc P - poza tym bylo spoko.
Powinni zostawić obecną wersje w spokoju, kto chce kupi sobie ocenzurowaną, w koncu na
świecie są rozne dzieciaki, a w co bedą grac to tylko i wylacznie kwestia wyboru przez
rodzica ;)



On sie nazywał E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scena z ucinaniem P zrobiła na mnie takie wrażenie, że chyba nigdy jej nie zapomnę. I właśnie za to kocham tę grę - za wrażenia. Wersja ocenzurowana na pewno już takich emocji nie dostarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buehehehehehehe :-D To mi się właśnie podoba. Zobaczysz kawałek cycka to już jest +16. Zobaczysz gwałtowną śmierć to jest +18.
Idziesz przed telewizor w południe, odpalasz wiadomości a tam gwałty, śmierć, przemoc, brutalność i politycy.

Jak dla mnie absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dali cenzury na tego klauna, tak długo jak będzie ten klaun w tej grze możecie zapomnieć, że ją kupię :P

Jak dla mnie wydawanie drugiej wersji, ocenzurowanej jest trochę durne. Jeśli gra jest przeznaczona dla dorosłych, to po ch** ją na siłę cenzurować całą, żeby 16+ mogło zagrać? Ten kto chciał zagrać ten zagrał, jakby wypuścili ocenzurowaną wersję jednocześnie z premierą gry, to może by to miało większy sens niż teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 07:27, dariuszp napisał:

Buehehehehehehe :-D To mi się właśnie podoba. Zobaczysz kawałek cycka to już jest +16.
Zobaczysz gwałtowną śmierć to jest +18.


Chyba raczej na odwrót :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 09:53, Henrar napisał:

Chyba raczej na odwrót :P


Czy ja wiem? To może zależeć od tego, czy ten kawałek cycka wciąż jest połączony ze swoją właścicielką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować