Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Final Fantasy Tactics: The War of the Lions w końcu na iOS

17 postów w tym temacie

Słyszałem że genialna gra, zawsze chciałem pograć akurat w tą część a się zebrać nie mogłem, teraz chyba wybił odpowiedni moment.Wygląda całkiem całkiem ,będzie co robić na zajęciach ,założę się że gra zmusi mnie do większego wysiłku umysłowego niż niektóre lekcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 18:22, krl_krl napisał:

Porównujesz FF do Bejeweled?


To i tak nie zmienia faktu,że to JEST gra na komórki. I sorry,ale twoje wyjaśnienia nie przebiją tego. Za grę na telefonu mogę zapłacić max.10 zł,nie więcej. A jeżeli chcesz pograć w Tactics - kup PSP,jeżeli BARDZO ci na tym zależy.Przynajmniej mogli to wydać po trochę niższej cenie (8-9 $) bo widziałem,że prawie wszyscy narzekali,gdy producent podał cenę Real Racing (10 $) to prawie wszyscy skarżyli się na dużo cenę,jak na Appstore. SE tera trochę przesadziło z tą ceną x_x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli według ciebie zapłacenie 15$ za grę na PSP jest ok, ale zapłacenie tych samych 15$ za tą samą grę na iOS jest nienormalne. Aha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 19:10, Dared00 napisał:

Czyli według ciebie zapłacenie 15$ za grę na PSP jest ok, ale zapłacenie tych samych
15$ za tą samą grę na iOS jest nienormalne. Aha.

Zgadzam się z Nim, psp to w końcu konsola do gier.
iPHONE to smartfone, komfort grania na nim pozostawia wiele do życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 19:24, krl_krl napisał:

Aha, czyli jeśli ktoś chce pograć to niech lepiej dopłaci do PSP.
A 10$ to standardowa cena głośnych nowości.

Nie, jak ktoś chce pograć to niech nie kupuje urządzeń do tego nie przeznaczonych.
To, że smartphone ma opcję odtwarzania gier nie znaczy, że się do czegoś bardziej skomplikowanego niż angry birds w trakcie siedzenia na klopie nadaje.
Trochę to tak, jakbyś się dziwił, że jak chcę upiec sobie rybę to upieram się by korzystać z piekarnika zamiast wrzucić ją do suszarki elektrycznej do prania... niby się da i będzie jadalna, ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iphone to komórka,a PSP to konsola.

@up

Tak,niech dopłaci do PSP,w końcu jest tam wiele dobrych gier,a prawie żadnych nie można kupić na Iphone''a. A Tactics to po prostu jeszcze jeden powód,by kupić tą konsolę. Nikt przecież nie kupuje konsoli dla jednej gry.

Głośnych nowości? Angry Bird,Cut the Rope,Flight Control. To były głośne nowości, I nie był sprzedawane po 10 $.

Edit@ Kurde,ta wypowiedź nie dotyczyła oczywiście ciebie,nerka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam iPhone, nie mam PSP.
Chcę pograć w rzeczone FF.
Jak rozumiem powinieniem w tej chwili kupić PSP ponieważ lepiej się nadaje do gier?
Aha, twoje porównanie jest z lekka denne.

@up
Mówiłem o bardziej rozbudowanych grach. No ale po co myśleć.
A co do ilości gier - mówiłem akurat tylko o rzeczonym FF, ale jeśli ktoś kupuje handhelda żeby potem kupować gry po cenach iście "komputerowych" to ja mu nie zabronię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra - wciąż w nią pogrywam od czasu do czasu na PSXsie. Może w najbliższym czasie nie tylko ta pozycja trafi na tego typu sprzęt ? Dla tych co nie mieli okazji: gra naprawdę warta polecenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem jakieś 150 zł jak wyszło na PSP. I nawet było warto- jak dają za 50 zeta, w dodatku bez lagów z PlayStation P i dotykowym interfejsem, który powinien być wygodny w strategiach, to się 2 razy zastanawiać nie trzeba- chyba że czekamy na kolejną obniżkę SE(prawdopodobnie premiera Chaos Rings 2 lub kolejnego portu Fajnala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bobobo haha, rozwaliły mnie Twoje komentarze. Duża liczba gier "na komórki" (iPiod to nie komórka) o wiele lepsza nawet od dużych tytułów AAA. I od kiedy to platforma decyduje o cenie gry? Taki Shadow Guardian to taka sama produkcja jak Uncharted, jedyna różnica to "mniejsza" grafika.

nerka99 nie muszę chyba pisać, że technologicznie większość obecnych smatfonów (nie wspominając iPhone / iPod) bije konsole przenośne na głowę. Komfort grania? O wiele lepszy niż na PSP (szczególnie w fps''y - na PSP to porażka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W newsie jest błąd. To, że gra nie pójdzie na iPhonie 3G nie znaczy też, że nie pójdzie na iPodzie 3G, gdyż odpowiednikiem iPhone 3G jest touch 2G a odpowiednikiem toucha 3G jest iPhone 3GS. Czwarta generacja urządzeń już się ze sobą zgrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować