Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielkie łączenie serwerów w DC Universe Online

6 postów w tym temacie

Nie jest tak źle. 2x na godzinę udało mi się komuś sprać tyłek w metropolis albo gotham. Z gry zrezygnowałem z prostych powodów:
1. DC Universe jest jakoś tak śmiesznie zaprojektowane że udało mi się wbić max level NIGDY nie będąc w grupie. Mało tego - ciężko w ogóle znaleźć graczy działających w grupie. Co łatwo widać bo często polowałem na innych graczy (PVP) w mieście i przez kilka solidnych dni grania chyba 1 trafiłem na 2 graczy. Przy okazji byli koło mojego lvl i chyba byli słabo zorganizowani bo skopałem ich obu.

2. Sony ostatnio dało ciała z bezpieczeństwem a niestety nie ma tam możliwości np zapłacić paypal za kolejny miesiąc. Musisz podać dane karty. Dziękuję ale nie.

3. Jakieś dziwne problemy z logowaniem mieli. Nie mówiąc o tym że nie z każdej przeglądarki się zalogujesz. Podawałem MOJE login i hasło i ciągle dostawałem informacje że muszę zresetować hasło. I tak bez końca. Jak tylko udało mi się zalogować - zamknąłem swoją subskrypcję i wywaliłem dane karty.

Poza tym gra mi się podobała. Mimo braku balansu (znaczy odrobinę eksperymentowania z grą i bez większego doświadczenia zrobiłem build który kopał tyłki wszystkim. Średni dmg, duża szybkość, możliwość natychmiastowego skrócenia dystansu do przeciwnika, sporo możliwości ogłuszenia przeciwnika. Skille DPS, umiejętność latania (więc mogę atakować z każdego położenia) i żeby było śmieszniej, 3 skille leczące, jeden okropny bo 2 uderzenia nie dość że dają spory dmg to jeszcze przewracają przeciwnika a mnie leczą o jakieś 40%. Gdzie podczas walki mogę użyć 4 uderzenia tego typu zanim będę musiał zregenerować energię.

Plus taki że nie narzekałem na questy (w porównaniu do innych MMO są OK). Klimat jest świetny, kreator postaci jest bardzo fajny, głosy aktorów (joker, batman itp) są jak najbardziej OK a grafika jest bardzo ładna.

Jak tylko potraficie zebrać drużynę na jakąś 30lvl instancję to gra się fajnie. Niestety miałem z tym wieczny problem.

Graczy rzeczywiście mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dariuszp pamiętaj, że nadchodzące SWTOR także nastawione jest na grę single więc się nie dziw, że wbiłeś maks level nie będąc nigdy w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano DC jest jednym z tych MMO w których PvE jest na początku nastawione na singla. Ale dla mnie to nie było złe, zadania były ciekawe, wszystko miało świetną otoczkę fabularną i aż chciało się te zadania wykonywać. Natomiast po osiągnięciu max lvlu samemu już niewiele zdziałałeś, pojawiały się zadania np. w Arkham Asylum i tam tylko w dobrym party. PvP niestety faktycznie kwiczało ale czasami zdaje mi się, że bardziej z tego powodu, że ludzie nie mieli bladego pojęcia jak grać. Ja większość PvP spędziłem na arenie gdzie przecież gramy przygotowanymi postaciami a nie naszą a i tak wygrywałem 4 na 5 walk.
IMO trochę po graczach mogły im dać te ataki, ludzie stracili zaufanie do płacenia kartą w grach/sklepach Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 13:34, TobiAlex napisał:

dariuszp pamiętaj, że nadchodzące SWTOR także nastawione jest na grę single więc się
nie dziw, że wbiłeś maks level nie będąc nigdy w grupie.


To pewnie stanie się to co z DC. Pogram jakiś czas i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować