Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwa nowe DLC do Civilization V tuż za rogiem

11 postów w tym temacie

Co oni za szajs sprzedają do CIV 5 to już naprawdę przesada. Przecież do czwóreczki wyszły 2 piękne dodatki + Colonization.

Każdy wnosił pełno zmian, a tu? Downloadable shit w postaci 3 cudów świata (Ło Boże) i 1 scenariusza za jedyne 5 dolarów !!! Pędem do sklepu.

Rozmienianie gry na drobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scenariusz o Korei korci... ale pewnie bym go nie kupił... jeden prosty powód: jestem przeciwnikiem takich DLC. Kiedyś to można było po prostu takie rozszerzenie ściągnąć z neta zrobione przez fanów gry... a teraz robią je twórcy i za nie jeszcze ciągną kasiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poprzednich Civ''kach były dodatki 2 lub 3 na część i to takie z chęcią się kupowało
w Civ 5 nie dość, że 2-3 DLC kosztują tyle co dodatek to wnoszą maks 10% tego co dodatek w poprzednich częściach

pomijając idiotyzm wypuszczania 10 DLC do zbugowanej gry, małego patch''a i kolejne 10 DLC ... oto jak się doi graczy na tak cudownej serii i niszczy klasyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za rzeczy które były po prostu częścią gry w poprzednich odsłonach cyklu (świątynie i inne posągi) teraz każą płacić ? Co dalej ? Opłaty za jednostki ? Zapłać jedynie 5 $ za Osadnika a Zwiadowcę dostaniesz gratis ... żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 23:45, ev1l_on3 napisał:

Za rzeczy które były po prostu częścią gry w poprzednich odsłonach cyklu (świątynie i
inne posągi) teraz każą płacić ? Co dalej ? Opłaty za jednostki ? Zapłać jedynie 5 $
za Osadnika a Zwiadowcę dostaniesz gratis ... żałosne.


Dlatego pozostałem przy czwartej odsłonie :)
Tam mam wszystko i rozgrywka wciąga na długie, bardzo długie godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować