Zaloguj się, aby obserwować  
FireSniper

Konkurs na zamek HoMM5!!!

363 postów w tym temacie

Zapomniałeś dodać, że jest to efekt mojej, jak i twojej ciężkiej pracy. Czyli kłucenia się o to kto chce i dojścia do kompromisu. Mało to wyjaśniłeś.

Chodzi tu o to, żeby stworzyć świat, który będzie bazował na zamku w HoMM (tak jak poprzednio), ale będzie trzeba wybrać świat w jakim umieścimy miasto. Jednostki powinny istnieć w wyżej wymienionych światach.

Jeśli chodzi o głosowanie to rozegramy to tak:

W zależności od ilości uczestników każdy będzie miał do rozdzielenia punkty (np. 30). Każdy zamieści pełną liczbę uczestników i będzie mógł rozdać swoje punkty między uczestników (max 10 na jednego).

1.Adham
2.L.O.U.
3.

P.S. Zareklamujcie to żeby było nas więcej
P.S 2 FS napisz do modów jeszce żeby zmienili nazwe tematu na np. "Konkurs na zamek fantasy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Adham
2. L.O.U.
3. FireSniper

napisze do modków ale niech ktos inny zajmie moje miejsce - nie bede miala czasu byc na bieżąco i porozumiewac sie z innymi (jeszcze mniej czasu niż miałem :/) Czy to napewno ma być konkurs na zamek fantasy? bo WH40k to dla mnie raczej SF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 19:52, FireSniper napisał:

1. Adham
2. L.O.U.
3. FireSniper

napisze do modków ale niech ktos inny zajmie moje miejsce - nie bede miala czasu byc na bieżąco
i porozumiewac sie z innymi (jeszcze mniej czasu niż miałem :/) Czy to napewno ma być konkurs
na zamek fantasy? bo WH40k to dla mnie raczej SF :)


Z Adhamem ustalaliśmy, że to ja miąłem być organizatorem tej edycji..niech się wypowie i potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 19:52, FireSniper napisał:

napisze do modków ale niech ktos inny zajmie moje miejsce - nie bede miala czasu byc na bieżąco
i porozumiewac sie z innymi (jeszcze mniej czasu niż miałem :/) Czy to napewno ma być konkurs
na zamek fantasy? bo WH40k to dla mnie raczej SF :)


SW, WH40k... jakby SF nie było fantastyką :)
Miałem nadzieję zebrać 10 osób conajmniej... Aha. Kolejny pomysł proszę sobie już rezerwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 19:57, LordOfUndeads napisał:

Z Adhamem ustalaliśmy, że to ja miąłem być organizatorem tej edycji..niech się wypowie i potwierdzi.


OKej. Sam tego chciałeś :P. Tylko mała prośba... ja dałem przykład konkursu. Zapisz swój. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:04, Adham napisał:

> Z Adhamem ustalaliśmy, że to ja miąłem być organizatorem tej edycji..niech się wypowie
i potwierdzi.

OKej. Sam tego chciałeś :P. Tylko mała prośba... ja dałem przykład konkursu. Zapisz swój. :)


Przecież razem to wymyślaliśmy......narazie konkurs zwykły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KONKURS NA ZAMEK
EDYCJA II

Światy/gry:
-Heroes | Warhammer | Warhammer 40k | Star Wars | Gothic | Elder Scrolls | Etherlords | Forgotten Realms | Warcraft | Starcraft | The Witcher (Wiedźmin) | Fallout | Magic: The Gatering | Vampire The Masquerade |


*Tworzymy świat, który będzie bazował na zamku w HoMM (tak jak poprzednio), ale będzie trzeba wybrać świat w jakim umieścimy miasto. Jednostki powinny istnieć w wyżej wymienionych światach.

*Po zapisaniu się wszystkich uczestników ustalimy termin nadsyłania.

Narazie lista wygląda tak:

1. Adham
2. L.O.U.
3. FireSniper
4.

Proszę się dopisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dodaję.


1. Adham
2. L.O.U.
3. FireSniper
4.Liqid
5. Akshi ( na pewno będzie chciał brać udział, więc go dopisuję)
6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dodaję.


1. Adham
2. L.O.U.
3. FireSniper
4.Liqid
5. Akshi ( na pewno będzie chciał brać udział, więc go dopisuję)
6.
P.S Proszę o dłuuugi termin i czas na stworzenie koncepcji/wizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do motywu , to za humorystycznym jestem jak najbardziej za , ciasteczek 2 (:P) , nie , żartuję , może coś ciekawszego / śmieszniejszego zrobię , tylko dajcie mi czas.A i z rysunkami będą kłopoty , a nikt mi ich nie zrobi za mnie...Photoshopa nie mam (próbowałem ściągać , ale to było z 500 megabajtów z tego co pamiętam , a mi 70 megabajtów się około dwie godziny ściąga , a nie lubię zostawiać włączonego komputera na noc , więc nie wiem co robić.A jeśli nie zrobie rysunków to napewno nie wygram , bo z tego co widzę to rysunki to duuuuuuuży plus i tu pojawia się problem : co mam robić:P Może doradzicie jakiś programik , który ważyłby ze 100 megabajtów max , ktoś ma pomysł? Sam nie znam żadnych takich programów , ale jakby ktoś wiedział , to prosiłbym o konkrety , a nie linki , i żeby nie trzeba było płacić. Niestety , wygórowane wymagania , a nagrodą jest tylko moja wdzęczność :P Może ktoś się skusi i poda mi pomocną dłoń? Z góry dzięki:) Jak mnie mogliście nie dodać do listy :D:D! Dopisze się , ale z następną to zobaczę.A i jeszcze jedno : z tylu uniwersów zamki...Moim zdaniem lepiej by było , gdyby była jedna kategoria , bo więcej stwarza problem.Jak ocenisz z tylu uniwersów zamki , jak i tak większość będzie trudno porównać? Tutaj bym się po prostu zastanowił i zdecydował , które uniwersum by wybrać , ale nic to , tak wybrałeś. Na 99% i tak zrobię zamek z heroesa. To były tylko moje sugestie , chociaż jeżeli chodzi o humor to pewnie wygra ta praca , która okaże się najśmieszniejsza.Życzę powodzenia , prawdopodobnie od jutra zacznę pisać.Powodzenia i wyłączam się.Bez odbioru;P

1. Adham
2. L.O.U.
3. FireSniper
4.Akshi

Jeżeli ktoś był pierwszy na 4 miejscu , bo zapisał się podczas pisania mojego posta to dodajcie mnie poniżej tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Adham - świat: Warhammer 40.000
2. L.O.U. -?
3. FireSniper -?
4.Liqid -?
5. Akshi ( na pewno będzie chciał brać udział, więc go dopisuję) -?
6.? - ?

Wybieramy świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:54, Akshi napisał:

Co do motywu , to za humorystycznym jestem jak najbardziej za , ciasteczek 2 (:P) , nie , żartuję
, może coś ciekawszego / śmieszniejszego zrobię , tylko dajcie mi czas.

Na chwilę obecną (w tej edycji) nie ma planów humorystycznych.

>A i z rysunkami będą kłopoty , a nikt mi ich nie zrobi za mnie...Photoshopa nie mam (próbowałem ściągać , ale >to było z 500 megabajtów z tego co pamiętam , a mi 70 megabajtów się około dwie godziny ściąga
>, a nie lubię zostawiać włączonego komputera na noc , więc nie wiem co robić.A jeśli nie zrobie

Dnia 08.06.2006 o 20:54, Akshi napisał:

rysunków to napewno nie wygram , bo z tego co widzę to rysunki to duuuuuuuży plus i tu pojawia
się problem : co mam robić:P

W tej edycji chyba rysunki są brane pod uwagę w takiej samej ilości punktów. Oczywiście głosujący może dać większą ocenę za rysunki.

>Może doradzicie jakiś programik , który ważyłby ze 100 megabajtów max , ktoś ma pomysł? Sam nie znam >żadnych takich programów , ale jakby ktoś wiedział , to

Dnia 08.06.2006 o 20:54, Akshi napisał:

prosiłbym o konkrety , a nie linki , i żeby nie trzeba było płacić. Niestety , wygórowane wymagania
, a nagrodą jest tylko moja wdzęczność :P Może ktoś się skusi i poda mi pomocną dłoń? Z góry
dzięki:)

Próbowałeś GIMP?

Dnia 08.06.2006 o 20:54, Akshi napisał:

1. Adham
2. L.O.U.
3. FireSniper
4.Akshi


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ciekawe Adham, że zrobiłeś się szefen/dyrektorem/frzewodniczącym/pomysłodawcą/innym tej II rundy. Skoro moja jedna wielka praca nie została doceniona, to zrobię parę mniejszych. Po za tym pierwsze głupie, że ocenia się tylko 1 pracę. Proponuję całokształt. Ogólne pomysły/techniki/inne twórczości. LOU wygrał tylko przez te głupie zdjęcia, bo jako jedyny miał Photoshopa. Co powiecie o photoshopie CS2? Moim zdaniem należy zrobić, że te zdjęcia/obrazki/arty to tylko dodatek i się nie liczy. Ja wybieram kilka uniwersów:
-Heroes, Star Wars, Gothic, Elder Scrolls, i coś wymyślonego osobno przeze mnie. Termin bym proponował do może końca wakacji. I jeszcze np. limit prac do 3 do 5 , by nie było zbytniego spamowania. Chodzi, żę jak najwyżej utrzymać poziopm wszystkich prac i będą lepiej liczone od jednej większe. Od razu rezygnuję z takiej bardzo rozbudowanej i mocno rozpisanej pracy, skoro wam sięnie spodobała i nie doceniliście tego ogromu pracy. MY tu gadu-pisu, a nie wyjaśniono wszystkiego związanego ze starym konkursem. FS jakie wieści? I propopnuje dać czas dla weny np. 2 tygodnie i od poczatku wakacji zaczynamy, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Adham - świat: Warhammer 40.000
2. L.O.U. - Ashan
3. FireSniper - Warhammer 40.000
4.Liqid -?
5. Akshi -?
6.? - ?
PS. wy spróbujcie napisać do modków bo ja napisałem i nie otrzymałem odpowiedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 21:25, Liqid napisał:

Po pierwsze ciekawe Adham, że zrobiłeś się szefen/dyrektorem/frzewodniczącym/pomysłodawcą/innym
tej II rundy.

Skoro tak uważasz... :/

>Skoro moja jedna wielka praca nie została doceniona, to zrobię parę mniejszych.

Dnia 08.06.2006 o 21:25, Liqid napisał:

Po za tym pierwsze głupie, że ocenia się tylko 1 pracę.

Tak samo na Olimpiadzie jest głupie to, że tylko raz można startować?

>LOU wygrał tylko przez te głupie zdjęcia, bo jako jedyny miał Photoshopa.
Ja akurat zagłosowałem na Lorda, bo podobała mi sie jego praca. Wymyślił to dość ciekawie i był to zamek, który mógł znaleźć się w Heroesach.

>Co powiecie o photoshopie CS2? Moim zdaniem należy zrobić, że te zdjęcia/obrazki/arty to tylko dodatek

Dnia 08.06.2006 o 21:25, Liqid napisał:

i się nie liczy.

Photoshop CS2... wolę 7.0, IMO wygodniejszy, ale nigdzie go nazleźć nie mogę. A obrazki mogą być ważne, jeśli kilka osób będzie miało tyle samo punktów. Ale tu decyzja nie należy do mnie bo nie uważam się za jakiegoś "przywódcę" konkursu i tematu.

Dnia 08.06.2006 o 21:25, Liqid napisał:

proponował do może końca wakacji. I jeszcze np. limit prac do 3 do 5 , by nie było zbytniego
spamowania. Chodzi, żę jak najwyżej utrzymać poziopm wszystkich prac i będą lepiej liczone
od jednej większe. Od razu rezygnuję z takiej bardzo rozbudowanej i mocno rozpisanej pracy,
skoro wam sięnie spodobała i nie doceniliście tego ogromu pracy.

Prztoczę tylko krótki fragment tekstu z pierwszego posta FS.
"Ogłaszam konkurs na najfajniejszy projekt zamku do HoMM5 (oczywiscie nie w 3D)."
Podkreślenie moje. Zamek do H5 = 7 jednostek z 1 ulepszeniem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 18:41, el-coyote napisał:

Zgłaszam się :).


To się trzeba do listy dopisac :P


1. Adham - świat: Warhammer 40.000
2. L.O.U. - Ashan
3. FireSniper - Warhammer 40.000
4.Liqid -?
5.Akshi -?
6.el coyote - ?

No, to przerasta moje oczekiwania :) Jako optymista myślałem o dziesięciu osobach, ale 6 to i tak dobrze :)
Ciekawe ile będzie w III edycji (której to zastrzegam sobie prowadzenie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 22:54, MARIAN14 napisał:

7.Drak Budyń - ?

Dnia 11.06.2006 o 22:54, MARIAN14 napisał:

Czy można miksować światy


Raczej nie, chociaż to zależy od Lorda, którego teraz nie ma...
PS. Wpisuj się swoim nickiem na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować