Zaloguj się, aby obserwować  
FireSniper

Konkurs na zamek HoMM5!!!

363 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2006 o 23:47, Blade2 napisał:

Ten klimat, zamki, jednostki, umiejętności i oczywiście 3D. To jest to.

wiesz co, ja mysle ze ty nie jestes istota myslaca. nie bede wiecej pisal bo i tak nie zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ważne, by walka była oddana tak prosto jak w III, a będzie gut, jesli do tego dobra muzyka very god, a jeśli oprócz tego klimat, to doskonale. Nie zapominajac o grywalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 13:32, MARIAN14 napisał:

Kurczę mój kolega ma już pirata i kusi mnie, aby od niego porzyczyć do 8 czerwca jeszcze sproro
czasu a wtedy mnie jeszcze w kraju nie będzie:(:(:(


prosze cie, nie pisz tutaj o piractwie. to jest konkurs, a jak chcesz gadac o takich rzeczach to na inne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 11:45, Liqid napisał:

ważne, by walka była oddana tak prosto jak w III, a będzie gut, jesli do tego dobra muzyka
very god, a jeśli oprócz tego klimat, to doskonale. Nie zapominajac o grywalności.



W BEte Nie Grałęs ani w demo ze takie nadzije snujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 14:29, Piter Fersin napisał:

> ważne, by walka była oddana tak prosto jak w III, a będzie gut, jesli do tego dobra muzyka

> very god, a jeśli oprócz tego klimat, to doskonale. Nie zapominajac o grywalności.


W BEte Nie Grałęs ani w demo ze takie nadzije snujesz ??

nadzieje? przeciez jest grywalnosc, jest swietna muzyka, grafa wspaniala. czego wiecej chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 17:13, FireSniper napisał:

> > ważne, by walka była oddana tak prosto jak w III, a będzie gut, jesli do tego dobra
muzyka
>
> > very god, a jeśli oprócz tego klimat, to doskonale. Nie zapominajac o grywalności.

>
>
> W BEte Nie Grałęs ani w demo ze takie nadzije snujesz ??
nadzieje? przeciez jest grywalnosc, jest swietna muzyka, grafa wspaniala. czego wiecej chcesz?


Zrozumialem twego posta ze amsz nadzije ze tak bedzie a nie ze iwesz ze tak bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problemy z kompem i nie mogłem ściągnąć bety i mam też problem z demem.
Ale wiem, że będzie dobre. Lepiej chuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech nikt przez ten tydzien o nic mnie nie pyta bo mnie nie bedzie XD. Wracam w przyszla niedziele i chce wtedy zobaczyc pare nowych prac.
Pozdro all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kończę moją pracę (BARDZO AMBNITNĄ) z moim kolegą. Zobaczycie jeszcze. Jeszcze mnie popamiętacie!!! Buahahahahahaha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liczy się inwencja :
np. błękitne wrota, albo pradawna smocza światynia. Jak chcesz. Jeszcze raz - liczy się inwencja. AbeFrugo - kto tu kogo popamieta :) ( może i ja ciebie. Może)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 19:21, Liqid napisał:

liczy się inwencja :
np. błękitne wrota, albo pradawna smocza światynia. Jak chcesz. Jeszcze raz - liczy się inwencja.
AbeFrugo - kto tu kogo popamieta :) ( może i ja ciebie. Może)

ja go zrozumialem inaczej - gdzie w HoMM3 mozna rekrutowac blekitne smoki. przeciez trza cos samemu wymyslec a nie z gry brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie. Skoro termin nadsylania prac jescze nei minal postanowilem ze rozwine historie mojego miasta. Mam plan rozwinac to tak zeby odmienic cale maisto. Tylko predten musze przestudiowac historie nacji.....zeby np. nie napisac wojen z dungeonem kiedy jescz enie istnial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W HoMM 3 nie ma CHYBA błękitnych smoków. W podstawce są tylko te mroczne - szkielet smoka i zjawa smoka ( tłumaczę sam, bo mam ang. wersję). Może jest w dodatkach, ja ich nie mam. Pierwszą nadal piszę, druga praca, skromniejsza powstaje na papierze. Trochę ją historycznie powiążę z zamkiem ludzi z trójki. A właściwię rozwinę wątek DWÓCH ważnych dla tego miasta jednostek ,resztę zostawię. Zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 15:47, Liqid napisał:

W HoMM 3 nie ma CHYBA błękitnych smoków. W podstawce są tylko te mroczne - szkielet smoka i
zjawa smoka ( tłumaczę sam, bo mam ang. wersję). Może jest w dodatkach, ja ich nie mam. Pierwszą
nadal piszę, druga praca, skromniejsza powstaje na papierze. Trochę ją historycznie powiążę
z zamkiem ludzi z trójki. A właściwię rozwinę wątek DWÓCH ważnych dla tego miasta jednostek
,resztę zostawię. Zobaczycie.

w samej podstawce są: Czerwony - Czarny smok, Zielony - Złoty smok, Kościany - Widmowy. A w dodatkach dochodzą: Błękitny smok, Rdzawy smok, Magiczny smok, Kryształowy smok. Myśle ze to juz wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 15:45, LordOfUndeads napisał:

Witam wszystkich ponownie. Skoro termin nadsylania prac jescze nie minął postanowiłem że rozwinę
historie mojego miasta. Mam plan rozwinąć to tak żeby odmienić całe miasto. Tylko przedtem muszę
przestudiować historie nacji.....żeby np. nie napisać wojen z dungeonem kiedy jescze nie istniał.


Swoją drogą to byłoby ciekawe :) Zmieniłbyś całą historię H5 :D Ja może jeszce coś dopiszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować