Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trackmania 2: Canyon - gameplay prezentuje się rewelacyjnie

17 postów w tym temacie

Ja to już chyba za stary na Trackmanie jestem, jakieś to wszystko za szybkie dla mnie chociaż muszę przyznać iż prezentuje się całkiem przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zręcznościowy" model jazdy to za mało powiedziane :P To stara, dobra Trackmania i z tego się cieszę. Bez modelu zniszczeń, z zakręconymi trasami, z łamaniem praw fizyki - samochody będą latać aż miło :> Strasznie fajny wrzesień dla ludzi lubiących trochę mniej "mainstreamową" rozrywkę - Trackmania, Red Orchestra 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holly f... shit! To będzie TAK wyglądać ? Po Trackmanii nie spodziewałem się takiej oprawy graficznej. Fakt, sama gra nie za bardzo mnie kręci i zapewne w nią nie zagram, ale wyrazy uznania dla twórców za oprawę z pewnością się należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to się nazywa szybka, zręcznościowa samochodówka :) Ciekaw jestem ile razy ci kolesie od testów przejeżdżali jedną trasę żeby tak perfekcyjnie wchodzić w te zakręty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miodzio :-).Oj będzie się działo.Tylko że mój growy mieszek na wieść o niej aż zawył.Chyba będzie trzeba dokonać jakiś cięć zakupowych bo inaczej nie da rady.Mam tylko nadzieję że polskim wydawca zostanie jakaś pożadna firma a nie ta parszywa na literę C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sie ze mna dzieje, wyscigowka mnie oczarowala (?!) Oo
To jest ta gra, gdzie mozna bylo samemu tworzyc takie zakrecone trasy, z roznymi wyskokami?

Ciekawe ile kur...czakow rzucil kierowca dopoki tak przejechal te trasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 20:33, calwert napisał:

Miodzio :-).Oj będzie się działo.Tylko że mój growy mieszek na wieść o niej aż zawył.Chyba
będzie trzeba dokonać jakiś cięć zakupowych bo inaczej nie da rady.Mam tylko nadzieję
że polskim wydawca zostanie jakaś pożadna firma a nie ta parszywa na literę C.

Jedynkę wydawał Techland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2011 o 21:29, Dared00 napisał:

> że polskim wydawca zostanie jakaś pożadna firma a nie ta parszywa na literę C.
Jedynkę wydawał Techland.

Ale Ubisoft wykupił Nadeo. Ubi wyda tą grę w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować