Zaloguj się, aby obserwować  
Jackaloppe

Kolejna niespodzianka

59 postów w tym temacie

Tak ... fajnie że można kupić 3 gry płacąc za 2 !! ale szkoda że niema ilości postów dodanych od ostatniej wizyty, odpowiedzi na twoje posty (to mnie najbardziej boli :/) i fajnie jakby były wizytówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to prawda. Może robiłem sobie za duże nadzieje, ale z czatu z panem Hajek wywnioskowałem, że można będzie płacic wPLN za tyle gry, ile ci się podoba, a może nawet i wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:49, mułek napisał:

to prawda. Może robiłem sobie za duże nadzieje, ale z czatu z panem Hajek wywnioskowałem, że można będzie płacic wPLN za
tyle gry, ile ci się podoba, a może nawet i wysyłkę.


powiem szczerze, ze tez mialem taka nadzieje... pierwsze co zrobilem jak wrocilem ze szkoly to zobaczylem ile mam wpln (175) i ucieszony myslalem ze kupie od razu jakas gre... przeliczylem sie :D gotowki malo... wpln duzo... szkoda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 19:19, colin mcrae napisał:

A jak myslicie kiedy te niespodzianki do nas dojdą


jakie niespodzianki ? nowe forum, sklep, wPLN itd... jeszcze malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 19:41, scooby01 napisał:

jakie niespodzianki ? nowe forum, sklep, wPLN itd... jeszcze malo?

A co za różnica nowe forum czy stare? Sklepów internetowych jest sporo, a póki co wybór nie zachwyca. wPLN są i nie ma ich na co wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 09:17, mkaa napisał:

> jakie niespodzianki ? nowe forum, sklep, wPLN itd... jeszcze malo?
A co za różnica nowe forum czy stare?


To jest wielka różnica. Gdybyś był/a na starym forum tak długo jak ja i inni to byś zauważyła ogromną różnicę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 08.10.2005 o 09:18, DEViANCE napisał:

To jest wielka różnica. Gdybyś był/a na starym forum tak długo jak ja i inni to byś zauważyła ogromną różnicę :>


Różnica jest, owszem, ale to przeciez jeszcze nie jest ostateczna forma forum. Przynajmniej mam taką nadzieję. Ktoś z CDP pisał że liczą na naszą kreatywność, yyyy, niech wrzucą rózne skiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 09:18, DEViANCE napisał:

> > jakie niespodzianki ? nowe forum, sklep, wPLN itd... jeszcze malo?
> A co za różnica nowe forum czy stare?


To jest wielka różnica. Gdybyś był/a na starym forum tak długo jak ja i inni to byś zauważyła ogromną różnicę :>


a ile to Ty byles na forum poprzednim ;p mkaa byl sporor czasu:)
no na kolejne niespodzianki poczekamy. bo sadze ze cdp musi dopracowac to forum.
nie powiem ze mis ei nie podoba :) ale jest inne :) :D (stwierdzenie dokrywcze)
mam andzieje ze ta niespodzianka bedzie zwiazana z przerobka forum , typu rozwiniecie "mojego konta" odnosniki do odpowiedzi moze troszke wiecej kolorow:) bo jak sie otwiera topic to tak szaro jest , wiem idzie jesien, depresje etc no ale...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, Gebbeth, ale nie mogę odpowiedzieć na Twój post
--> Oj ja byłem ... Ponad 1,5 roku ;) Tam się dorobilem stopnia księdza(księcia;)) więc wiem jaka jest roznica. Ale jak mówil Budo, jeszcze na pewno pozmieniają jakieś rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 11:04, DEViANCE napisał:

Nie wiem czemu, Gebbeth, ale nie mogę odpowiedzieć na Twój post
--> Oj ja byłem ... Ponad 1,5 roku ;) Tam się dorobilem
stopnia księdza(księcia;)) więc wiem jaka jest roznica. Ale jak mówil Budo, jeszcze na pewno pozmieniają jakieś rzeczy.


:) Mkaa byl dluzej choc chyba nie mial ksiecia:) zreszta tytuly o niczym nie swiadcza :) procz ilsoci postow:) nie zebym podawal Tyhe za przyklad:) no ale duzo pozniej ode mnei weszla na forum ( w moje urodziny ^^)

hmmm
co do rownosci obywatyli:) jeden obywatel nie rowny drugiemu :)))
maja byc obnizenia statusów za spam lamanie regulaminu etc:)
wiec beda te (są)z statusy dodatnie:D tylko cieakwe od czego zalezne. w Sumie trudno uzaleznic te statusu od czegos innego niz posty Robotnik tez nie jest zly:DDD

jakos zal calego tamtego forum:D ale to chyba przyzwyczajni do wszytskiego:D to forum jest lepsze podobno :D poczekamy zobaczymy. No ale fakt cdp ciagle ans zaskakuje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 11:42, Gebbeth napisał:

> Nie wiem czemu, Gebbeth, ale nie mogę odpowiedzieć na Twój post
> --> Oj ja byłem ... Ponad 1,5 roku ;) Tam się
dorobilem
> stopnia księdza(księcia;)) więc wiem jaka jest roznica.
:) Mkaa byl dluzej choc chyba nie mial ksiecia:) zreszta tytuly o niczym nie swiadcza :) procz ilsoci
postow:)

Nie wiedziałem, że ludzie wiedzą ile czasu na tym forum byłem:)
Nie gonię za tytułami, po prostu piszę gdy mam co (a nie tylko po to aby pisać). Dlatego też księcia nie mogłem mieć. Niemniej tamto forum jednak znałem i nie mogę powiedzieć, aby to było czymś lepszym. Z drugiej zaś strony dla mnie forum powinno po prostu działać i tyle. Wszelkie udziwnienia, możliwości dodawania znaczków, mordek, uśmiechów, zdjęć, itp. jedynie przeszkadzają. Więc niech pozostanie jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować