Zaloguj się, aby obserwować  
Jackaloppe

Kolejna niespodzianka

59 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2005 o 13:09, colin mcrae napisał:

Ciekawe jaka będzie kolejna niespodzianka od serwisu www.gram.pl


Wg mnie jeśli chodzi o forum będą to wizytówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 13:16, colin mcrae napisał:

Chodzi mi o jakąś wirtualną kase tak jak byla

Za wirtualną kasę będe kupował tylko jakieś gadzety jak będą dostępne, bo gier tych tańszych się nieopłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 13:09, colin mcrae napisał:

Ciekawe jaka będzie kolejna niespodzianka od serwisu www.gram.pl


konto pocztowe w domenie "ja.gram.pl" :)
np. arkadiusz@ja.gram.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wizytówki będą na pewno. Tak powiedział pracownik Cd-Projektu.

Trzeba dać się nowemu portalowi ustabilizować ^_^. A wy chcecie jeszcze więcej...:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce przez swoje słowa powiedzieć pytanie które brzmi tak:
Czy ktos wie jaka bedzie druga nagroda od założycieli www.gram.pl
Tak jak byla pierwsza 45 wPLN to jaka bedzie druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:29, Valed napisał:

Wizytówki będą na pewno. Tak powiedział pracownik Cd-Projektu.

mógłbyś podać źródło tej informacji?

... ach faktycznie! w przypiętym wątku . no to czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:07, Xqu napisał:

Ale jaja! :] Dostałem aż 325!!! Wirtualnych Zyli. Po prostu kocham CDP! Niech się schowają inni, CDP bije wszystkich na
głowę!

Ja zauważyłem że mam tyle samo, z drugim zdaniem ZGADZAM SIĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kolejnych niespodzianek, to myślę, że na darmowe ''pieniążki'' to nie ma co (zachłannie) liczyć. Na wszystko trzeba zasłużyć, a przecież gdzieś było już napisane, że wPLN będzie można zdobyć w jakiś inny sposób niż zakup gier. Sądzę, że chodzi tu o konkursy w których zamiast jakiś bzdetnych nagród, typu podkładka pod mysz, można będzie dostać kilka "wirtów" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:55, colin mcrae napisał:

Chce przez swoje słowa powiedzieć pytanie które brzmi tak:
Czy ktos wie jaka bedzie druga nagroda od założycieli www.gram.pl
Tak
jak byla pierwsza 45 wPLN to jaka bedzie druga


Pierwsze primo - kto powiedział, że to będzie nagroda? Mowa była o niespodziance, a niespodzianka może być przyjemna, ale niekoniecznie aż tak przyjemna, żeby zasługiwała na miano nagrody.

Destro wyraźnie powiedział: „Stali bywalcy forum cdprojekt.info z pewnością zauważą brak wizytówek - tu mogę zdradzić, że szykujemy niespodziankę. Dużą :).”, stąd łatwo wywnioskować, że niespodzianka będzie dotyczyć właśnie wizytówek bądź ich odpowiedników. I jakby poszperać na nowym serwisie tu i ówdzie, można wysnuć kolejne przypuszczenia. W dziale „Moje Konto” mamy tuż pod ksywką następującą frazę: „Moje konto ja.gram.pl”. Intuicja podpowiada mi, że słowa te są zapowiedzią, iż wizytówki pojawią się w najbliższym czasie i, co ważniejsze, będą miały dużo bardziej przejrzysty i łatwiejszy do zapamiętania adres w postaci nick.gram.pl np. dadix.gram.pl, TYHE.gram.pl, lol89.gram.pl. Oczywiście są to jedynie przypuszczenia, ale podparte widocznymi przesłankami. Kolejne nowości na forum, które z pewnością pojawią się na dniach, a które widać już teraz to: możliwość zmiany skórki na forum (domyślna Milk, patrz -> Ustawienia), możliwość wyświetlania awatarów tuż pod ksywką, obok posta użytkownika (również -> Ustawienia) i kilka mniej znaczących szczegółów. Warto dodać, że jeśli właściwie interpretuję słowa Destro: „Inna niespodzianka wiąże się z wyglądem forum – tu jednak liczyć będziemy na waszą kreatywność.”, to użytkownicy będą mogli sami tworzyć skórki forumowe, najlepsze z nich zaś będą wybierane i dopuszczane do powszechnego użytku.

Oto mówiła wróżka Dadix ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować