Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA najwyraźniej planuje kolejną odsłonę... Alpha Centauri!

15 postów w tym temacie

[unosi brew, a zaraz potem zaczyna się patrzeć podejrzliwie] Jeśli przerobią Alpha Centauri na jakąś strzelankę czy inną zręcznościówkę, NIE WYBACZĘ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie tego sobie wyobrazić, bo niby jak miało by to wyglądać? Alpha Centauri jak na obecne "standardy" jest grą "strasznie skomplikowaną i w ogóle dla geeków", dodajmy do tego EA to cóż z tego wyniknie? Pewnie niewiele, jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 19:56, Kapistran napisał:

Nie jestem w stanie tego sobie wyobrazić, bo niby jak miało by to wyglądać? Alpha Centauri
jak na obecne "standardy" jest grą "strasznie skomplikowaną i w ogóle dla geeków", dodajmy
do tego EA to cóż z tego wyniknie? Pewnie niewiele, jak zwykle...


Fallout 3 pokazał, jak zabierać się za wskrzeszanie (czytaj:

Spoiler

gwałcenie

) tego typu marek, by skłonić gawiedź do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak jest nastawiona na multi to pewnie kolejny fps, nie ma co sie oszukiwac, przyznam, ze o grze pierwszy raz slysze chociaz w tamtym czasie mialem juz pcta (jakby ktos myslal ze bylem za mlody) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwójkę może by i było miło zobaczyć, ale nie od EA, i nie jako tytuł AAA.
Co się wtedy z takimi strategiami dzieje pokazała Civ5.

Zważywszy że Brian Reynolds pracuje teraz nad grami na Facebooka, ta ewentualność wydaje się dość zabawna, a nawet ironiczna.

Btw. właśnie ostatnio ponownie pogrywam w AC. Miodzio. Najlepsza 4x w jaką grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Kolejny "remake" w postaci FPSa, na siłę udający głęboką poważną i skomplikowaną "strategię"?
Poza tym, czy skoro kiedyś była gra pod nazwą Alpha Centauri, to już trzeba wsnuwać wnioski, że teraz też to będzie strategia?
Z przykrością trzeba stwierdzić, że dziś takie gry strategiczne nie wpisują się w modele biznesowe wielkich wydawców. O ile więc to będzie strategia, to raczej taka casualowa, prosta, bo dzisiaj już nie ma miejsca dla dużych skomplikowanych produkcji tego typu, co potwierdzają kierunki w jakich idą najwięksi tej branży. Nawet Civ 5, choć ma kilka ciekawych założeń, to skala uproszczeń potrafi przerazić fana gatunku i tytułu.
Civ 6 będzie pewnie przypominała zręcznościówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że EA będzie się starało zrobić konkurencję dla Starcrafta II od Activision Blizzard(skoro gra ma byc nastawiona na multi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować