Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - hotfix 1.35 wydany

27 postów w tym temacie

nie ma nic o dziwnych rozdzielczościach ani o nie działających cutscenkach erotycznych. Ryzykować nie zamierzam zostaje na 1.2 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo dodano ją przy okazji 1.3. Hacket, co z rozdzielczościami ? Grałem ostatnio w 1440:900 (16x10) i chodzi wyśmienicie. Cutscenki erotyczne też nie sprawiały problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej bawi nastepujaca rzecz:

Po instalacji patcha 1.3maksymalna rozdzielczosc jaka proponuje mi gra to 1920 x 1080. Problem w tym, ze mam monit 2560 x 1600, wiec nie tylko rozdzialka jest wieksza, ale i inne poroporcje - nie 16:10, a 16:9. Pisze wiec do pomocy technicznej... Otrzymuje odpowiedz szybko od bardzo milej Pani, ze znaja ten problem i aby go "obejsc" musze wyedytowac recznie pliki konfiguracyjne gry. Ale wtedy musze stworzyc sobie skrut bezposrednio do pliku Witcher.exe, poniewaz każde uruchomienie launchera bedzie przywracalo mi 1920 x 1080. Jakos to przezyje, choc zabawa z opcjami graficznymi gry, staje sie troche mniej przyjemna...

I uwaga po 2 dniach dostaje ponownego maila z supportu, ze.. usuneli wszystkie rozdzielczosci powyzej Full HD, gdyz generuja one problemy!!!

Lol - latwiej cos usunac, niz rozwiazac problem - pomijam fakt, ze u mnie dziala wysmienicie ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

usunięto problem z niezapisywaniem się osiągnięć na Steamie;

ktoś mi powie czy jak mam zatem pudełkowego wiedźmina 2 kupionego w Polsce to mogę go mieć na steamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby tak jeszcze obniżyli wymagania systemowe... gdzieś tak z 50%, to już bym się cieszył :) A tak to przeszedłem prolog, doszedłem do Flotsam i gra poszła pod młotek, bo miałem dość oglądania 10-20 fps na najniższych detalach w 1280x800.

Ta cała sytuacja ma jeden plus - grę kupiłem po patchu 1.3, więc nie musiałem jej aktywować, w związku z czym nic nie stało na przeszkodzie, żeby ją sprzedać. Może teraz jakiś szczęśliwiec z dwoma GTX580 się nią cieszy. Bóg z nim.

Wiesiek 2 trafia na moją listę najgorzej zoptymalizowanych gier wszech czasów w segmencie AAA i ląduje... zaraz po Crysisie 1 i Crysisie Warhead, na trzecim miejscu. Biorąc pod uwagę wszystkie segmenty, trafia nieco dalej - przegrywa z Rig''n''Rollem (absolutnie najgorzej zoptymalizowana gra, w jaką kiedykolwiek dane mi było zagrać) i kilkunastoma niemieckimi pseudo-symulatorami traktorów/ciągników/kombajnów/autobusów/farmera/szlifierki kątowej/młota pneumatycznego i czort wie czego jeszcze. Jednak w/w nie można uznać za gry z segmentu AAA, toteż w nim ląduje na trzecim miejscu, przed GTA IV i dodatkami do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz. Jak masz 5-letnią kartę graficzną to nie płacz.

Mam Radeona HD 6850 za mniej jak 600zł (czyli średnia półka chyba albo i niżej) a gra śmiga 60 klatek na maksymalnych detalach. Może ubersampling sobie włączyłeś i dlatego masz 10 fps...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@n33trox

Po to twórcy wersji pecetowych dostają kasę od nvidi i intela, żeby wymagania rosły (sztucznie przez zły kod) i napędzały sprzedaż hardware.

Ci, których to nabijanie w butelkę irytowało dawno już grają na konsolach, a na PC w strategie i MMO.

Wszyscy narzekają, że na PC są porty gier z konsol. Od 6 lat mamy te same konsole i porty z nich, a jakoś wymagania gier na PC w ciągu tych 2 lat wzrosły 2-3 krotnie (zaczynały sie od jednordzeniowców, dziś wołają Quady).
Czyżby konsole miały aż tak dużo ukrytej mocy, że nowe gry wymagają 2-3 x mocniejszego sprzętu?

Otóż nie, to zwykła polityka biznesowa. Intel i nvidia płaci za wyższe wymagania i je dostaje.

Czemu Pecet , który na hight ciągnął płynnie Crysisa 1 nie daje sobie rady z pecetową wersję Fable III? Silnik Fable bardziej zaawansowany? Detali więcej? hmm?

Po prostu gracz pecetowy zawsze będzie dymany i zmuszany do wymiany sprzętu sztucznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I na cholerę był im ten 3D Vision? Dla kogo to, 5% graczy? Pewnie nawet nie tyle.

Tylko ekstra problemy w każdej wersji. I pewnie przy następnej aktualizacji sterowników też jakieś wyskoczą znając zielonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować