Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prawie trzy godziny cut-scenek w Batman: Arkham City; twórcy zdradzają receptę na sukces gry

7 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Raport BBFC ujawnił, jak długo będą łącznie trwały przerywniki filmowe w Batman: Arkham City. Dax Ginn wyjawił też, jaka jest jego zdaniem recepta na odniesienie sukcesu.

Przeczytaj cały tekst "Prawie trzy godziny cut-scenek w Batman: Arkham City; twórcy zdradzają receptę na sukces gry" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arkham Asylum było dla mnie słabe i bardzo schematyczne. Po ukończeniu 42% gry nie mogłem już na nią patrzeć i Arkham City raczej tego nie zmieni ;/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Arkham Asylum w dniu premiery i przeszedłem ją 5 razy pod rząd. Gra wciągnęła mnie niesamowicie.
Aż sie boje co bedzie z Arkham City :)

MUST HAVE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, patrząc na poprzednią część (oraz widząc filmiki z tej, a także zawierzając twórcom - jako jednym z nielicznych) ta gra jest również dla mnie absolutnym must have''em :) zapowiada się znakomicie, pierwsza jej część dostarczyła mi mnóstwa godzin rozrywki na najwyższym poziomie (i ogromnego pozytywnego zaskoczenia), z Arkham City (mam nadzieję) będzie podobnie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować