Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bonusy do pre-orderów Gears of War 3 oraz Forza 4 dostępne w sklepie gram.pl

22 postów w tym temacie

Odnośnie "zawieszek", czy decyduje kolejność składania zamówień?
Jeżeli tak to czy uwzględniając te już złożone, zostały jeszcze te nieśmiertelniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 11:35, Damianuss1 napisał:

Z całą pewnością kupię obie gry, trzeba troszkę gotówki odłożyć :).


Problem jest taki, że ja już multum kasy wydam na gry w tym roku. :D Niedługo Deus Ex, potem Dark Souls, następnie TES: Skyrim.

A co z BF3? Co z Forzą? Co z GoW3? Cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem że zadowolę się limitowaną edycją GoW3 właśnie z gram pl. Miałem chęć kupienia sobie edycji Epickiej ale po tym co zrobił Epic Games nie dam się naciągać na dodatkowe koszty. Poza tym będę miał grę w polskiej wersji (nie żebym miał problemy z angielskim ale pl to pl :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Forzę Motorsport 4 czekam z niecierpliwością. Za niedługo wracam do 3ki aby sobie narobić jeszcze większego smaka ;) I zastanawiam się nad kolekcjonerką właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy Forza faktycznie jest dwu-języczna, tzn pełna angielska i polska kinowa/pełna polska bo ultima na przyklad podaje ze polskie napisy...
Ktoś się orientuje?
Gearsy już zamówione za granicą bo nie chce mi sie jezyka w dashboardzie zmieniac tylko dla jednej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 14:18, Jarden napisał:

Pytanie tylko czy Forza faktycznie jest dwu-języczna, tzn pełna angielska i polska kinowa/pełna
polska bo ultima na przyklad podaje ze polskie napisy...
Ktoś się orientuje?

Najprawdopodobniej sytuacja będzie taka sama jak z trójką: polskie napisy. Co gorsza, w trójce język dashbordu nic nie dawał, gra była zawsze po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 14:19, Dared00 napisał:

Najprawdopodobniej sytuacja będzie taka sama jak z trójką: polskie napisy. Co gorsza,
w trójce język dashbordu nic nie dawał, gra była zawsze po polsku.


Trójkę mam z zagranicy więc nawet o tym nie wiedziałem.
Z drugiej strony z dwojga złego lepiej mieć polskie napisy niezleżnie od języka dashboardu niż jak to jest np w serii NFS (czy Assassin''s Creed) polski dashboard = polskie napisy, jakikolwiek inny jezyk dashboardu = jezyk ruski:P
Tak czy siak dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować