Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Tanks z pięcioma milionami graczy

14 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2011 o 18:43, metron7 napisał:

Nie wiem jak tak strasznie [m-I] gra może mieć tylu użytkowników .Ja włączyłem zagrałem
dwie rundy wyłączyłem, nie dla mnie


Widać że kolega kulturą nie grzeszy...

Co do tematu: grać nie grałem, po prostu nie miałem jak zaciągnąć. Ale jeżeli taka darmowa masówka potrafi tylu ludzi zaciągnąć do grania to tylko pogratulować... pewnie i ja bym się dobrze przy niej bawił, pamiętam Tanks na pierwszych "konsolach", potem Panzer Elite wpadło na chwilę i dobrze wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż to, onet zawitał w te progi. Nie masz już bardziej zaawansowanych słów na to by przedstawić swoją opinię.
Ja tam mogę to samo powiedzieć o kilku innych grach, z tą różnicą że dla każdej mógł bym dobrać inne słowa i żadne nie byłoby wulgarne.
Gram w WoT od czasu zamkniętej bety. Jak dotąd gra cały czas daje mi kawał dobrej i w miarę wymagającej rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 Milionów ?? Tylko, czy aż ??. Może to i lepiej bo jakby większa ilość hałastry się dorwała to... rozgrywki chyba nie byłyby zbyt przyjemne..
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 18:43, metron7 napisał:

Nie wiem jak tak strasznie [m-I] gra może mieć tylu użytkowników .Ja włączyłem zagrałem
dwie rundy wyłączyłem, nie dla mnie


Degrad -1 za słownictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie i gra naprawdę dobra ale po 3 tygodniach gry tak dzień w dzień potrafi zanudzić człowieka a do tego mało map jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ty jeśli kogoś cytujesz to wycinaj z cytatów słowa które łamią regulamin, upominany byłeś już wielokrotnie dlatego za słownictwo, którego nie ocenzurowałeś otrzymujesz Degrad -2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się że w tekscie jest mały błąd otóż studio które stworzyło WoT-a i teraz tworzy World of Planes mieści się w o ile dobrze pamiętam w Mińsku więc jest z Białorusi a nie z Ukrainy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 19:51, Soldier_pl napisał:

Zdaje mi się że w tekscie jest mały błąd otóż studio które stworzyło WoT-a i teraz tworzy
World of Planes mieści się w o ile dobrze pamiętam w Mińsku więc jest z Białorusi a nie
z Ukrainy

Faktycznie
Jego siedzibą jest Londyn, natomiast biuro projektowe ulokowane jest w Mińsku na Białorusi[2].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze , nie Ukraińskie tylko Białoruskie ( >_> ) ,a po drugie to odinstalowałem tydzień temu...strasznie słabe. Strasznie dużo trzeba grać ,żeby na cokolwiek zarobić. Robi sie to bardzo męczące po dłuższym czasie a do tego nudne.. Gra ma chyba..jakieś 3? mapy. Więc nie zaszaleli..
Ja myśle, że gra nie ma 5 milionów graczy. To jest 5 milionów kont, a nie aktywnych graczy. Ja zawsze widziałem jakieś 360 000 (jest wskaźnik w menu). Sporo osób pewnie wywaliłóa gre nie usuwając konta.

No cóż, wg mnie strata czasu, ale jak już robią WoP to może i to ogarne. A nóż bedzie fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 20:45, SERGYO napisał:

Po pierwsze , nie Ukraińskie tylko Białoruskie ( >_> ) ,a po drugie to odinstalowałem
tydzień temu...strasznie słabe. Strasznie dużo trzeba grać ,żeby na cokolwiek zarobić.
Robi sie to bardzo męczące po dłuższym czasie a do tego nudne.. Gra ma chyba..jakieś
3? mapy. Więc nie zaszaleli..
Ja myśle, że gra nie ma 5 milionów graczy. To jest 5 milionów kont, a nie aktywnych graczy.
Ja zawsze widziałem jakieś 360 000 (jest wskaźnik w menu). Sporo osób pewnie wywaliłóa
gre nie usuwając konta.

No cóż, wg mnie strata czasu, ale jak już robią WoP to może i to ogarne. A nóż bedzie
fajne :D


Gra ma ok. 20 map, cóż bez premki idzie dość szybko dorobić sie dobrych pojazdów, bo czym jesteś lepszy np. dużo zniszczonych oponentów, odkryć wroga, uszkodzeń itd tym większy exp i kasa.
Gra dość dobrze zbalansowana, gram tak 1h dziennie i miło jest, co ważne nie czuć aż takiej różnicy miedzy grającym faktycznie za free a tymi jadącymi na goldzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 19:51, Soldier_pl napisał:

Zdaje mi się że w tekscie jest mały błąd otóż studio które stworzyło WoT-a i teraz tworzy
World of Planes mieści się w o ile dobrze pamiętam w Mińsku więc jest z Białorusi a nie
z Ukrainy


Nie World of Planes tylko World of Warplanes. Ta pierwsza to gra twórców Wings of Prey, do której notabene można się zapisywać na betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować