Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Teorie spiskowe

248 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2009 o 18:21, Budo napisał:

> Budo, budynki były projektowane, aby wytrzymać uderzenie samolotów, które latały
w czasie
> projektowania budynków! Te samoloty, które uderzyły w obie wieże, były większe niż
te,
> które przewidywał projekt.

Nieprawda. Ty też nie czytasz co piszę, bo również zostało wykazane, że wtc powinny wytrzymać
uderzenie samolotów, jakie w nie walnęły. Były projektowane, żeby wytrzymać uderzenie
takich maszyn, bo te które uderzyły nie różniły się specjalnie od tych, które były zakładane
przy projektach. Dokładne tabelki w linku:
http://911research.wtc7.net/wtc/analysis/design.html


Właśnie ! W Empire State Building (zbudowanym bodajże w 1931) uderzył samolot ,wcale nie mały, B-25 (który pierwszy lot odbył w 1940) i budynkowi jak widać nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliście ten film o WTC i religiach itd? Naprawdę mocny, po oglądnięciu tego sądzę, że WTC zostało "wyburzone", ale nie przez samoloty:)

również zachęcam do oglądnięcia tej konferencji tutaj.. http://www.ufoonline.pl/
Naprawdę ciekawa, zrobiona w 2001 roku, a nigdy o niej nie słyszałem ;P
Na samym dole jest ten dokument, o którym mówiłem powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 18:32, cmurder napisał:

tego jest dużo więcej , nie tak daleko patrząc to w takim DEUS EX imo jedna z lepszych
gier , jest też motyw wysadzenia WTC , a kiedy gra powstała wszyscy dobrze przecież
wiemy

Co do Deus Ex''a - zgadzam się, gra jest genialna i łączy mnóstwo znanych teorii spiskowych [ Area 51, Iluminaci, Nowy Ład, kontrolowanie ludzi etc etc ] ale tam nie ma żadnego motywu wysadzania jakichkolwiek wież ;-).

A co do ataków na WTC z 11.09 ... cóż ... wiele już na ten temat powiedziano, ja tam jestem zdania, że oficjalne info jest nieprawdziwe / nie do końca prawdziwe. Ot choćby jedna z wielu zagadek - dlaczego wieże WTC zostały ubezpieczone na wypadek ataku terrorystycznego przed samymi atakami? Co takiego uderzyło w budynek Pentagonu? Bo chyba nie był to samolot z tego co można tu i ówdzie zobaczyć i usłyszeć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

KŁEJK to Ty? xD
A czemu nie KUEJK? :D
W Pentagon ponoć miała uderzyć niewielka maszyna bezzałogowa, oficjalna wersja jest taka, że kolejny samolot pasażerski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 18:43, Tyler_D napisał:

> tego jest dużo więcej , nie tak daleko patrząc to w takim DEUS EX imo jedna z lepszych

> gier , jest też motyw wysadzenia WTC , a kiedy gra powstała wszyscy dobrze przecież

> wiemy
Co do Deus Ex''a - zgadzam się, gra jest genialna i łączy mnóstwo znanych teorii spiskowych
[ Area 51, Iluminaci, Nowy Ład, kontrolowanie ludzi etc etc ] ale tam nie ma żadnego
motywu wysadzania jakichkolwiek wież ;-).

no fakt troche zmanipulowałem ,no ale to na potrzeby wątku ;-) chodzi oczywiście o statuę wolności


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 18:55, Budo napisał:

KŁEJK to Ty? xD

No tak wyszło że to ja.

Dnia 09.04.2009 o 18:55, Budo napisał:

A czemu nie KUEJK? :D

Wiesz ... jakoś mi to nie pasowało. :-P

Dnia 09.04.2009 o 18:55, Budo napisał:

W Pentagon ponoć miała uderzyć niewielka maszyna bezzałogowa, oficjalna wersja jest taka,
że kolejny samolot pasażerski.

Wracając do tematu ... pewnie już to wszyscy zainteresowani widzieli ale co tam:

http://www.youtube.com/watch?v=lsWZHKIg3Cs

Nie wiem co to jest ... samolot bezzałogowy, rakieta, bomba ... cokolwiek to jest samolotem pasażerskim to to na pewno nie jest. Jeśli ktoś chce mi wmówić, że to jest samolot pasażerski to sorry Wintetou ... ja tego nie kupię.

I to mi coś przypomniało ... a taka fotka

http://thebiggestsecretpict.online.fr/nwo/Pentagon_9_7_01_trajectory.jpg

Widzicie ten biały "maz" na zaznaczonym fragmencie ? Tak się dziwnie składa, że ten "maz" to właśnie idealnym tor po którym to "coś" wleciało w Pentagon i narobiło bajzlu ... ciekawe prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótki filmik nt Pentagonu.

Jeśli założyć, że temperatura i zniszczenia w wtc były tak ogromne, że położyły obie wieże, dlaczego Pentaon jest tylko draśnięty?
http://www.youtube.com/watch?v=BmP2Vy8K0i0&feature=related

Albo w Pentagon nie uderzył samolot pasażerski, albo wtc wyleciało w powietrze z innych przyczyn, albo obie wersje naraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 19:12, Budo napisał:

Jeśli założyć, że temperatura i zniszczenia w wtc były tak ogromne, że położyły obie
wieże, dlaczego Pentaon jest tylko draśnięty?

Dobre pytanie :-D.

Dnia 09.04.2009 o 19:12, Budo napisał:

Ano ... ciekawe ciekawe ... trochę filmów nt oglądałem i z tego co pamiętam tłumaczono to tak, że kadłub samolotu wbił się w Pentagon, a skrzydła? Heh ... to "ponoć" miały się też wbić [ tyle, że po budynku tego nie widać ] i / lub odpaść i zostać porozrzucane na zewnątrz. Jasssne ... ciekawe kto w to uwierzy ...

Dnia 09.04.2009 o 19:12, Budo napisał:

Albo w Pentagon nie uderzył samolot pasażerski, albo wtc wyleciało w powietrze z innych
przyczyn, albo obie wersje naraz...

W Pentagon na pewno nie uderzył samolot pasażerski [ swoją drogą to mi przypomniało o tym trzecim samolocie, który to niby miał się rozbić gdzieś w lesie / łące (?), ciekawe jest tylko, że nie było tam ciał ludzi ... ] a w WTC co prawda samolotu uderzyły [ pomijając to, że nie wiadomo czy cywilne czy wojskowe ] ale imo bezpośrednią przyczyną zawalenia były podłożone tam ładunki wybuchowe. A samoloty spełniły tylko rolę przykrywki. Gdzieś na yt był / jest też film który nakręcił ktoś z sąsiedniego budynku obok WTC - wnioski? Na chwilę przed zawaleniem się jednej z wież można było wyczuć i zauważyć [ co zostało też zarejestrowane ] drgania podobne do tych które są w momencie gdy używa się materiałów wybuchowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 18:21, Budo napisał:

> /.../ Z jakiego
powodu nie przereagował? Ano pewnie z takiego, że temperatura nie była wszędzie równa,
w niektóych miejscach mogło być nie dość gorąco, albo pochodził on z ładunków, które
nie eksplodowały. Nie masz się co kłócić z naukowcami z 3 czy 4 uniwerków.

>
Po pierwsze, to naukowcy z trzech czy czterech uniwersytetów kłócą się z naukowcami z wielu innych. To są Stany Zjednoczone, gdzie wszystko przelicza się na sławę lub pieniadze i nie wiadomo, co ważniejsze. Za sławą idą granty na badania.
O ile, oczywiście, są to naukowcy, a nie postacie zmyślone. Sprawdzałeś, że są to rzeczywiście żyjący i pracujący na tych uniwersytetach naukowcy i że to faktycznie oni prowadzili badania?
A po drugie - termit jest na tyle znany i to od półtora wieku, ze uczyłem się o nim na studiach - na pierwszym roku, kiedy miałem chemię nieorganiczną. I owi "naukowcy" kitu mi nie wcisną. Ja, owszem, jestem zwolennikiem spiskowej teorii dziejów, ale nie widzę spisków tam, gdzie ich nie ma.
Jeśli w tej sprawie był spisek, to potem - wykorzystano atak do wprowadzenia większej kontroli społeczeństwa.
A po trzecie - cóż to jest "nano-termit"!? Producent, charakterystyka, dostępność na rynku. Chyba, że do tego kolejna spiskowa teoria bedzie potrzebna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 19:12, Budo napisał:

Krótki filmik nt Pentagonu.

Jeśli założyć, że temperatura i zniszczenia w wtc były tak ogromne, że położyły obie
wieże, dlaczego Pentaon jest tylko draśnięty?
http://www.youtube.com/watch?v=BmP2Vy8K0i0&feature=related

Albo w Pentagon nie uderzył samolot pasażerski, albo wtc wyleciało w powietrze z innych
przyczyn, albo obie wersje naraz...


lol nieruszony monitor i otwarta książka ! i oni mi tu będą wciskać kit że w Pentagon uderzył samolot pasażerski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 19:33, ev1l_on3 napisał:

> /.../ > lol nieruszony monitor i otwarta książka ! i oni mi tu będą wciskać kit że w Pentagon
uderzył samolot pasażerski

W czasie drugiej wojny swiatowej kilkunastu pilotów, którym spadochrony się nie otworzyły, przeżyło upadek na ziemię z wysokości kilometrów. Po wojnie rozbił się samolot pasażerski, w którym wybuchła bomba. Stewardessa, Vesna Vulovicz (o ile dobrze pamiętam nazwisko) przeżyła. Też spisek!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 19:24, KrzysztofMarek napisał:

Po pierwsze, to naukowcy z trzech czy czterech uniwersytetów kłócą się z naukowcami z
wielu innych. To są Stany Zjednoczone, gdzie wszystko przelicza się na sławę lub pieniadze
i nie wiadomo, co ważniejsze. Za sławą idą granty na badania.


Drogi rozmówco- to jest także Dania i Australia. Próbki były badane w różnych miejscach przez różnych specjalistów za pomocą różnych technik. W dodatku artykuł ukazał się w poważnym piśmie, a tak się składa, że wiem jak wyglądają przesiewy do takich pism- byle co tam nie idzie, poza tym ktoś musiał to też recenzować. Uważam, że ta publikacja jest rzetelna, co już Galadinowi pisałem.

Dnia 09.04.2009 o 19:24, KrzysztofMarek napisał:

O ile, oczywiście, są to naukowcy, a nie postacie zmyślone. Sprawdzałeś, że są to rzeczywiście
żyjący i pracujący na tych uniwersytetach naukowcy i że to faktycznie oni prowadzili
badania?


Błagam Cię, patrz punkt wyżej. Masz ich pełne dane, ich placówki naukowe, a także adresy internetowe i telefony- możesz sobie po nazwiskach zdjęć na googlach poszukać... jak już mówiłem artykuły do pism naukowych są weryfikowane, nie ma obawy, że to jest zamówione, albo robione przez fikcyjne osoby.

Dnia 09.04.2009 o 19:24, KrzysztofMarek napisał:

A po trzecie - cóż to jest "nano-termit"!? Producent, charakterystyka, dostępność na
rynku. Chyba, że do tego kolejna spiskowa teoria bedzie potrzebna...


Wybacz, ale całego artykułu nie będę Ci tłumaczył. Jest to zaawansowana wersja termitu tzw UFG (ultra fine grain). Dokładnie przemielone i zmiksowane składniki, problem w tym że jest to zaawansowana technologia i niezbyt dostępna. Nie wiem czy ma komercyjne zastosowania. Musiałbym się wczytać w artykuł, czego już znowu mi się nie chce- w podsumowaniu pisali jednak, że potrzebne są dalsze badania nt właściwości nano-termitu i porównaniu ich z tym co znaleziono przy wtc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To jak wytłumaczysz rozmiary dziury w Pentagonie i fakt dużo mniejszych zniszczeń niż przy wtc? I co ze skrzydłami? Jasne, odpadły, a potem zniknęły xD
Są też zdjęcia miejsca katastrofy bezpośrednio po uderzeniu- skrzydeł niet. Poza tym przedstawiciele Boeinga (chyba to miał być Boeing) wypowiadali się, że to nie ich maszyna pieprznęła w Pentagon, bo to niemożliwe. Części porozrzucane w miejscu katastrofy nie należały do samolotu pasażerskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To co piszesz to Twoje opowiastki, a tutaj mamy zdjęcia z miejsca wypadku. Jakim cudem samoloty, które pieprznęły w wtc wywołały rzekomo pożary o temperaturze ok 3000 stopni (w obu wieżach), a Pentagon ledwo zadrasnęły? Co ze skrzydłami? Co z wymiarami dziury w porównaniu do samolotu? Żadnego pożaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym wszystkim co obejrzałem i przeczytałem, muszę stwierdzić, że na pewno w pentagon nie strzelił pasażerski, a WTC wysadzali.
Nie trzeba filozofować, wystarczy wejść na Jutjuba zobaczyć 2-3 filmiki, na których jest wszystko jak na tacy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 20:04, Budo napisał:

/.../

To co piszesz to Twoje opowiastki, a tutaj mamy zdjęcia z miejsca wypadku. Jakim cudem
samoloty, które pieprznęły w wtc wywołały rzekomo pożary o temperaturze ok 3000 stopni
(w obu wieżach), a Pentagon ledwo zadrasnęły? Co ze skrzydłami? Co z wymiarami dziury
w porównaniu do samolotu? Żadnego pożaru?

Tak się składa, że oglądałem transmisję z drugiego uderzenia samolotu na żywo. Po pierwszym zdjecia obiegły swiat, transmitowano pożar i trzeba trafu, że drugi samotot uderzył w momencie, kiedy transmitowało na żywo kilkanaście, jeśli nie więcej stacji telewizyjnych.
Na żywo też pojawiały się informacje.
Co do Pentagonu - to obiekt wojskowy, natychmiast utajniono rozmiar szkód i od razu je minimalizowano, z przyczyn jasnych chyba dla każdego.
Nie wiem, ile samolot miał paliwa (a to nader istotne przy wybuchu) i nie mam zamiaru tego tłumaczyć - bo nie wiem.
Co do "nano-termitu" to było jasne, że musi to być to produkt drobnomielony. Tylko dlatego pytałem czy jest dostepny na rynku i kto jest producentem, żeby wiedzieć, czy istotnie jest dostepny i gdzie!? I nadal nie wiem.
I nadal budzi to moje wątpliwości. A to dlatego, ze taki drobny proszek świetnie się pali i jeszcze świetnie rozpyla a po czym poznasz, że te drobne cząstki aluminium i tlenku zelaza były kiedyś (przed wybuchem) razem!?
I pył aluminiowy i pył tlenku zelaza powstaje przy wybuchu, jeśli w otoczeniu było zelazo i aluminium. No i co, kto jest w stanie prześledzić ich (cząstek) historie?
Co do weryfikacji danych naukowych w poważnych pismach - słyszałeś o zimnej fuzji? Artykuły były ... A o promieniach N czytałeś? Też artykuły były... Były też o globalnym ocipieniu, które teraz wykręca się na przyszłe oziębienie, Gore nawet nagrodę dostał.
P.S.
I dalsze badania nad nanotermitem są potrzebne!?
A nie mówiłem, ze o granty chodzi? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 19:46, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ > lol nieruszony monitor i otwarta książka ! i oni mi tu będą wciskać
kit że w Pentagon
> uderzył samolot pasażerski
W czasie drugiej wojny swiatowej kilkunastu pilotów, którym spadochrony się nie otworzyły,
przeżyło upadek na ziemię z wysokości kilometrów. Po wojnie rozbił się samolot pasażerski,
w którym wybuchła bomba. Stewardessa, Vesna Vulovicz (o ile dobrze pamiętam nazwisko)
przeżyła. Też spisek!?


Jak już kolega pisał wyrwa w pentagonie była przeszło 2 razy węższa niż samolot który rzekomo uderzył, no i nie było śladu po skrzydłach ów samolotu. A jeśli idzie o paliwo to powinno być go tyle co w WTC.

Jeśli chodzi o historyjkę o pilotach z II wojny, to powiem jedno, za dużo "pogromców mitów" się oglądało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 20:59, cmurder napisał:

Zagadka 11 września rozwiązana

http://wolnemedia.net/?p=14082


dobry link ! już wszystko jasne. tylko co z tego ? i tak mało kto w to wierzy, a prawdziwi sprawcy nigdy nie zostaną ukarani, bo jak ktoś mądrze napisał ( 2 komentarz od góry) "...uznanie, że organizatorem zbrodni były osoby związane z amerykańskim establishmentem politycznym zaburza cały system wiary i wartości, na jakich opiera się nasza kultura polityczna. Gdybyśmy powszechnie uznali że był to ‘Inside Job’, musielibyśmy jednocześnie wyrazić gotowość do fundamentalnej zmiany istniejącego porządku politycznego..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 21:12, ev1l_on3 napisał:

> Zagadka 11 września rozwiązana
>
> http://wolnemedia.net/?p=14082
>

dobry link ! już wszystko jasne. tylko co z tego ? i tak mało kto w to wierzy, a prawdziwi
sprawcy nigdy nie zostaną ukarani, bo jak ktoś mądrze napisał ( 2 komentarz od góry)
"...uznanie, że organizatorem zbrodni były osoby związane z amerykańskim establishmentem
politycznym zaburza cały system wiary i wartości, na jakich opiera się nasza kultura
polityczna. Gdybyśmy powszechnie uznali że był to ‘Inside Job’, musielibyśmy
jednocześnie wyrazić gotowość do fundamentalnej zmiany istniejącego porządku politycznego
..."


i tu właśni leży klucz do wyzwolenia samego siebie na uznaniu ,że pewne sprawy miały miejsce . Należy jednak pamiętać aby nie pozostać na etapie rozstrząsania tych spraw , należy w pewnym momencie pójść dalej .Tak naprawdę to wszystko przecież ostatecznie i tak ma żródło w Tobie samym . Moja dewiza jest taka , aby przyjmować wszystkie wiadomości i na ile to możliwe analizować wszystko , jeśli coś nie pasuje odkładamy to na przysłowiowy tył głowy ,bo nie wiemy tak naprawdę kiedy dana wiedza może się nam przydać do tego aby zbudować PEŁNY OBRAZ. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować