Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejna aktualizacja firmware'u PSP

19 postów w tym temacie

Domek

Właściciele PSP doczekali się kolejnej aktualizacji jej firmware'u. Z rzeczy najbardziej rzucających się w oczy, wersja 2.7 oprogramowania konsoli przenośnej dodaje obsługę Flasha do jej przeglądarki internetowej oraz możliwość odtwarzania muzyki w formacie AAC.

Przeczytaj cały tekst "Kolejna aktualizacja firmware'u PSP" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

apropo dzialania po internecie na tej kieszonkosoli:) jak wlaczyc mozliwosc wlanczania internetu? mam wersje 2.0 i gdy chce sie polaczyc wyskakuje mi jakis blad wlan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 14:38, Crusader.et napisał:

Hehe ja na moim PSP nie łaże po necie :D

haha no własnie internet jest od PECETA czy odwrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostaje przy 2.0. Przynajmniej trik z tiffem dziala (choc nie moge na razie znalezc dla tego zastosowan :). Dodanie flasha poskutkuje jeszcze mniejsza iloscia pamieci na strony. Juz teraz na co drugiej wywala out of memory. Ta przegladarka to kompletna porazka, mulista, niewygodna w obsludze i ladujaca krotsze strony niz przecietna komorka... Moze by tak Sony dalo obsluge normalnych filmow XVid i DivX, a nie ich jakiś MPEG4 w dziwacznym kontenerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to właśnie ten update jest częścią wprowadzenia PSP w nowy wymiar. Niedługo ma pojawić się możliwość ściągania gier z PS1 (osobiście nie mogę się doczekać – granie w Resident’a 2 pod kołdrą w samym środku nocy :D), która będzie możliwa właśnie dzięki temu Flash’owi. Co do samej łatki to zmienia raczej niewiele – i tak PSP nadaje się tylko do oglądania mało rozbudowanych stron raczej w języku angielskim (po polsku też da radę, ale jest to naprawdę uciążliwe – konsola nie zamienia „ś” na „s” tylko wstawia jakiś dziwaczny znak/puste miejsce). Mimo to samo połączenie z siecią jest bardzo fajne – granie w gry online, automatyczne ściąganie update’ów, location free, RSS.
MiNos9: po pierwsze musisz wejść w zasięg tzw. hotspota ( czyli anteny wysyłającej sygnał, który pozwala na połączenie z netem) lub karty WLAN (bezprzedowony Internet). Potem przesuwasz do góry przycisk umieszczony z lewej strony PSP. Następni wchodzisz to Internet Browser’a i wklepujesz jakąkolwiek stronę, ustawiasz nowe połączenie (jeśli korzystasz ze stałego punktu to już więcej nie będziesz musiał tego robić) łączysz się i masz neta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ah konsolka juz domnie idzie :) niedługo wpadnie w moje łapki i zobacze co to malenstwo potrafi ^__^ i sie zobaczy czy te aktualizacje zeczywiscie dały skutek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crusader.net: Wiesz we Wrocławiu raczej nie więcej. W dodatku mi np. Internet nie chciał działać mimo iż znajdowałem się w zasięgu takiego hotspota (rynek we Wrocławiu)! Na szczęście mam kartę WLAN i wszystko gra! :D
TTBoS: gratuluje zakupu, raczej się nie zawiedziesz! Uważaj, nie kupuj tylko słabych gier! Wejdź na stronę IGN i wybieraj tylko gry z oceną powyżej 8 (osobiście polecam gry GTA: LCS, Dexter, Syphon Filter, SOCOM (2 ostatnie mają możliwość gry w sieci!), warto także poczekać na Tekken’a), chyba że naprawdę jesteś fanem jakiejś serii np. LOTR czy Metal Gear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie zrobić updatea. Ciekawe czy Sony, wzorem Nintendo, zdecyduje się wydać przystawkę TV do PSP?
Co do gierek to z czystym sumieniem polecam `WipeOut Pure` - genialna gra. I do tego cała masa darmowego stuffu (trasy, pojazdy, turnieje, muzyka) do ściągnęcia:) GTA:LCS to must have. `Lumines` też wymiata. Z nowości: `Daxter`, `MGAcid 2`. Szukam b.dobrego RPG na PSP, podeślilcie jakieś tytuły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest specjalna przystawka, dzięki której możemy grać w gry na PSP z obrazem w TV, tyle tylko, że nie jest ona wyprodukowana przez Sony. Raczej wątpliwe, by ta firma zdecydowała się na wypuszczenie takiego urządzenia (sami zapowiadali, że nie mają takich planów). Swoją drogą, to również odbiło się na coraz słabszej popularności filmów UMD.

Dnia 26.04.2006 o 23:50, ace napisał:

Szukam b.dobrego RPG na PSP, podeślilcie jakieś
tytuły;)


Najwyżej ocenianym jRPGiem jest Tales of Eternia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować