Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kampania Risen 2: Dark Waters zapewni długie godziny zabawy

15 postów w tym temacie

Fak jea! 35 - 50 godzin! :) Mam tylko nadzieję, że ilość nie zostanie zwiększona kosztem jakości. Obawiam się też o kształt rozgrywki patrząc na coraz większą ilość zapowiadanych zmian. ALE, w końcu to Piranha Bytes. I to nie popędzana przez JoWood, tylko działająca samodzielnie. W tym momencie mają u mnie tak duży kredyt zaufania, że nawet, gdyby ogłosili, że miejsce akcji Gothic 5 lub Risen 3 będzie w kosmosie, to spodziewałbym się gry o zwartej konstrukcji, wypełnionej atrakcjami po brzegi i trzymającej poziom pierwszych produkcji PB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Headbanger: W pełni się z Tobą zgadzam. Pierwszy Risen może nie był najlepszy, ale był dobry. Risen 2 zapowiada się znacznie lepiej, wg. mnie jeden z tytułów "must have". A Gothic w kosmosie...hmmmm...to mogłoby być Ciekawe - Bezimienny mordujący spokojnie kosmitów, a tu nagle Wrzód : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że nie popełnią tego samego błędu i tym razem zdecydują się zrobić całą grę, zamiast robić pół, a drugie pół wypełnić niemal w całości do bólu powtarzalnymi lochami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko te 50 godzin nie oznaczało 15 spędzonych na lataniu od lokacji do lokacji 5 razy w ramach jednego zadania (jak w wielu obecnych RPG) ani na przebijaniu się przez setki pomieszczeń robionych metodą kopiuj wklej nie oferujących nic poza 20 przeciwnikami (Dragon Age). Tylko jeśli będzie to wyglądać jak w JC2 - (bierzesz zadanie, wykonujesz a potem jedziesz do następnego po drodze zaliczając kilkanaście mini misji) duży czas potrzebny do ukończenia kampanii będzie zaletą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli dla mnie znaczne więcej niż 50h, bo będę starał się zajrzeć w każdy zakamarek, spędzę sporo czasu na wykuwaniu mieczy, zbieraniu ziółek na soczki, myszkowaniu po domach etc. I wyjdzie z tego podobnie jak w Risenie gdzie zegar gry naliczy mi ponad 3 dni grania. Czekam!

@marcinsud jakie znowu, Risen debiutował w październiku więc z sesyją nie kolidował. Przyznam się, że mogłyby być problemy z jej zaliczeniem, gdyby tak było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwsza część była całkiem przyjemna i mam nadzieje ze nowa będzie lepsza. a informacje o takiej długości rozgrywki zmniejsza moje obawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 00:43, Ecko09 napisał:

Wiedźmin miał być na 100h, Dragon age też...


Dragon Age był na 100 godzin, wszystko zależy jak grasz i czy grałeś też pobocznie. Mi wyszło ze wszystkich jakoś 90+ godzin. To sporo. Jeśli Risen starczy na 50 godzin to będę bardzo uradowany. Jadnak, myślałem że premiera będzie w tym roku. Szkoda, że w następnym. Nie wiem czy starczy mi zielonych na dwie gry T.T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i oto chodzi, to juz jest jakas konkretna liczba - mam nadzieje, ze dotrzymają słowa :). Co do Dragon Age to pierwsza czesc byla dluga, okolo 50 godzin mi zajelo, Wiedzmin 2 to juz slabiutko - DWA przejscia i na mialem 40 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 03:02, vegost napisał:

> Wiedźmin miał być na 100h, Dragon age też...



No u mnie DA to jakieś 60-70h, więc też dobrze, ale Wiesiek to najwyżej 40h. Również w przypadku Risena myślę ,ze w moim przypadku to będzie 40h na jedno przejście (co najmniej dwa będą ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować