Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Counter-Strike Global Offensive

314 postów w tym temacie

Ostatnio sporo osób zgłasza podobne problemy. Strzelam że Valve coś namieszało :) Pewnie trzeba zaczekać aż raczą się zająć problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 13:10, nixonovsky napisał:

Witam. Mam problem, gdy chcę grać turniejowe mecze.


Odpal msconfig i sprawdź czy masz odpalony Steam Client Service. W usługach zdaje się, jeżeli to nie pomoże zrób weryfikacje plików gry. Pomijam już sprawdzenie, czy gry nie są blokowane przez firewall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 13:42, nixonovsky napisał:

Mam odpalony Steam Client Service, to dobrze? Zaraz zrobię weryfikację.


Miałem kiedyś podobny problem, wszystko przez czyszczenie rejestru które usunęło mi ten wpis. Być może u Ciebie winny jest inny proces. Zrób restart po weryfikacji, zagraj i daj znać. Innych pomysłów poza tymi podanymi wcześniej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 20:52, nixonovsky napisał:

Nic nie podziałało. Nawet reinstal Steam i CS:GO.

Znalazłem taką poradę . Wyłącz Steam . Z folderu Steam usuń (albo je gdzieś przenieś ) pliki Steam\config\config.vdf oraz Steam\clientregistry.blob.Po ponownym uruchomieniu Steam pliki pobiorą się same i wszystko powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 13:10, nixonovsky napisał:

Witam. Mam problem, gdy chcę grać turniejowe mecze. Wyskakuje mi komunikat:
" Coś blokuje system VAC na twoim komputerze. Nie możesz grać na zabezpieczonych serwerach
"
. VAC mam w dobrym stanie, nie cheat''uje, gram uczciwie. Wie ktoś co to może być?


Podobno Valve uderzyło mocno w cheaterów. Mojego znajomego wyrzuciło wczoraj z MM z identycznym błędem. Na początku się śmiałem, że dostał bana bo pewnie cheatował (ma kilkanaście godzin w grze i jestem przekonany, że by tego nie zrobił. Nawet nie lubi CSa. Ban na koncie się nie pokazał. Tylko ten błąd wyskakuje.) ale potem na necie przeczytałem, że sporo osób ma takie problemy. Wyłączałeś może DEPa? Jeżeli tak to musisz włączyć go ponownie:

If you are getting this issue.
You will need to enable DEP.
Enable DEP
Data Execution Prevention (DEP) must be enabled to play on VAC secured servers. To restore DEP settings to default please follow the steps below:
Exit Steam.
Click Start > Run (Windows Key + R)
Type the following command:
bcdedit.exe /deletevalue nx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, pogrywam sobie coraz śmielej w nowego CSa :) Do gry musiałem się przyzwyczajać dość długo ze względu na dugi staż 1.6. Strasznie podoba mi się tryb turniejów oraz położony większy nacisk na komunikację drużynową. Jednakże do komfortowej gry przydało by się fachowe nazewnictwo map i ich poszczególnych lokacji. O ile mapę dd2 mam już otrzaskaną tak z innymi mapami mam problem ( i dlatego większość meczy rozgrywam na dd2). Jeżeli miałby ktoś pod ręką opis map w języku angielskim i mógłby podzielić się linkiem to byłbym wdzięczny.
Chodzi mi najbardziej o podstawowe mapy np. de_nuke. Jak przełożyć na ang. takie miejsca jak np. kurnik. ? :D

EDIT://

Znalazłem fajny opis nuke`a http://www.pro-hl.com/columns/csgo_nuke.php
Za inne mapki będę wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kończy się operacja Phoenix, wiadomo co dalej ? :) Mam odłożone jakieś 7,5eu w portfelu i nie wiem czy chomikować na następną operację czy może zaszaleć i wrzucić coś dodatkowego do biblioteki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z CSem :/ od pewnego czasu gra mi strasznie muli :-/ ping jest ok 30-40. FPSy koło 200 a spowolnienia w grze strasznie odczuwalne :/ Zna ktoś jakąś magiczną sztuczkę na "odmulenie" gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa operacja!:
http://www.counter-strike.net/operationbreakout

A tutaj macie patch notes ważącego blisko 600 mega uaktualnienia:
http://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/29lzc8/major_counterstrike_global_offensive_update_for/

By grać na nowych mapach nie trzeba wydawać pieniędzy na nowego coina.
Najbardziej się ciesze z tego, że w końcu poprawili c zetke - chociaż nadal mi się wydaje trochę op. No i w końcu zrobili z deagla użyteczną broń. Wskoczyłem na chwilę na casual i udało mi się na dzień dobry walnąć cztery heady ze sporych odległości.

Warto też poczekać na hot fixa bo gracze mają problemy ze znikającym hudem. Poza tym wielu (w tym i ja) narzeka na to, że jeden z features nowej operacji, misje które dropią po wykupieniu coina, nie działają. Nie nalicza fragów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem trochę przerwy w grze bo już zaczęła mnie irytować :/ Reinstale nic nie dają, z resztą na dysku trzymam porządek i raczej to nie tu leży problem. Co prawda gram na lapku ale na 101% spełnia on nawet rekomendowane wymagania. Mimo to gra ślimaczy. Zazwyczaj jest tak, że jak wejdę na serwer to jest ok, dopiero po paru pierwszych rundach zaczynam odczuwać pierwsze "spowolnienia". Poniżej załączam scr z gry. Czy jakiś ekspert mógłby mi powiedzieć czy wszystkie wskaźniki są w normie? Zastanawia mnie SV (gdzieś cczytałem że to drop fpsów z serwera?) ... Nie wiem jak mam to interpretować.

20140710193653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wskażniki w normie, FPSów masz 120. Więc pytanie, czy gra Ci freezuje po prostu co jakiś czas na ułamek sekundy, czy po prostu gra zamula? Jeśli zamula, to spróbuj w czasie gry sprawdzić menedżer zadań i zobacz, co poza grą zżera Ci najwięcej pamięci i to wyłącz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 21:18, Kirabaxior napisał:

Wskażniki w normie, FPSów masz 120. Więc pytanie, czy gra Ci freezuje po prostu co jakiś
czas na ułamek sekundy, czy po prostu gra zamula? Jeśli zamula, to spróbuj w czasie gry
sprawdzić menedżer zadań i zobacz, co poza grą zżera Ci najwięcej pamięci i to wyłącz.


Gra zamula, być może nie jest to zauważalne gołym okiem ale dla średniowprawionego gracza odczucie podczas gry jest zdecyowanie drażniące. Delikatne, może półsekundowe opóźnienie w grze, wyraźnie odczuwalne zwłaszcza podczas strzelania / przeładowywania etc.
Grając z botami gra śmiga przyjemnie nawet na maxymalnych ustawieniach i żadnych spowolnień nie odczuwam bynajmniej. Więc dlatego myśle, że tu nie chodzi o sam sprzęt / system lecz o jakieś opcje w konfigu dotyczące łącza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 04:18, hammerfall87 napisał:

jak wyłączyć czat w grze albo jak mutować takie toksyczne fekalia

O ile pamiętam to "mutować" można poszczególnych graczy: na leatherboard klikasz na delikwenta i tyle. Co do chat''a to wątpię czy da się go wyłączyć. Ale poszukaj opcji konfiguracji HUD''a, może coś takiego dodano przez ostatni rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: czy opłaca się wykonać ten kontrakt na handel bronią? Bo mam już z trzy TEC-9 Wody Gruntowe (taki mamy drop... hehe) i zaczynam się zastanawiać, czy jeśli trend na takie super skiny się utrzyma to czy sobie go nie wykonać :D

O kurczę... nawet ten zielony skin na grama się przelał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować