Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Counter-Strike Global Offensive

314 postów w tym temacie

Witam, czy tylko ja mam problem z CS:GO po update z nową operacją? Gram na tym samym sprzęcie, wcześniej nie było problemów, a teraz mając 30 pingu i 120 fps gra jakby miała lagi, w sensie gdy zmieniam broń, to tak jak przy 100 pingu rzuca ją do przodu do tyłu, lub zmienia ją kilka razy, strasznie denerwująca sprawa, szczególnie przy strzelaniu z AWP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy coś się pochrzaniło u mnie, czy to Volvo? Włączając CSa wyskakuje mi błąd "This game requires steam!" i dupa, nie mogę grać. Miałem tak wczoraj wieczorem, dzisiaj zagrałem jedną rundę z rana a teraz znowu nie chce się odpalić. Nie muszę chyba tłumaczyć, że gra jest zakupiona i przyłączona do mojego konta steam. Any ideas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj sprawdzić zintegrowanie plików, może coś się tam kopnęło, a jak sprawdzi to ściągnij jeszcze raz. Możliwe, że do biblioteki na komputerze wdarł się jakiś chochlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zakończył się mecz Cloud9 vs. Titan. Chciałem tylko do tematu wejść i powiedzieć "wow". Jeżeli reszta meczy ESL One będzie co najmniej w połowie tak emocjonująca jak ten mecz to szykuje nam się prawdziwe widowisko. Casterzy słusznie zauważyli, że gra rośnie w niesamowitym tempie. Na GOTV było ponad 250k widzów - więcej niż na finale w Katowicach. A to dopiero początek. Przeklikacie kilka stron wstecz (no właśnie - temat ma tylko kilka stron. Sporo małych gier singlowych sobie lepiej na gramie radzi!) to znajdziecie mojego posta sprzed dwóch lat w którym CS:GO nazwałem reskinem CSS. Czymś co mógłby stworzyć "zwykły moder". Może było tak na początku ale odkąd Hidden Path Entertainment przestało zajmować się grą i pozwolili Valve dalej pracować nad jej dalszym rozwojem to ta naprawdę rozwinęła skrzydła.

Obecnie jest to druga najpopularniejsza gra na Steamie. Co prawda różnica między pierwszym miejscem (DOTA 2) i CS:GO jest gigantyczna ale nie zmienia to faktu, że pod względem graczy jest lepiej niż bardzo dobrze. Zobaczcie sobie jak gra szybko rośnie: http://steamcharts.com/app/730#All

Gorąco zachęcam wszystkich graczy by odwiedzili oficjalny stream z turnieju: http://www.twitch.tv/esltv_cs
W najbliższych dniach na pewno pojawi się wyprzedaż na steamie tak więc warto grę kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zna odpowiedzi? Szukałem w opcjach próbowałem różnych rzeczy ale nie idzie włączyć a często ludzie mówią czy iść na "B" czy na "A" a ja tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 10:36, Deusolbert napisał:

Czy po meczach turniejowych mogą wypaść klucze do skrzyń i drugie pytanie czy mogą wypaść
wartościowe skiny jak np Assimov czy tylko ze skrzynek?


Klucze nie wypadają, trzeba je kupić za prawdziwą kasę, rzadkie skiny nie wypadają, tylko pierwsze dwa tiery rzadkości, czyli tam taki jasnoniebieski i ciemniejszy niebieski. Choć chyba jeszcze bardzo rzadko może wypaść skin fioletowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 11:04, Outlander-pro napisał:

Choć chyba jeszcze bardzo rzadko może wypaść skin fioletowy.

Jasne, że fioletowe (purpurowe) dropią. Sam dostałem jeden taki skin po 270 przegranych godzinach. ;]
Zdaje się, że widziałem też różowy drop. Jednak jak się tak patrzy na tę jakość skinów:
1) - White - Consumer grade
2) - Light blue - Industrial grade
3) - Darker blue - Mil-spec
4) - Purple - Restricted
5) - Pinkish purple - Classified
6) - Red - Covert
7) - Exceedingly Rare ★
Jeżeli dropnie mi coś z light blue to już czuję, że mam farta. Darker blue to tym bardziej rzadkość. Numer 7 (noże) oczywiście nie dropi wcale, co do czerwonych skinów też bym wątpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupił ktoś może dodatkowy klucz do CS''a podczas promocji zimowej na steamie? Chętnie odkupie bo sam niestety przeoczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z tymczasową blokadą (21h) z powodu odświeżania rangi? Już drugi raz tak mam w przeciągu kilku dni i lekko mnie to zastanawia, a wcale dużo meczy turniejowych nie zagrałem, nawet nie 10 jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witka! mam pytanie odnośnie wartości znajdujących się w net_graph 1
O ile ping jest stale w normie, fpsy są do przeżycia ... to nurtuje mnie wartość oznaczona jako "var", która z 0,8ms lubi mi grubo podskoczyć podczas starć, co jest odczuwalne w płynności rozgrywki (dokładnie nie wiem czy to właśnie ona powoduje odczuwalne spowolnienia w rozgrywce).
Ogólnie to czasami gra się ok, a czasami spowolnienia są tak wkurzające że szkoda gadać ...
Zna się ktoś na sprawach technicznych i pomoże mi ogarnąć tę kuwetę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubel ale teraz się przyjrzałem .. wartość var wzrasta nawet do przedziału między 20-40 podczas bezpośredniej wymiany ognia z przeciwnikiem .. :D chyba coś nie halo :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tymi skinami na allegro? Sprzedawane za 1zł, ludzie kupują, wystawiają pozytywne komentarze, a coś tu nie gra, bo kto o zdrowych zmysłach, sprzedawałby itemy wartę kupę kasy za 1zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2015 o 15:28, B1SH0P napisał:

Czy wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tymi skinami na allegro? Sprzedawane za 1zł, ludzie
kupują, wystawiają pozytywne komentarze, a coś tu nie gra, bo kto o zdrowych zmysłach,
sprzedawałby itemy wartę kupę kasy za 1zł?

Chodzi tu o losowy skin, zapewne zdjęcie aukcji cię zmyliło. Zauważ że nigdzie nie masz podanej konkretnej nazwy itemu jedynie do jakiej broni jest skin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yuuup, później sobie to uświadomiłem :D

Btw. Jak jest z kupowaniem skinów na allegro, takich za normalną cenę? Bo z tego co widzę, to niektóre z nich da się kupić trochę taniej niż na markecie (z reguły parę złotych), kupował ktoś, bezpieczne to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować