Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Counter-Strike Global Offensive

314 postów w tym temacie

>(...)
Na pewno nie ma takiej możliwości :) Od pewnego czasu cooldown można dostać dodatkowo za zbyt częste kickowanie i bycie wyrzucanym z gry. Czas zacisnąć zęby i poczekać ten tydzień albo najlepiej, na wszelki wypadek, dwa by tier się zmniejszył bo 7 dni to niechlubna maksymalna kara (30 minut, 2 godziny, 1 dzień, 7 dni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 20:07, Rafal12012 napisał:

Jest możliwość dania Un bana (wycofanie bana) w grze CsGo?
Dostałem bana na 7 dni za to, że wyrzuciłem z gry kolesia, który był AFK..
Dziwna sytuacja :/

Możesz oczywiście spróbować napisać do supportu, ale w przypadku 7 dni nawet nie kiwną palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj stałem się posiadaczem gry Counter-Strike GO i zainstalowałem sobie normalnie grę. Napotkałem jednak problem, gdy chciałem sobie odpalić moją pierwszą rozgrywkę. Mapa się wczytuje dość długo i nagle mi gra sama się wyłącza komunikatem, że "csgo.exe przestał działać". Próbowałem wiele razy odpalać grę i ciągle to samo, próbowałem reinstalować, też nic, wygooglałem że dużo ludzi ma ten problem ale jakoś żadne rozwiązanie, które znalazłem mi nie pomogło (ustawianie trybu zgodności z XP, wpisywanie jakiś komend). Wiecie może jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to też miałem ten problem, ale nie każdorazowo. Problem sam ustąpił po... formacie. Spróbuj też sprawdzić spójność plików gry. Raz antywirus zablokował mi mapę inferno, i gra musiała ją osobno ściagać po sprawdzeniu spójności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, sprawdzałem spójności plików gry- wszystko było w porządku, więc nie wiedziałem jak mam sobie poradzić z problemem, ale nagle dzisiaj jak odpaliłem CS''a to wszystko już działa normalnie, więc problem sam się naprawił.. Nie wiem co było w związku z tym nie tak, ale cóż dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Namówiłem mojego znajomego, żeby kupił sobie CS:GO i pograł ze mną, ale on niestety również napotkał na problem uniemożliwiający mu grę, tylko taki trochę z innej beczki. Otóż, kiedy włącza rozgrywkę i mu znajduje grę to nagle mu się ekran robi czarny i dźwięk się zacina i trzeba resetować komputer by móc coś zrobić. Nie wiemy co z tym zrobić, może to jakaś wskazówka, że przed każdym uruchomieniem mu się instaluje od nowa Microsoft Direct X...
Spójność plików jest poprawna, próbowaliśmy reinstalować i ręcznie instalować tego Directa ale już pisało, że zainstalowana na komputerze jest na pewno najnowsza wersja Directa.. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2015 o 14:10, Net_com napisał:

Czy rangi ludzi z mojego teamu i przeciwników są niewidoczne do momentu zakończenia meczu?

Tak właśnie jest. Chyba że grasz ze znajomymi, wtedy widzisz ich rangę cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2015 o 19:15, Outlander-pro napisał:

Pytanie za 100 punktów: czemu wczoraj skoczyły ceny broni ze stattrakiem?

Od wczorajszego update''u można używać ich do kontraktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2015 o 20:05, wraaagh napisał:

> Pytanie za 100 punktów: czemu wczoraj skoczyły ceny broni ze stattrakiem?
Od wczorajszego update''u można używać ich do kontraktów.


To wiele wyjaśnia, choć byłem przekonany, że dało się tak robić wcześniej :D
Chyba mam farta, skoro dokładnie przedwczoraj kupiłem 15 tanich stattrakowych skinów za grosze lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Virtusi wygrali Copenhagen tournament, z zasadzie bez większych problemów tak jak było planowane. Szkoda tylko Gamers2, że tak dostali od Virtusów i potem chyba moralnie w pocieszce zawiedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy ostatnio haxów się namnożyło? Raz na jakieś 10-15 meczy cziter z wh się zdarzy, to rzecz praktycznie pewna... A dziś combo - koleś z wh u przeciwników, a u mnie w teamie dwóch polskich płaczących na voice chacie 11-latków przed mutacją, tak rzucających mięsem, że się aż zdziwiłem. Ba, jakichś nowych przekleństw się nauczyłem, a stary koń jestem.
Combo hax i patologiczna dzieciarnia to zbyt wiele na moje nerwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, chcialbym sie dowiedziec czy pojdzie mi global offensive na komputerze o takich parametrach?
Dane komputera:
-intel pentium e5200 2x 2.5GHz
-2gb ramu
-dysk 500gb
-grafika NVIDIA GeFORce 9500gt 512mb
-płyta głowna GA-G31M-S2L
-zasilacz ModeCom FEEL III-400ATX
z gory dziekuje za odpowiedz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne wymagania sprzętowe są takie:
OS: Windows® 7/Vista/XP
Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 8 GB available space

Zatem wygląda jakbyś miał zbyt słaby procek. Zawsze możesz też rzucić okiem na to co Ci powie stronka http://www.systemrequirementslab.com/cyri wybierając CS:GO

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2015 o 10:28, smarq97 napisał:

witam, chcialbym sie dowiedziec czy pojdzie mi global offensive na komputerze o takich
parametrach?
Dane komputera:
-intel pentium e5200 2x 2.5GHz
-2gb ramu
-dysk 500gb
-grafika NVIDIA GeFORce 9500gt 512mb
-płyta głowna GA-G31M-S2L
-zasilacz ModeCom FEEL III-400ATX
z gory dziekuje za odpowiedz! :)


Pójść może i pójdzie, ale przyjemności z gry nie będziesz czerpał. CS to gra gdzie każdy fps jest na wagę złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2015 o 11:38, ArkStorm napisał:

> witam, chcialbym sie dowiedziec czy pojdzie mi global offensive na komputerze o
takich
> parametrach?
> Dane komputera:
> -intel pentium e5200 2x 2.5GHz
> -2gb ramu
> -dysk 500gb
> -grafika NVIDIA GeFORce 9500gt 512mb
> -płyta głowna GA-G31M-S2L
> -zasilacz ModeCom FEEL III-400ATX
> z gory dziekuje za odpowiedz! :)

Pójść może i pójdzie, ale przyjemności z gry nie będziesz czerpał. CS to gra gdzie każdy
fps jest na wagę złota.

czyli kupic tego kompa i najwyzej zmienic procka? jesli tak, to gdzie znajde liste procesorow wspierajacych ta plyte glowna GA-G31M-S2L ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować