Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Counter-Strike Global Offensive

314 postów w tym temacie

>(...)
wow gratki. Mi się trafiło jakieś paskudztwo za 0.03 euro ale narobiłeś mi smaku na to, że w przyszłym tygodniu coś porządnego dropnie :)
-----
Ogólnie ciesze się, że Valve zrezygnowało z systemu dropów z poprzedniej operacji (i płaceniu ekstra za kampanie - trochę przesadzili!). Taka "darmowa zawartość skrzynek raz w tygodniu" to naprawdę ciekawy pomysł. Do tego same skrzynki znowu wypadają losowo zamiast z misji przez co ich cena utrzymuje się na znośnym poziomie. Mimo wszystko więcej kasy w market pompuje niż na nim zarabiam :( Valve stało się mistrzem wyciągania ode mnie kasy. Na zakup DLC do innych gier mi szkoda, ale na skin za 15 euro już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja skopałem jedną rzecz (nieobeznany w temacie) wypadła mi skrzyneczka Falcion i zamiast ją wystawić to otworzyłem... Jakiś syf poleciał i w sumie kasa na kluczyk w błoto.
Zresztą postawiłem sobie cel: nigdy nie kupie ani skina ani skrzynki, ewentualnie klucze do skrzynek jakie gdzieś dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja otwierałem skrzyneczki, ale nie Falchion. Sprzedaż Falchion to pewny zysk :) ale jak otworzylem kilkanascie skrzynek do tej pory to sam syf, węc odpuscilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli drop jest raz w tygodniu a wbiłem 2 rangi w ciągu 2 dni, to 1 drop mi przepada czy po tygodniu dotanę tego dropa zaległego ? może wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

Niezależnie od tego ile rang wbijasz, drop wypada raz w tygodniu przy okazji zdobycia nowej rangi (pojawia ci się napis + item drop przy randze). Nawet gdy wbijesz maksymalną rangę nadal istnieje możliwość dalszego zdobywania XP tak więc nie ma możliwości, że zablokujesz sobie otrzymywanie cotygodniowego dropu. I zawsze jest do zdobycia ta sama liczba doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 06:12, SupremeOrangeMaster napisał:

>(...)

Niezależnie od tego ile rang wbijasz, drop wypada raz w tygodniu przy okazji zdobycia
nowej rangi (pojawia ci się napis + item drop przy randze). Nawet gdy wbijesz maksymalną
rangę nadal istnieje możliwość dalszego zdobywania XP tak więc nie ma możliwości, że
zablokujesz sobie otrzymywanie cotygodniowego dropu. I zawsze jest do zdobycia ta sama
liczba doświadczenia.


dziękuję, podbudowałeś mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska, nie grałem w cs go od ponad roku, więc troche wypadłem z obiegu. Widzę że piszecie o jakimś expie czy dropie za range, o co tu konkretnie chodzi? Czyżby jakieś nowe mechaniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2015 o 09:00, DarkWolf_PL napisał:

Hej ludziska, nie grałem w cs go od ponad roku, więc troche wypadłem z obiegu. Widzę
że piszecie o jakimś expie czy dropie za range, o co tu konkretnie chodzi? Czyżby jakieś
nowe mechaniki?


Dokładnie tak a więcej informacji, o nowej operacji znajdziesz tutaj.

http://www.counter-strike.net/operationbloodhound

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2015 o 15:16, ArkStorm napisał:

Wbiłem już 4lvl ale dropu ni widu ni słychu. Mam rozumieć by aby mi coś wypadło, to muszę
grać na konkretnych mapach? czyt. Cobblestone, Cache, Overpass :>


Nie ważne ja jakiej mapie, ani w jakim trybie grasz, gdy zalevelujesz po raz pierwszy w danym tygodniu otrzymujesz drop na koniec meczu (tak jak losowe dropy skinów i skrzynek). Zatem pewnie to przegapiłeś :P

Mi dropnęło w pierwszym tygodniu Beretty - Moon in Libra, sprzedałem za jakieś 0,40, falchion case też już jeden wpadł, poszedł za 4,10 zatem już prawie operacja się zwróciła :D Mam nadzieję, że będzie nadal ładnie dropiło ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2015 o 15:34, Outlander-pro napisał:

Nie ważne ja jakiej mapie, ani w jakim trybie grasz, gdy zalevelujesz po raz pierwszy
w danym tygodniu otrzymujesz drop na koniec meczu (tak jak losowe dropy skinów i skrzynek).
Zatem pewnie to przegapiłeś :P

Mi dropnęło w pierwszym tygodniu Beretty - Moon in Libra, sprzedałem za jakieś 0,40,
falchion case też już jeden wpadł, poszedł za 4,10 zatem już prawie operacja się zwróciła
:D Mam nadzieję, że będzie nadal ładnie dropiło ^^


Coś chyba nie halo bo operację zakupiłem jakieś 2 tyg temu, a do tej pory jedyne co mi wydropiło to skrzynkę :< A mam już 4lvl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2015 o 18:00, ArkStorm napisał:

Coś chyba nie halo bo operację zakupiłem jakieś 2 tyg temu, a do tej pory jedyne co mi
wydropiło to skrzynkę :< A mam już 4lvl :D

Dwa tygodnie temu? Operacja Bloodhound jest dostępna od 6 dni.
Czy operacje masz czy nie - dostałeś drop za pierwszy zdobyty level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2015 o 15:16, ArkStorm napisał:

Wbiłem już 4lvl ale dropu ni widu ni słychu. Mam rozumieć by aby mi coś wypadło, to muszę
grać na konkretnych mapach? czyt. Cobblestone, Cache, Overpass :>


Drop dostajesz tylko i wyłącznie raz w tygodniu, i przypada to raz na jeden poziom. Więc proponuje się nie spieszyć z wbijaniem poziomu, bo wraz z każdym nowym zdobytym robi się coraz trudniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2015 o 22:57, Reinvented napisał:

Drop dostajesz tylko i wyłącznie raz w tygodniu, i przypada to raz na jeden poziom. Więc
proponuje się nie spieszyć z wbijaniem poziomu, bo wraz z każdym nowym zdobytym robi
się coraz trudniej :)


Nie wiem w jaki sposób niby trudniej, skoro na każdy poziom trzeba wbić 5k expa :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 00:48, Outlander-pro napisał:

Nie wiem w jaki sposób niby trudniej, skoro na każdy poziom trzeba wbić 5k expa :>


To mnie chyba oświeciłeś, bo myślałem że z każdym poziomem liczba doświadczenia którego musisz zdobyć się zwiekszą. To bardzo przepraszam że wprowadziłem kogoś w błąd ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą robiąc te wyzwania po raz pierwszy miałem styczność z trybem uproszczonym: Boże, co za zrąbany i patologiczny tryb :D Ten chaos, bajzel, no skill i brak teamplayu jest przerażający, w tym trybie gra praktycznie przypomina kiepską kopię Call of Duty xD Jeszcze Deathmatch, którego ostatnio też odpaliłem po raz pierwszy jest w miarę fajny, można się trochę rozgrzać, ale tryb uproszczony mnie już przeraża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Deathmatchu najlepiej ćwiczy się movement ;) Tryb uproszczony nawet nie odpalam, to to strata czasu. Wolę pograć czasami już na jakimś serwerze, choć to żadko tez się zdarza. Mam za mało czasu i chęci, dlatego praktycznie gram tylko turnieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 18:59, SongoX napisał:

Na Deathmatchu najlepiej ćwiczy się movement ;) Tryb uproszczony nawet nie odpalam, to
to strata czasu. Wolę pograć czasami już na jakimś serwerze, choć to żadko tez się zdarza.
Mam za mało czasu i chęci, dlatego praktycznie gram tylko turnieje ;)


chyba "rz"adko ;)

ja prawdę powiedziawszy do tej pory grałem tylko uproszczony z uwagi na to, że w cs grałem baaardzo dawno (source) i nie chciałem robić sobie wiochy w turniejowym... ale coś czuję, że czas na przesiadkę bo coraz częściej spotykam się z opiniami, że uproszczony=bajzel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z dropem po zakonczeniu meczu? Zostal usuniety czy dalej istnieje? CS''a kupilem niedawno i nie mialem okazji dluzej posiedziec, chociaz zagadnieniem interesowalem sie juz troszke dluzej i slyszalem ze mozna bylo 6 skinow tygodniowo wydropic (Filmik z ta informacja byl wrzucony w lutym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować