Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Counter-Strike Global Offensive

314 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2015 o 21:49, Dartitwo napisał:

A jak jest z dropem po zakonczeniu meczu? Zostal usuniety czy dalej istnieje?

Jak najbardziej nadal istnieje. Nie dzieje się to jednak zbyt często, tak na oko to ja mam ze trzy dropy w tygodniu, ze dwie skrzynki i jakiś skin jasnoniebieski wpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 22:09, Outlander-pro napisał:

Jak najbardziej nadal istnieje.

Dostałeś drop broni po wprowadzeniu Bloodhounda? W FAQ napisali wyraźnie:
"How do I earn weapon drops?
There is only one way to earn weapon drops. You can receive one weapon drop per week. You will receive this drop the first time you increase your Rank during the week."

W sumie myślałem, że odnosi się to tylko do levelowania, ale odkąd wszedł updete nie dostałem żadnej broni poza tą z rangi. A grałem sporo. Skrzynki dropią bez zmian - to mogę potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, teraz to nie jestem pewien, dropnął mi ostatnio jeden skin, ale nie dam głowy, czy było to dzień przed operacją, czy już po jej wprowadzeniu. Mi i tak częściej skrzynki dropiły, niż skiny, dlatego też mniejszą do nich przykładałem uwagę (bo to w 99% procentach szajs za 0,03 centy :P).

Anyway z tego co widzę drop za rangę odnawia się w środy, a przynajmniej mi się dziś odnowił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2015 o 02:19, Outlander-pro napisał:

dropiły, niż skiny, dlatego też mniejszą do nich przykładałem uwagę (bo to w 99% procentach
szajs za 0,03 centy :P).


Oj, ja mam starego znajomego z Czech z którym często gram mixy, i z weekly dropu dostał Hot Rod''a z kolekcji Chop Shop wartego 140E :D Mało się nie posikał na TS''ie :D Więc jest o co walczyć, ale tak to prawda, przeważnie dropią same śmieciowe skiny.

No i tylko głupcy mają szczęście, bo tak jak pisałeś wcześniej, ja też gram już sporo czasu i jedyne co dostałem najlepszego to ostatnio Falchion Case :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja akurat mówiłem o starych dropach losowych skinów, bo tam wtedy nic lepszego od fioletowego nie wypadało, a zwykle były to skiny szare/niebieskie warte te 0,03. Teraz wraz z weekly dropami, jak ma się przepustkę operacji to mogą naprawdę ładne rzeczy dropnąć, choć szansa jest malutka :) Pogratulować koledze szczęścia, ja na drugi tydzień operacji ląduję z P250 Mint Kimono Battle Scarred sprzedanym za 0.07 :P Oby w przyszłym tygodniu było lepiej! I więcej Falchion Case''ów poproszę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, jak ja uwielbiam sytuacje gdzie mapa potrafi się ładować kilka minut, w końcu się załaduje i od razu mnie kickuje bo ... nie zdążyłem się połączyć i leci ban czasowy. Albo jak gra się zawiesi w trakcie ładowania mapy, co też czasem lubi robić. Meh ._.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś słaby sprzęt czy widzimisie gry? ;) Ja kupiłem kompa w grudniu 2007 i lata mi bezproblemowo. Zdarzy się raz na miesiąc, że trzeba zrestartować grę, ale zawsze zdążam dołączyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 23:58, SongoX napisał:

Jakiś słaby sprzęt czy widzimisie gry? ;) Ja kupiłem kompa w grudniu 2007 i lata mi bezproblemowo.
Zdarzy się raz na miesiąc, że trzeba zrestartować grę, ale zawsze zdążam dołączyć :P


Raczej problem z grą jakiś, kiedyś był bardziej nachalny, po jakichś patchach mocno zluzowało, ale problem nadal istnieje. Gra z jakiegoś powodu lubi ściąć w menu i w pierwszym meczu na początku rundy. Bardzo z rzadka w trakcie meczu, tak z raz. Nie wiem z czym to jest związane, bo poza tym, to śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2015 o 01:43, Outlander-pro napisał:

Raczej problem z grą jakiś, kiedyś był bardziej nachalny, po jakichś patchach mocno zluzowało,
ale problem nadal istnieje. Gra z jakiegoś powodu lubi ściąć w menu i w pierwszym meczu
na początku rundy. Bardzo z rzadka w trakcie meczu, tak z raz. Nie wiem z czym to jest
związane, bo poza tym, to śmiga.


Mi się co jakiś czas trafiają random stucki po respawnie, ale to raczej nie jest wina połączenia ani sprzętu. Mimo to, strasznie wnerwia. Nawet shop wtedy nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2015 o 19:37, Outlander-pro napisał:

Jak tam szczęście przy dropach z tego tygodnia? Ja mam pecha w tym tygodniu, UMP-45 Indygo
z kolekcji Cobblestone za 0,05 euro :<


Beretty, po Polsku Róża chyba czy jakoś tak - Factory New 0,20E
Szaleństawo ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2015 o 19:37, Outlander-pro napisał:

Jak tam szczęście przy dropach z tego tygodnia? Ja mam pecha w tym tygodniu, UMP-45 Indygo
z kolekcji Cobblestone za 0,05 euro :<

Galil AR | Smoking, Przetestowana w boju, 0,12E. Chyba kupie sobie za ten hajs jakiś ładny domek blisko oceanu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2015 o 19:37, Outlander-pro napisał:

Jak tam szczęście przy dropach z tego tygodnia? Ja mam pecha w tym tygodniu, UMP-45 Indygo
z kolekcji Cobblestone za 0,05 euro :<


izi pizi

Lekko używana Nova | Księżyc w znaku Wagi Już od: 0,26€ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 19:37, SupremeOrangeMaster napisał:

Dobry skin. Mi też wypadł. Jak za kilka lat Valve buffnie Beretty to będziemy bogaci.


Do samego skina nic nie mam, bo muszę przyznać że są naprawdę ładne. Ale ogólnie to porażka jeśli chodzi o ceny Beretty. No ale wiadomo, kto ich wogóle używa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2015 o 12:26, Reinvented napisał:

Do samego skina nic nie mam, bo muszę przyznać że są naprawdę ładne. Ale ogólnie to porażka
jeśli chodzi o ceny Beretty. No ale wiadomo, kto ich wogóle używa? :D


Kiedyś Beretty były moimi ulubionymi pistoletami na pierwszą rundę, zwłaszcza po stronie T. A potem poleciał buff Tec-9 i bronie zamieniły się miejscami - teraz Beretty są useless. Trochę to głupie, powinni coś z tym zrobić. Eh pamiętam jakie fajne akcje można było wyczyniać z tymi pistoletami, normalnie jak Neo z Matrixa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2015 o 12:40, Outlander-pro napisał:

Trochę to głupie, powinni coś z tym zrobić. Eh pamiętam jakie fajne akcje można było
wyczyniać z tymi pistoletami, normalnie jak Neo z Matrixa xD


Do dziś są ludzie co grają z Beretami, takiego znajomego mam co rundy poł-eko nimi ugrywa :D Ale wiadomo, niektórzy to umieją kosmiczne głowy, strzelać wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2015 o 23:18, Reinvented napisał:

Do dziś są ludzie co grają z Beretami, takiego znajomego mam co rundy poł-eko nimi ugrywa
:D Ale wiadomo, niektórzy to umieją kosmiczne głowy, strzelać wszystkim :D


Grać się nadal da, bo nerfa chyba nie dostały? Ale po co, skoro jest Tec-9 ;] Gdzie HS zabija nawet z hełmem! Albo dla ogarniętych Deagle. A propos Deserta właśnie, to jak z tydzień temu robiłem questa na deathmatchu by zaliczać nim kille, to ostro się podszkoliłem ze strzelania z niego. W sensie już wcześniej szło mi całkiem okej, ale czasami nie mogłem go wyczuć, a teraz jest sporo lepiej i naprawdę cuda można nim wyczyniać ;] Ale to trochę zależy od sytuacji, jednak zwykle Tec dziewiątka jest bardziej wszechstronna.

Z kolei w ogóle Glocka nie ogarniam i strasznie tej broni nie lubię :S Fajnie jakby też wprowadzili jakąś alternatywę, jak u CT. Jakoś banie mi z tego nie wchodzą zwykle (a i trzeba dwie by zabić bez hełmu, to już w ogóle), a strzały w ciało bardziej łaskoczą niż cokolwiek inego robią :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2015 o 23:50, Outlander-pro napisał:

zabija nawet z hełmem! Albo dla ogarniętych Deagle. A propos Deserta właśnie, to jak
z tydzień temu robiłem questa na deathmatchu by zaliczać nim kille, to ostro się podszkoliłem
ze strzelania z niego.


Jeśli chodzi o Deagla, to celowanie ciut poniżej głowy, i tylko powolne klikanie po jednym strzale jak już rozpędzisz "Full Auto Śmierci" to nic nim nie trafisz :P Sporo grałem z Deaglem, jak trollowałem innych na DM''ie po jakimś czasie się nudzi, ale wiem że banie wchodzą z niego miodne no i ten ragdoll przez 3 metry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mija kolejny tydzień i wypadł mi M4A1-S Hot Rod Factory New ( nieco ponad 100€ . To był mój ~5 drop od rozpoczęcia operacji). wraaaghowi kilka stron temu wypadł Dragon Lore. Naprawdę opłaca się zdobyć chociaż ten jeden poziom tygodniowo bo wygląda na to, że RNG jest łaskawy. GJ Valve. Świetny prezent na wyprzedaż. Mam nadzieję, że po operacji nie przestaną lecieć w ten sposób dropy. Otworzyłem niezliczoną ilość skrzynek i nic wartościowego nie dostałem; a tu niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować